Zielony zakątek - Katki

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Katka
200p
200p
Posty: 310
Od: 29 cze 2007, o 17:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: małopolska

Zielony zakątek - Katki

Post »

Jestem pod ogromnym wrażeniem Waszych przepięknych ogrodów i jestem pełna podziwu za włożony wkład w ich pielęgnacje. Mam nadzieję zaczerpnąć inspiracje do zagospodarowania własnego zakątka na ziemi.
Daleko mojej działeczce do tego co niektórzy tu prezentują, ale pokaże co udało mi się już zrobić i jak to wygląda a z czasem będę się chwalić i pokazywać co nowego się zmieniło. Przede mną jeszcze ogrom prac.

Na początek kilka fotek ogólnego frontowego widoku :D .

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam
Katka
Mój zielony zakątek
Grzegorz B

Post »

Katka na początku witam Cię bardzo serdecznie i cieszę się, że zechciałaś zaprezentować Nam swoje dotychczasowe dokonania. Naprawdę Masz już w tej chwili cudownie na swej działeczce. Widzę już sporo roślin i do tego ta soczysta zieleń osadzona w półcienistej przestrzeni. Fantastyczne miejsce do wypoczynku na łonie natury.
Z czasem będzie coraz piękniej. Więc czekam na kolejne widoczki.

Poza tym czy mogłabyś napisać ile lat Masz działeczkę, od kiedy na niej działasz i jaką ma ona powierzchnię.
Katka
200p
200p
Posty: 310
Od: 29 cze 2007, o 17:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: małopolska

Post »

Ja również witam :D .
Działka jest stara ma jakieś 30 lat i mniej więcej tyle lat ma kilka drzew na niej. Ja ją kupiłam 3 lata temu i była bardzo zaniedbana, ale zrobiła na mnie wrażenie właśnie ze względu na te piękne stare drzewa. Pierwszy rok to było raczej rujnowanie ogrodu przez ekipy budowlane (generalny remont domu, schody, droga, taras, oświetlenie ogrodowe), które zryły resztki trawnika. Dopiero od zeszłego roku mogłam się zająć ogrodem i przywracaniem mu ładu. Działeczka jest mała ma około 5 arów, ale teren nie jest płaski co robi wrażenie większej powierzchni.
Pozdrawiam
Katka
Mój zielony zakątek
Katka
200p
200p
Posty: 310
Od: 29 cze 2007, o 17:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: małopolska

Post »

Działka ze względu na te stare drzewa rzeczywiście jest w połowie zacieniona.
A tak wyglądała na wiosnę.
Obrazek

I trochę wiosennych wspominków :wink: , tak kwitły mi te drzewa :D .
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam
Katka
Mój zielony zakątek
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21718
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Wyglada pięknie i wiosną i latem - i już wyobrażam sobie następną porę roku....ale na ten widok z przyjemnością poczekam jeszcze troszkę... :wink:
Tymczasem Katka - masz cudowną dziakę-czy bywasz tylko tam w weekendy?
Chciałabym tam mieszkać przez okrągły rok....
Pozdrawiam :D
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
goni@k
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2318
Od: 18 wrz 2006, o 13:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Łodzią a Warszawą
Kontakt:

Post »

Witaj Katko :D
Fotki ,które pokazałaś rozbudziły tyllko ciekawość (przynamniej moją :wink: ).
Masz ciekawy teren i pewnie taki sam ogród więc czekamy na dalszy pokaz zdjęć :D
Awatar użytkownika
livia
200p
200p
Posty: 300
Od: 6 cze 2007, o 00:47
Lokalizacja: małopolska

Post »

Katko nawet na zdjęciach widać,że Twój ogród ma niesamowity klimat :D wprost zaprasza żeby usiąść i popodziwiać..
Naprawdę uroczy..
Awatar użytkownika
KarolinaL
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1290
Od: 2 kwie 2007, o 18:08
Lokalizacja: Poznań

Post »

Piękna działka! Widać, że jest ciekawie położona, ten lekki stok daje wrażenie takiej przestrzenności, że tak powiem. Te ścieżki prowadzące nie wiedzieć dokąd nadają jej charakter Tajemniczego Ogrodu. A uroczy dom stanowi dodatkową ozdobę. ;:63
Awatar użytkownika
Ewa_888
---
Posty: 239
Od: 11 maja 2007, o 11:17
Lokalizacja: podkarpackie

Post »

Katko położenie działki urocze. Duże możliwości tworzenia. Stare drzewa to jest to co nadaje ogrodowi klimat. Te schodki już sobie wyobrażam jak pięknie obsadzisz. Czekam na dalsze zdjęcia
Pozdrawiam Ewa

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem. /Gabriel Garcia Marquez/
Mój ogródek.
Awatar użytkownika
Paula
100p
100p
Posty: 112
Od: 10 lip 2007, o 23:18
Lokalizacja: kawałek zieleni na warmii

Post »

Katka masz bardzo miły zakątek :) drzewa tworzą niepowtarzalny klimat :) aż by się chciało usiąść na tarasie z kawką ;)
Katka
200p
200p
Posty: 310
Od: 29 cze 2007, o 17:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: małopolska

Post »

Dziękuje bardzo za wszystkie pochlebne słowa :D .
Jest mi ogromnie miło przeczytać to wszystko :D .

KaRo działeczka była zakupiona jako weekendowa zwłaszcza, że leży na rzeką. Ale tak mnie wciągnęła i tak pokochałam to miejsce, że większość czasu spędzam właśnie na niej. Mam to szczęście, że mogę sobie na to pozwolić.

Z przyjemnością będę relacjonować tu wszelkie zmiany, na razie będę pokazywać co już jest.

Teraz chodzę po Waszych ogrodach i wzdycham tyle pięknych roślin ;:60 .
Pozdrawiam
Katka
Mój zielony zakątek
Grzegorz B

Post »

Katka wiosenne widoczki fantastyczne. Przepiękne kwitnienie :shock: :shock: :shock:
Awatar użytkownika
eleka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1562
Od: 22 kwie 2007, o 20:15
Lokalizacja: łódzkie

Post »

Katko,nasz pejzażysta- pisarz, Grześ, pięknie powiedział o Twojej uroczej działeczce.Uroczy masz zakątek i choć niedawno nabyty ma już swój klimat i duszę.Ty tylko pomożesz mu rozwinąć skrzydła.Odciśniesz swoją cząstkę Siebie, a na pewno Wszyscy z ogromną chęcią będą przyglądać się, jak tworzysz swoje miejsce na ziemi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”