MisiaczekM - jak człowiek się zaprze...

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ewiczka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1305
Od: 1 lut 2012, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: MisiaczekM - jak człowiek się zaprze...

Post »

MISIACZKU :wit Niestety łatwo nie jest nigdy przy trudnych wyzwaniach . Może nastąpiło przeciążenie stawów przy pompkach i brzuszkach /nadgarstki i kolana i miednica /. Zrób badania odnośnie stanów zapalnych w stawach- to wiele wyjaśni .Ogólnie jestem pełna podziwu ;:333
Pozdrawiam Ewula
Awatar użytkownika
asma
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7810
Od: 19 wrz 2011, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Re: MisiaczekM - jak człowiek się zaprze...

Post »

Heyka :wit -mogą to być reakcje somatyczne organizmu w odpowiedzi na rzucanie fajek lub organiczne w odp na jakiś błąd np w diecie towarzyszącej dużemu wysiłkowi fiz.lub jedno i drugie ...
Wrzucałam u siebie llink i info nt zakwaszających i zasadowych pokarmów.Zerknij.może doszukasz się odpowiedzi.Jeżeli np masz zakwaszony organizm to jedną z dolegliwości są bóle stawów.Odkwaś organizm i staraj się utrzymać równowagą zasadowo-kwasową.
Jak Cię ciśnie na fajki to zajmij czymś ręce i głowę,pij płyny,miej pod ręką marchewkę do pogryzania,jabłko,nasiona,orzechy...Ssanie trwa kilka minut,potem odpuszcza.
Pij sok pomidorowy(poszukaj bez cukru)-dobry jest Hortexu.
Ilość ciasta ,o której wspomniałeś to spora dawka tłuszczu i cukru-najgorsza kombinacja dla zdrowia.
Sfolguj z ćwiczeniami obciążającymi stawy-to możee być zwykłe przesilenie.
Może teraz pochodź sobie na basen dla odmiany.
Woda odciąża stawy. :wit
Jeżeli uda Ci się kupić maść żywokostową to polecam do smarowania stawów.Można też łyknąć coś p/zapalnego.
Awatar użytkownika
misiaczekm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2372
Od: 31 paź 2009, o 19:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: olsztyńskie/Barty

Re: MisiaczekM - jak człowiek się zaprze...

Post »

Witam, a co sądzicie o oczyszczeniu organizmu? Szczególnie jelita grubego...

Dużo jest na ten temat filmów na youtube... Ten mnie zaciekawił: https://www.youtube.com/watch?v=eqMwRiHSdLE

Ktoś brał ten preparat z błonnikiem: colon c?
Awatar użytkownika
asma
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7810
Od: 19 wrz 2011, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Re: MisiaczekM - jak człowiek się zaprze...

Post »

Ja biorę od lat i polecam ;:108
Awatar użytkownika
violla
100p
100p
Posty: 101
Od: 7 paź 2014, o 19:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: MisiaczekM - jak człowiek się zaprze...

Post »

Misiaczku,mam nadzieję,że nie wróciłes do palenia.Ja nie pale prawie miesiąc.Odstawiłam kawy ale zostawiłam sobie te ranną.Wiesz,co pomogło mi psychicznie?E-papieros z zerowyą nikotyną.Pali sie to,jak sziszę.Dymie sobie do kawki,mam taka namiastke papierosa.Co do oczyszczania organizmu to tez myslałam o oczyszczaniu,jednak o takim,jak pisałes to mogę zapomnieć bo sa przeciwskazania.Ja chciałabym oczyścić wątrobę i w ogóle wszystko,gdzie przepływa żółć.Podobno nosimy w sobie kilogramy kamieni i chciałabym sie ich pozbyć.Od tygodnia boli mnie brzuch i plecy i nie wiem,czy to reakcja organizmu na odstawienie fajek,czy grypa żołądka,czy wątroba strajkuje.Możemy pisac sobie podobne informacje i wrażenia po zabiegach.
Awatar użytkownika
Ewiczka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1305
Od: 1 lut 2012, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: MisiaczekM - jak człowiek się zaprze...

Post »

Misiaczku :wit Do oczyszczania jelit i ogólnie można kupić babkę płesznik i babkę jajowatą firmy Flos,to prawie to samo tylko wiele taniej /mając na uwadze przeciwwskazania - ważne / Używając obie razem . Pewnie kilka opakowań trzeba zużyć. Można też oczyszczać organizm z toksyn / nikotyna i inne nawet bakteryjne / ziołem o nazwie CZYSTEK. Poczytaj i sam zdecyduj. Nie przepłacaj !!!
Pozdrawiam Ewula
Awatar użytkownika
misiaczekm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2372
Od: 31 paź 2009, o 19:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: olsztyńskie/Barty

Re: MisiaczekM - jak człowiek się zaprze...

Post »

asma pisze:Ja biorę od lat i polecam ;:108
Jakie objawy po zażyciu? Czego mogę się spodziewać...? Na razie to mi się... "odechciało"... i zmarnowałem czas na tronie...
violla pisze:Misiaczku,mam nadzieję,że nie wróciłes do palenia.Ja nie pale prawie miesiąc.Odstawiłam kawy ale zostawiłam sobie te ranną.Wiesz,co pomogło mi psychicznie?E-papieros z zerowyą nikotyną.Pali sie to,jak sziszę.Dymie sobie do kawki,mam taka namiastke papierosa.Co do oczyszczania organizmu to tez myslałam o oczyszczaniu,jednak o takim,jak pisałes to mogę zapomnieć bo sa przeciwskazania.Ja chciałabym oczyścić wątrobę i w ogóle wszystko,gdzie przepływa żółć.Podobno nosimy w sobie kilogramy kamieni i chciałabym sie ich pozbyć.Od tygodnia boli mnie brzuch i plecy i nie wiem,czy to reakcja organizmu na odstawienie fajek,czy grypa żołądka,czy wątroba strajkuje.Możemy pisac sobie podobne informacje i wrażenia po zabiegach.
Kryzys minął... Mogę tylko powiedzieć, że po kolei przez dwie niedziele miałem taaakką chcicę!!! Tylko, że nie wiem na co... Czy to jedzenie, czy to fajka.... Zapijałem wszystko płynami...

Muszę się czegoś dowiedzieć na temat badania jelita grubego i jego czyszczenia... Potem pozostałe narządy...
Ewiczka52 pisze:Misiaczku :wit Do oczyszczania jelit i ogólnie można kupić babkę płesznik i babkę jajowatą firmy Flos,to prawie to samo tylko wiele taniej /mając na uwadze przeciwwskazania - ważne / Używając obie razem . Pewnie kilka opakowań trzeba zużyć. Można też oczyszczać organizm z toksyn / nikotyna i inne nawet bakteryjne / ziołem o nazwie CZYSTEK. Poczytaj i sam zdecyduj. Nie przepłacaj !!!
Masz rację, dużo taniej. Z przesyłką mieszanka babek o wadze 1 kg kosztowała by mnie 50 zł, a 200g Colonu C to 25 zł... Tylko te babki trzeba "brać" aż 3 x dziennie!!
Awatar użytkownika
asma
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7810
Od: 19 wrz 2011, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Re: MisiaczekM - jak człowiek się zaprze...

Post »

misiaczekm pisze:
asma pisze:Ja biorę od lat i polecam ;:108
Jakie objawy po zażyciu? Czego mogę się spodziewać...? Na razie to mi się... "odechciało"... i zmarnowałem czas na tronie...

Masz rację, dużo taniej. Z przesyłką mieszanka babek o wadze 1 kg kosztowała by mnie 50 zł, a 200g Colonu C to 25 zł... Tylko te babki trzeba "brać" aż 3 x dziennie!!
Babka płesznik działa podobnie jak otręby-wymiata śmieci z jelit z tym,że nie każdy może otręby (uczuleni na pszenicę,gluten-lekarka sugerowała,żebym uważała na gluten)więc wybrałam Colon C-z perspektywy lat widzę,ż w połączeniu z ćw.na mięśnie brzucha mam dużo mniejszy problem ze wzdęciami, gazami,które mnie gnębiły od lat,uciążliwym ich zapachem ;:222
Jest dużo lepiej.Trzeba tylko pamiętać o płynach bo zbyt mała ilość spowoduje zakorkowanie-babka wchłania wilgoć i jeżeli płynów będzi mało to pobierz je z jelit,ale napęczniała masa zakorkuje zamiast wymieść zalegające treści jelitowe.Poza tym wersja z probiotykami,którą brałam i polecam na początek odbudowuje florę bakteryjną,która ma duży wpływ na trawienie,gazy.
Przeliczając koszty j.w. Colon C wychodzi taniej i jest praktyczniejszy bo używasz go raz.
Dobrze jest zanim się zje śniadanie wypić sporo wody.Ja piję najpirw Colon C ,potm szklanke ziel.herby i po jakimś czasi śniadanko.Nie piję do posiłków tylko pomiędzy -wówczas to nie płyny rozpuszczają pokarm tylko wytwarzają sie kwasy trawienne co ułatwia trawienie,zmniejsza wzdęcia.
Na kłopoty z wypróżnianiem polecam częste zjadanie buraczków,pestek,owoców z drobnymi pestkami,chleba najlepiej z pełnego przemiału,owoce,warzywa.O płynach nie piszę bo ich pilnujesz :wit
Awatar użytkownika
misiaczekm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2372
Od: 31 paź 2009, o 19:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: olsztyńskie/Barty

Re: MisiaczekM - jak człowiek się zaprze...

Post »

asma pisze: Przeliczając koszty j.w. Colon C wychodzi taniej i jest praktyczniejszy bo używasz go raz.
Jak raz?! Dwa razy dziennie...
Przed śniadaniem i przed kolacją.

PS.
Czy będę miał jakieś widoczne objawy, że ten Colon działa?! ;:oj
Czy mam się domyślać po samopoczuciu :roll:
Awatar użytkownika
asma
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7810
Od: 19 wrz 2011, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Re: MisiaczekM - jak człowiek się zaprze...

Post »

Ja łykam tylko rano ;:224 widocznych efektów nie ma,ale samopoczucie dużo lepsze-brak wzdęć,itd to dla mnie duży +
Awatar użytkownika
misiaczekm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2372
Od: 31 paź 2009, o 19:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: olsztyńskie/Barty

Re: MisiaczekM - jak człowiek się zaprze...

Post »

86,1kg
Od ponad miesiąca waga mi skacze 86-89kg... Odczuwam bóle stawów... Nadgarstki, miednica, kolana... także od ok. dwóch miesięcy. Znów od kilu dni zacząłem maszerować i ćwiczyć. Może jednak spróbuję dojść do tych 80 -75 kg. Choć pogoda nie sprzyja, orbitek trzeszczy.... Dziś zrobiłem pomiary ciała... o 1 % spadła zawartość tłuszczu.

Powiem jedno... Fajnie wygląda ta różnica pół metra (29cm) na brzuchu...
Awatar użytkownika
misiaczekm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2372
Od: 31 paź 2009, o 19:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: olsztyńskie/Barty

Re: MisiaczekM - jak człowiek się zaprze...

Post »

85,7 kg

Tak wyglądałem:

Obrazek

Obrazek

Wyglądam strasznie po odchudzaniu

Obrazek
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: MisiaczekM - jak człowiek się zaprze...

Post »

Dlaczego strasznie? :D Fajnie :D
Podziwiam wytrwałość i konsekwencję.
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”