Moja skarpa - mora1

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ewa_888
---
Posty: 239
Od: 11 maja 2007, o 11:17
Lokalizacja: podkarpackie

Post »

Moniko zamęczyć to można kogoś, kto nie interesuje się ogrodami i działkami tak jak my wszyscy. Przecież kto nie chce to i tak nie będzie zaglądał. Jeżeli chodzi o przesłanie szałwi to w tej chwili nie bardzo już będę miała czas (przed urlopem), żeby ją wysadzić i dopilnować, by sie dobrze zadomowiła. Nasiona są mniej problematyczne, chociaż nie powiem, żeby propozycja otrzymania od Ciebie gotowej rośliny mnie nie kusiła :lol: . Jak wrócę już z urlopu to na pewno się odezwę i podam adres.
Ps. Proszę o dalsze zamęczanie :mrgreen:
Pozdrawiam Ewa

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem. /Gabriel Garcia Marquez/
Mój ogródek.
panda7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1532
Od: 9 lis 2006, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

mora1 pisze:Dzięki za odwiedziny Dorka :D .Zdjęcia przeniosę,przepraszam za chwilowe utrudnienia,poprawię się szybko :oops: . Te almuby miałam pod reką, wstawiłam je też na forum muratora i przy okazji podałam link do naszego forum, bo zainteresowanie tematyką ogrodową jest tam bardzo duże.Propozycja wysłania trawki nadal aktualna :D Pozdrawiam.Monika.
Absolutnie żadne utrudnienie... zwyczajnie fajniej ogląda się fotki gdy mamy do nich jakieś komentarze (na fotosiku widziałam dwa kom od naszej Nalewki :D). Myślałam, że może miałaś problem z umieszczeniem tych fotek u nas... gdyby tak było to sama przeniosłabym te fotki do nas.

Moruchno kochana- dziękuję za trawkę (sprostowanie: rozmawiamy o nasionach zwykłej trawy, co by potem nie było jakiś dziwnych domysłów 8) ). Kupiłam chyba ten sam gatunek trawy ale jak wiesz trawa to nie wszystko, jeszcze na ładny trawnik składa się kilka innych czynników z którymi ja nie potrafię sobie poradzić :oops: . W przyszłym roku lub jeszcze w tym (w miarę możliwości czasowych i chęci) będziemy stopniowo pozbywać się trawy z przed domu a na jej miejsce będzie korowisko (ale słowa tworzę :oops: ).
Dobra... ja tu gadu gadu a kąpiel mi stygnie i piana opada ;-) papa

P.s. Bardzo się cieszę, że wreszcie mogłam wpaść do Ciebie w odwiedziny :D
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21682
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Moniko - masz u siebie super !
Ład ,harmonia i ciekawe rośliny ...no i pies ..ogrodnika chyba nie ..ale też jest piękny .
Czy nie sprawia kłopotów w ogrodzie?
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
Nela
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2644
Od: 18 paź 2006, o 17:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Post »

:D Oczywiście- uwielbiamy wszyscy buszować po innych ogrodach- ja również, bardzo, nie zawsze wpisuję swoją obecność, bo co pisać gdy piękno "przytyka"... Chętnie z kawusią "w garści" oglądam wszystkie ogrody z radością podziwiając piękno kwiatów i smak w urządzaniu :D

Pozdrawiam przy okazji wszystkich :D
Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby... St.J.Lec
Awatar użytkownika
lila31
Moderator Forum.
Moderator Forum.
Posty: 2643
Od: 20 lip 2006, o 12:06
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubin

Post »

Moniko "skarpa" kojarzy się z czymś zarośniętym chwastami i brzydkim, a takiej skarpy jak u Ciebie, życzę wszystkim. :D
Ślicznie rozmieszczone i dobrane rośliny, iglaki, trawy, poduchy bylin, i pięknie.
Czy Twój ciemiernik jest rzeczywiście taki duży, czy to zasługa fotografa?
No i spodobały mi się pierwiosnki pomiędzy rododendronami, o tym nie pomyślałam, że można to połączyć. Chyba służy im towarzystwo, bo ładnie kwitną.
Pozwolisz, że "odgapię" pomysł, mam wśród rododendronów kilka wolnych miejsc.
A hosty tak na słoneczku, i też ładne, jak im to tłumaczysz że rosną gdzie posadzisz? :D
Awatar użytkownika
Miiriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6148
Od: 13 maja 2007, o 00:17
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Post »

Pięknie u Ciebie. Oj, chciałabym mieć już taki ogród. Podziwiam.
Pozostawić ciepły ślad na czyjejś ręce... - Bernadetta
Zapraszam pod Krzywą Jabłoń: Miiriam ; Rok 2012 ; Rok 2013
Awatar użytkownika
Beata T
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2386
Od: 18 sie 2007, o 18:40
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post »

Bardzo mi się podoba Twój ogród: ten od frontu ładnie się prezentuje. :P
Zaciekawiła mnie roślinka o zielono - białych liściach na pierwszym zdjęciu.
lawenda
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1603
Od: 22 mar 2007, o 19:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Post »

Piękny ogród i od frontu i z każdej innej strony
Awatar użytkownika
mora1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 579
Od: 31 mar 2006, o 17:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Post »

Dzięki za miłe słowa i odkopanie mojej skarpy. Wstawiam kilka fotek dla przypomnienia. Lato odchodzi, niestety. To zdjęcia ogrodu za domem i wejście do warzywniaka :) , najbardziej ukrywanej części ogrodu :D.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pozdrawiam Monika
moja skarpa
Awatar użytkownika
Janek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 988
Od: 21 paź 2006, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków / Rybnik
Kontakt:

Post »

bardzo ładna skarpa! kurcze też bym taką chciał! naprawdę mi sie baardzo podoba!
Mój Ogródcz. 1 cz. 2
Zapraszam!
Awatar użytkownika
Ewa_888
---
Posty: 239
Od: 11 maja 2007, o 11:17
Lokalizacja: podkarpackie

Post »

Moniko, zrobiłaś dłuższą przerwę w działalności na forum. Mam nadzieję, że tym razem nie będziemy aż tak długo czekać. Wszędzie pięknie.
Pozdrawiam Ewa

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem. /Gabriel Garcia Marquez/
Mój ogródek.
Awatar użytkownika
grazyna56
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 706
Od: 10 lut 2007, o 20:28
Lokalizacja: łódż

Post »

Ale u Ciebie ładnie :shock: Skarpa naprawdę extra i w ogóle wszystko tak fajnie uporządkowane każdy krzaczek ma swoje miejsce-bardzo mi sie podoba :D :D :D
cudze błędy mamy przed oczyma ,własne za plecami
Pozdrawiam Grazyna
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6532
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

Jaka cudowna poduszkowa trawa!!!! Piękna nad wszelki wyraz. Jak ją pielęgnujesz? Czeszesz? Trymujesz? No świetna, aż żal, że tak mało jej na zdjęciu :)

I piękne iglaki, takie soczyste, dorodne i pięknie zielone. Poproszę o jeszcze :)
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”