Mój zakątek - przed i po

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
anet@
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 32
Od: 16 mar 2008, o 16:41

Re: mój kolorowy zakątek :)

Post »

Dorotko, dziękuję za odwiedziny ;:138
rabatka, która Ci się spodobała jest teraz w opłakanym stanie. ale dopiero się uczę. już wiem, że powinnam dosadzić tam więcej roślin zimozielonych. żeby wyglądało ładnie też o tej porze roku.

wszystkie nasadzenia są na razie młodziutkie i takie małe. ciekawa jestem jak będzie zmieniał sie mój ogródek gdy wszystko zacznie rosnąć. dużo bardziej podobają mi się takie trochę "nieuporządkowane" ogrody. jeszcze nie wiem jak do tego doprowadzić, żeby mój też taki był, ale przeglądam ogrody na forum i zbieram pomysły :wink:
always look on the bright side of life :)
mój kawałek zieleni ->
mój blog kulinarny ze zdjęciami ->
Awatar użytkownika
JolantaG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9576
Od: 3 lis 2008, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ostrzeszów,Wielkopolska

Re: mój zakątek :)

Post »

WITAM . :wit
Zbieraj pomysły, zbieraj .Tutaj na forum znajdziesz ich mnóstwo . :P Chociaż kieszeń ucierpi ,ale za to serduszko się ucieszy .
Trawnik nie wygląda za ciekawie ,ale mój też nie najlepiej . :oops: :? Reszta Twoich rabatek imponująca. ;:138 ;:138 ;:138
Awatar użytkownika
anet@
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 32
Od: 16 mar 2008, o 16:41

Re: mój zakątek :)

Post »

Jolu, dziękuję za odwiedziny!!!
z tym trawnikiem to prawda, wygląda okropnie. jesienią było troszkę lepiej, bo zastosowałam się do kilku wskazówek z forum, jak również ścinałam trawę trochę wyżej.

idę teraz przespacerować się u Ciebie. jestem akurat chora, mam sporo wolnego czasu, leżę w łóżku z laptopem więc mogę przeglądać całe wątki na spokojnie :D a widzę, że u Ciebie są 4, więc mam zajęcie na dłużej :)))

jeszcze dodam, że odkąd zajmuję się ogródkiem to zauważam jakieś pozytywne fluidy. i nawet ja, zdecydowana psiara podchodząca do kotów z rezerwą rozczuliłam się na taki widok:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
nie wiem skąd te kotki się u mnie wzięły ale wyraźnie spodobało im się towarzystwo moich kwiatów i już zostały. tak więc stwierdzam, że tego rodzaju hobby zaskakująco zmienia człowieka ;:224
always look on the bright side of life :)
mój kawałek zieleni ->
mój blog kulinarny ze zdjęciami ->
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21718
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Mój zakątek

Post »

Masz rację Anetko,lato to najpiękniejsza pora roku a wiosna niedługo nadejdzie :D
Jeszcze tylko 3 miesiące i znowu będziemy szaleć w ogródkach.
Twój jest śliczny,uporządkowany ...zadbany.
Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia,przecież za chwilkę Święta i musisz być sprawna :wit ;:196
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: mój zakątek :)

Post »

anet@ pisze: jestem akurat chora, mam sporo wolnego czasu, leżę w łóżku z laptopem więc mogę przeglądać całe wątki na spokojnie :D
To tak , jak ja :) Witaj w niedoli. Też przeglądam wątki forumowe z laptopem w łóżku... ale całe popołudnie grzecznie przespałam (temperatura mnie zmogła). Za to teraz pewnie pobuszuję do późna :)
Rozczulające zdjęcia kociaków baraszkujących wśród roślin :)

Życzę zdrówka !
* Mój Ogród - cz.7 (aktualna)
Wizytówkai inne moje wątki
"Mam śródziemnomorskie poczucie czasu..."
Awatar użytkownika
Aska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3591
Od: 13 kwie 2006, o 14:36
Lokalizacja: Podhale, woj. małopolskie

Re: Mój zakątek

Post »

Wierzyć się nie chce, że mamy do czynienia z młodziutkim ogrodem. Pięknie u Ciebie. Faliste rabaty przypadły mi do serca - są naturalne.
Awatar użytkownika
HalinaK
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9423
Od: 12 paź 2008, o 11:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Mój zakątek

Post »

Anetko ;:167 witaj po przerwie :wit

Ogród masz piękny, a koteczki urocze rozrabiaki ;:138 ;:138 ;:138

Miłego dnia życzę :heja
Cieplutko pozdrawiam, Halina ;:194
W moim ogródeczku :wink: HalinaK-linki :D
Awatar użytkownika
anet@
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 32
Od: 16 mar 2008, o 16:41

Re: Mój zakątek

Post »

KaRo :wit
muszę Ci powiedzieć, że bardzo poprawiłaś mi humor!!! faktycznie! jeszcze tylko około 3 miesięcy abstynencji ogrodowej!!! jakoś nie myślałam o tym w ten sposób.
dziękuję za życzenia zdrowia.

Ewelinko :wit
Tobie też życzę zdrówka! taki sezon teraz, że nie trudno o infekcję! ale stwierdzam, że niegroźne chorowanie ma swoje uroki - można bezczynnie i bez wyrzutów sumienia poleżeć. oczywiście na tyle na ile dziecko jest wyrozumiałe. moje na szczęście jest :wink:

Asiu :wit
cieszę się, że podoba Ci się ta falista rabata. na wiosnę chciałabym przerobić tę przy chodniku też na taką falistą, bo potrzebuję miejsce na nowe rośliny, których dzięki temu forum już mam całą listę :;230

Halinko :wit
Te kociaki naprawdę są strasznymi rozrabiakami. nie wiem czy wszystkie małe kotki tak mają ale te dwa (a właściwie trzy, ale jeden jest strasznie płochliwy i nie daje się uchwycić na zdjęciu) najbardziej upodobały sobie taka zabawę, że z rozpędu skaczą na czubek rośliny tak jakby chciały tam coś upolować. oczywiście wpadają do środka i tym sposobem łamią liście. jednak robią to tak pociesznie, że nie mam serca ich przeganiać :;230
czasami udają poważne kocięta:
Obrazek


dziękuję za odwiedziny dziewczyny i życzę Wam przyjemnego niedzielnego popołudnia ;:138
always look on the bright side of life :)
mój kawałek zieleni ->
mój blog kulinarny ze zdjęciami ->
Awatar użytkownika
agape
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2127
Od: 23 lip 2008, o 21:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Mój zakątek

Post »

Hej Anetko, ja też leżę w łóżku i pamiętam początek Twego wątku. Jak chcesz zobaczyć jak szybko rosną rosliny to Rispetto założył nowy wątek i tam pokazał. To podnosi na duchu !
Piękne zdjęcia kociąt!
Awatar użytkownika
HalinaK
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9423
Od: 12 paź 2008, o 11:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Mój zakątek

Post »

Anetko ;:167 ja, jestem kociarą i mam dwa kotki, też rozrabiaczki :lol: Oto one

Obrazek
Maciuś

Obrazek
i Zulka - Przytulka, strasznie słodka pieszczoszka :D

Mieszkam jeszcze w bloku, dlatego kotki mają ograniczoną przestrzeń życiową :roll:

Widzę, że Ty też siejesz aksamitki ... ja je uwielbiam :heja
Cieplutko pozdrawiam, Halina ;:194
W moim ogródeczku :wink: HalinaK-linki :D
Awatar użytkownika
anet@
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 32
Od: 16 mar 2008, o 16:41

Re: Mój zakątek

Post »

Agape :wit
jak u Ciebie? lepiej już???
odwiedziłam polecony przez Ciebie ogród i faktycznie robi wrażenie.
zresztą pamiętam jak sadziłam do ziemi takie maciupki i martwiłam się, że łyso mam. a w następnym roku już musiałam wydawać NADWYŻKI!!! czego się w ogóle nie spodziewałam! myślałam, że tylko u innych wszystko tak ładnie i szybciutko rośnie :heja

Halinko :wit
Twoje kotki takie wypielęgnowane - widać, że domowe.
aksamitki siałam pierwszy raz. rok temu dostałam sadzonki gotowe od sąsiadki. w tym roku postanowiłam sama wysiać i zużyłam całe opakowanie :;230 nie miałam pojęcia, że tyle roślin z tego będzie. później już nie miałam do czego pikować, a wyrzucić nie miałam serca :roll: i właśnie się zastanawiam czy na wiosnę siać czy nie siać? - oto jest pytanie :;230


tymczasem piszecie na forum, że w nocy mają być straszne mrozy :shock: i martwię się o mojego migdałka. nie zdążyłam go osłonić na zimę. w zeszłym roku nie wiedziałam, że trzeba osłaniać i ładnie przezimował. ale w tym roku tak ładnie się zagęścił... byłoby mi go bardzo szkoda!
Obrazek
always look on the bright side of life :)
mój kawałek zieleni ->
mój blog kulinarny ze zdjęciami ->
Awatar użytkownika
HalinaK
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9423
Od: 12 paź 2008, o 11:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Mój zakątek

Post »

Anetko ;:167 ja aksamitki wysiewam, ale nie pikuję, a wyglądają tak :lol:

Obrazek

Wysiewam, gdzie się da, bo je uwielbiam :D
Cieplutko pozdrawiam, Halina ;:194
W moim ogródeczku :wink: HalinaK-linki :D
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Mój zakątek

Post »

Witaj ! Miła odmiana po oglądaniu roślinek popatrzeć na żywe i cieplutkie stworzenia.
Widać dobrze sie czują w Twym ogrodzie i traktują go jak własny dom.
Przyda sie ich ciepełko do ogrzania w długie jesienne wieczory.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”