W.o...Naszych futrzakach - 1cz.(06.04-06.11)

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
nemo56
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1623
Od: 18 sie 2005, o 15:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

jednak wyczytałem z tego co mi podesłał Erazm, że kotki w okresie rui mają ostry mocz i on może wypalać trawnik.
Jakub . . . . .
Awatar użytkownika
Eliza
---
Posty: 489
Od: 7 wrz 2005, o 14:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post »

A czy Twoja kotka jest w rui???
Kochani czy to naprawde takie ważne że gdzieś na trawniku jest coś wypalonego? Czy naprawdę nalezy truć siebie i innych o takie bzdury? Niech każdy ma radość nawet kot , pies, mysz że sobie pobiega po trawniku. Pomyślcie co by było gdyby każdy był taki upierdliwy?
Życzę miłego wypoczunku na zgniecionym trawniku :D
Być wolnym to móc nie kłamać
(Albert Camus)
Awatar użytkownika
nemo56
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1623
Od: 18 sie 2005, o 15:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

zrobię fotkę trawnika i ją tu zamieszczę.
Jakub . . . . .
Awatar użytkownika
SATI
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Od: 26 maja 2006, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: SKIERNIEWICE

Post »

Weszłam dzisiaj pierwszy raz na tą stronę .Bardzo mi sie też tutaj podoba zwierzaki są śliczne chętnie pokazałabym swoją sunie ale jeszcze nie umiem wstawiac zdjęc jak się nauczę to będę wysyłać.Pochwalcie się swoimi zwierzakami :D
Awatar użytkownika
jo_lina
50p
50p
Posty: 51
Od: 5 cze 2006, o 17:08
Lokalizacja: Łódź

Post »

No i od razu tu mnie przywiodło :lol:
piekne macie zwierzęta :) Elizo, piekne kocia :)
ja mam 14-letniego kundelka i półtoraroczna kotkę :)

może nienajlepsza fotka mojej kici, jeśli pozwolicie to wkleję po południu inne 8)

Obrazek
Awatar użytkownika
SATI
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Od: 26 maja 2006, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: SKIERNIEWICE

Post »

jo_lina masz bardzo podobną kotke do kocurka mojej córki nazywa się Pędzel ponieważ koniec ogonka jest biały :D
Awatar użytkownika
jo_lina
50p
50p
Posty: 51
Od: 5 cze 2006, o 17:08
Lokalizacja: Łódź

Post »

Moja to Oleśka i nie ma pędzelka i choć nie jest ani nakolankowa, ani głaskalska, to jest najkochańsza :lol: jak tą biedę córka przyniosła ze schroniska to była w nienajlepszym stanie :)
i już w tym roku nie muszę ganiać ze ścierką much po całym mieszkaniu :wink: tygrysica to załatwia za mnie :P
Awatar użytkownika
SATI
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Od: 26 maja 2006, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: SKIERNIEWICE

Post »

;:1 ;:1 Wnusia przyniosła mi z piwnicy blokowej dwa małe śliczne kotki znajdą u mnie mieszkanie jutro jadą ze mna na działke i tam bedą mieszkać
Awatar użytkownika
jo_lina
50p
50p
Posty: 51
Od: 5 cze 2006, o 17:08
Lokalizacja: Łódź

Post »

SATI, gratuluje ;:1 ;:138 ;:138 ;:138
Awatar użytkownika
SATI
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Od: 26 maja 2006, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: SKIERNIEWICE

Post »

Dzisiaj stwierdziłam ze zostaną jeszcze przez tydzień w domu muszę je odżywić i koniecznie muszą zaprzyjaznić się z moim pieskiem.On chce się nimi opiekować jak miauczą a one bidule uciekają. Teraz muszę wybrac dla nich imiona :D
Awatar użytkownika
broniusz
---
Posty: 375
Od: 24 mar 2006, o 21:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post »

Jeśli nie masz pomysłu na imię to polecam stronę
http://www.doradca.com.pl/po_godzinach/Imiona.htm
A tak na marginesie - prowadzisz widzę bujne życie nocne ;:172 Post wysłany o 4:27 rano w sobotę? ;:41
Broniusz
Awatar użytkownika
Eliza
---
Posty: 489
Od: 7 wrz 2005, o 14:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post »

Sati posiadania kociaków to jednak powazny obowiązek , prawdopodobnie są zapchlone ,trzeba je też odrobaczyć a potem wysterylizować. Ale baaaardzo cieszę się że znajdują sie jeszcze ludzie z sercem dla kotów.
Być wolnym to móc nie kłamać
(Albert Camus)
Awatar użytkownika
broniusz
---
Posty: 375
Od: 24 mar 2006, o 21:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post »

Eliza to bardzo mądra kobieta- moje ukłony :D Koty to obowiązek (nie zapominajmy o przyjemności :wink: ). Zwierzę jest jak dziecko- trzeba się nim opiekować mądrze, co niestety czasem oznacza duże pieniądze zostawione u weterynarza... Ale przecież zawsze warto- nie oszczędzalibyśmy na własnych dzieciach, prawda? My niedawno przygarnęlismy znajdę - wyszedłem rano po bułki... i wróciłem z kotem :D Zabiedzona była okrutnie... Mamy już w domu zwierzaki więc jasne było, że przede wszystkim trzeba odrobaczyć wszystkie, bo nigdy nie wiadomo co taka znajdka może do domu w sobie przytaszczyć. Na sobie również ale od pcheł jakimś cudem się uchroniła 8) Dzielna kicia 8) Pasożytów "odśrodkowych", co optymistyczne i niespodziewane, jednak nie było za to okazało się, że mamy do czynienia ze świerzbowcem usznym. Wydatek na leczenie niemały- ok. 20zł na tabletki na odrobaczenie dla wszystkich zwierzęcych domowników (zaaplikować kotu tabletkę jak wiadomo nie jest łatwo, więc po licznych krwawych przejściach trzeba było Nowej podać odpowiednik w płynie) i 60zł kuracji antyświerzbowcowej. No ale jak tu nie wyleczyć i pozwolić żeby chodziło takie chore?? No przecież się nie da. Po tygodniu od "adopcji" Paskudny świerzbowiec jest na wymarciu a kota ma już okrąglejszy brzuszek:) I to czysta radość na nią patrzeć:D :D
Broniusz
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”