Ostroga piętowa.Zapalenie rozścięgna podeszwowego

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
acia1065
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1092
Od: 7 sty 2014, o 14:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kłaj - Małopolska
Kontakt:

Re: Ostroga piętowa.Zapalenie rozścięgna podeszwowego

Post »

Blokada działa już 10 lat, a maść ze świstaka to dla mnie jak psi smalec i skórka z kota.
Beata
asrock40
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 24 sie 2018, o 16:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Ostroga piętowa.Zapalenie rozścięgna podeszwowego

Post »

Jeżeli masz problem z bólem, to przede wszystkim udaj się do specjalisty, niech to dokładnie obejrzy. Od siebie mogę polecić. Kilku moich znajomych leczyło tam kolana, pięty itp. Bardzo skutecznie radzą sobie z tego typu problemami. Dobrze zastanów się nad tym.
Link usunięty/Adm.K
Telimenka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1838
Od: 29 sty 2015, o 15:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ostroga piętowa.Zapalenie rozścięgna podeszwowego

Post »

Mam przewlekły problem z kolanem i niestety z wiekiem problem się nasilił. Jestem pod opieką lekarza ortopedy i niestety po ostatnich badaniach dostałam skierowanie na alloplastykę stawu czyli wstawienie protezy. Do operacji kolejka 2 lata na fundusz, a prywatnie za tydzień,ale koszty za duże jak na moje możliwości. Boję się stosowania przewlekle leków przeciw bólowych, ponieważ mój organizm bardzo źle to znosi. Dlatego rozważam tymczasowe ulżenie w bólu, poprzez zastosowanie leczenia osoczem bogatopłytkowym. Stosował to ktoś z Was ? Na jak długo taki zabieg przynosi ulgę w bólu?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”