W.o. Modelarstwie

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
Awatar użytkownika
coyoti
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 22
Od: 15 lis 2009, o 15:34
Lokalizacja: Kraków

Re: W.o. Modelarstwie

Post »

Mój chłopak zajmował się projektowaniem modeli kartonowych;)
W związku z tym jakoś tam pośrednio się tym musiałam zainteresować;)
kocham wilczki. Szukam wszystkiego co z nimi związane;)
sterlizja36
500p
500p
Posty: 799
Od: 14 paź 2008, o 18:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: W.o. Modelarstwie

Post »

Mój mąż również już jako siedmiolatek zachwycił się modelarstwem,obecnie ma prawie czterdzieści i ani trochę mu nie przeszło.Codziennie wieczorem testuje jakieś samoloty,oczywiście jeżeli nie ma dużego wiatru.Może teraz tyle to już nie skleja samolotów z balsy,bo stwiedził że za szybko się rozbijają i ciężko je naprawić.Obecnie testuje dużo chińszczyzny z poliuretanu .Takie mogą meć kilka wypadków niekontrolowanych i dalej latają .Ostatno dwupłatowcem wyruszył na loty(waga 300g) jak na wysokości wiatr mu go porwał to poleciał jakieś 800m dalej w łan żyta i do dziś go nie znalazł :;230 ,Teraz będzie czatował aż kombajn będzie kosił.Ja jednak najbardziej się cieszę że swoje hobby wpaja synom,a oni są zachwyceni.
Pozdrawiam-Ewa.
Ogród Sterlizja36
Awatar użytkownika
ogrodnik77
50p
50p
Posty: 85
Od: 27 sie 2010, o 21:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podlaskie

Re: W.o. Modelarstwie

Post »

Kiedyś bawiłem się w sklejanie,głównie duże okręty i budowle.Teraz jakoś mniej czasu,działeczka i jeszcze raz działeczka.
Awatar użytkownika
ewa2019
1000p
1000p
Posty: 1167
Od: 6 sty 2012, o 21:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubuskie

Re: W.o. Modelarstwie

Post »

Odświeżam wątek-a propo MODELARSTWA. Mój syn, wykonał samodzielnie, bardzo wiele modeli-statki(karton ,drewno, plastik).Ciężarówki(plastik).Czołgi,samochody,samoloty(karton),to ostatnie,to chyba z II wojny światowej.Jeśli ktoś chciałby zobaczyć-wstawię fotki. :wit
Pozdrawiam Ewa
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”