Ogrod Sysi

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
wmx
200p
200p
Posty: 474
Od: 6 gru 2009, o 13:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Ogrod Sysi

Post »

Witajcie
Od dawna podgladam Wasze piekne ogrody i postanowilam ,ze od nowego sezonu tj.WIOSNY podziele sie z Wami swoim ogrodem tzn.pokaze pare fotek.Troche histori...jest to ogrod przydomowy w jednej z podkrakowskich wsi,tak naprawde nalezy o do tesciow ,ale od jakis 3 moze 4 lat ja sie nim zajmuje W tym czasie przeszedl znaczna metamorfoze...calkowita przebudowe.Jeszcze jest duzo do zrobienia,posadzenia,przesadzenia a plany na ten rok bardzo ambitne.
Chcialabym umiescic pare zdjec z minionego roku ale mam problem...korzystam z fotosika i wyswietla mi sie komunikat ze max wielkosc pliku to 1.5 cos tam i sie nie wklejaja a te same zdjecia na innym forum wchodza bez problemu...czy ktos moze mi doradzic co robie nie tak.Dziekuje
Pozdrawiam Sylwia
Storczyki Sysi i Ogród Sysi
rm27
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1928
Od: 30 paź 2008, o 11:52
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogrod Sysi

Post »

Sylwio, możesz korzystać z Imageshacka, który nie wymaga pomniejszania zdjęć. A jeżeli chcesz korzystać z fotosika to musisz niestety wcześniej pomniejszyć objętość pliku korzystając np. ze stronki zmniejszto.pl lub za pomocą programu IrfanView.
Pozdrawiam. Romek.
Lata wcześniejsze
wmx
200p
200p
Posty: 474
Od: 6 gru 2009, o 13:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogrod Sysi

Post »

Nie wiem czy dobrze ,ale to udało mi sie zrobic...czy tak to ma wygladac?

To sa moje roze pnace po dwoch stronach domu,poniekad wejscie do czesci wypoczynkowej ogrodu
ObrazekObrazek
Pozdrawiam Sylwia
Storczyki Sysi i Ogród Sysi
wmx
200p
200p
Posty: 474
Od: 6 gru 2009, o 13:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogrod Sysi

Post »

Jak zrobic aby te zdjecia nie byly w takiej malej wersji tylko takie normalne,duze jak u Was?Przepraszam moze to glupie pytania ,ale dopiero sie ucze.Zawsze takie rzeczy robil za mnie maz ,ale wyjechal...a ja chce sama...
Pozdrawiam Sylwia
Storczyki Sysi i Ogród Sysi
Awatar użytkownika
przemekg
1000p
1000p
Posty: 1673
Od: 9 sty 2010, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: północne Mazowsze

Re: Ogrod Sysi

Post »

Witaj Sylwio :wit . Róże śliczne i ogromne tylko jeszcze to zdjęcie żeby trochę większe
Pozdrawiam
Cz. I
Cz. II
Awatar użytkownika
Comcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13455
Od: 9 maja 2008, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ogrod Sysi

Post »

Otwierają ci się różne kody - pobierasz prawdopodobnie pierwszy a powinnaś inny.
Na próbę pobierz inne kody, wklej a potem skorzystaj z opcji "podgląd" to zobaczysz jak wygląda twój wpis i zdjęcia.
Powodzenia.
każdy z nas miał na początku z tym problemy :P
rm27
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1928
Od: 30 paź 2008, o 11:52
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogrod Sysi

Post »

Sylwio. Z Imageshaka pobieraj zawsze kody z "Zamieść ten obraz" i poniżej "Forum", a nie "umieść miniaturę tego obrazu".
Wtedy pierwsze zdjęcie wyglada tak:

Oj skasowałem bo jest zbyt duży format. Jak wczytujesz zdjęcie do Imageshaku jest poniżej opcja przesyłania obrazu / zmiany rozmiaru obrazu. Kliknij i zmien rozmiar obrazu na 640x480 lub 800x600.
Wtedy rozmiar zdjęcia będzie OK.
Pozdrawiam. Romek.
Lata wcześniejsze
wmx
200p
200p
Posty: 474
Od: 6 gru 2009, o 13:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogrod Sysi

Post »

Obrazek
a to dzieło mojego meza(chyba udało mi sie w koncu dobrze wkleic dziekuje za pomocne wskazowki)
Pozdrawiam Sylwia
Storczyki Sysi i Ogród Sysi
wmx
200p
200p
Posty: 474
Od: 6 gru 2009, o 13:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogrod Sysi

Post »

Obrazek
A to moj mini skalniaczek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Jeden z moich kacikow
Pozdrawiam Sylwia
Storczyki Sysi i Ogród Sysi
Awatar użytkownika
Comcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13455
Od: 9 maja 2008, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ogrod Sysi

Post »

Widzę że poprawiłaś pierwsze zdjęcia ?
Bardzo mi się podobają twoje róże pnące.
Znasz ich nazwę ?
Kupiłam Sympatię i wydaje się być podobna. Moja to mikrus więc nie potrafię porównać.

Mężowi możesz pogratulować oczka i myślenia bo widzę żwirek - łatwiej kosić trawnik :P
Basia43
200p
200p
Posty: 288
Od: 4 lut 2010, o 17:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Ogrod Sysi

Post »

Witaj Sylwio . Widzę, że jesteś nową forumowiczką tak jak ja, będziemy zatem razem stawiać pierwsze kroczki. Ty już zrobiłas postęp dodają zdjęcia ja jeszcze nie. Masz piękne róże.
Pozdrawiam Barbara
wmx
200p
200p
Posty: 474
Od: 6 gru 2009, o 13:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogrod Sysi

Post »

coma95 pisze:Widzę że poprawiłaś pierwsze zdjęcia ?
Bardzo mi się podobają twoje róże pnące.
Znasz ich nazwę ?
Kupiłam Sympatię i wydaje się być podobna. Moja to mikrus więc nie potrafię porównać.

Mężowi możesz pogratulować oczka i myślenia bo widzę żwirek - łatwiej kosić trawnik :P

Dziekuje za odwiedziny.
Tak poprawilam zdjecia...od razu lepiej sie oglada,prawda?
Co do roz to niestety nie znam ich nazwy,kupilam je jakies 6 lat temu ,byl to poniekad jeden z moich pierwszych zakupow ogrodniczych do ogrodu tesciow(krotko po wprowadzeniu sie)w markecie po 3 zl..Najciekawsze ze te same kupila moja mama,jej zdziczaly a moje rosna i maja sie calkiem dobrze.Przyznam ze co roku czekam z niecierpliwoscia az zakwitna,jak i wielu moich sasiadow,ktorzy wciaz pytaja o nazwe i niewierza ze to marketowe.Niestety bardzo atakuja je mszyce wiec sa pod stala obserwacja i opryskiem.
Co do oczka to znalezlismy gdzies na jakims forum zdjecie z podobnym sposobem wykonania oczko i prosze jest ....takie oto dzielo
Pozdrawiam Sylwia
Storczyki Sysi i Ogród Sysi
Awatar użytkownika
Matemax
1000p
1000p
Posty: 2281
Od: 14 sty 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Ogrod Sysi

Post »

Sylwio witaj, masz piękne kamienie w około oczka, takie czerwone, pięknie pozdrawiam ;:173
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”