Śmiercionośna pigułka i pigułka awaryjna "dzień po" Cz.1

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
limonkaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1208
Od: 15 kwie 2013, o 18:51
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Zagrożenia, homo i gender

Post »

Napisałaś prawdę poprzedniczką , to jest życie , my krzyczymy jesteśmy przeciw , ale kobieta jak urodzi zostaje sama , jak rodzina i serdeczne osoby nie pomogą to jest bardzo smutne życie , z którego trudno wyjść na prostą :(
Bożena
Awatar użytkownika
gapapl
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1099
Od: 1 maja 2014, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Zagrożenia, homo i gender

Post »

Do zapłodnienia (czyli połączenia komórki jajowej z plemnikiem) dochodzi minimalnie po około 12-24 godzinach od stosunku,więc jeśli wezmę tabletkę "po" zanim dojdzie do zapłodnienia to nie można mówić o tabletce wczesnoporonnej.Ja bym nie miała oporu zażyć takiej tabletki,wiedząc,że nie będę w stanie zatrzymać dziecka przy sobie czy też moje zdrowie nie pozwala na ciążę.Natomiast gdybym była w ciąży trudno.Nie usunęłabym.
Moja dawna znajoma ma dwie córki przy obu (niechcianych) ciążach robiła wszystko by poronić.Na szczęście dzieci urodziła zdrowe.
Uważam,że lepsze jest zażycie takiej tabletki niż będąc już w ciąży robić wszystko by poronić.Szkoda nienarodzonego dziecka,a i może przez to chore się urodzić.
Marzenka79
1000p
1000p
Posty: 5043
Od: 27 lis 2011, o 22:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Włocławek

Re: Zagrożenia, homo i gender

Post »

Bożenko ja akurat jestem za wprowadzeniem tabletek natomiast jestem wrogiem aborcji- w każdym przypadku.
limonkaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1208
Od: 15 kwie 2013, o 18:51
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Zagrożenia, homo i gender

Post »

A Marzenka , mam pytanie jak dziecko jest chore już w ciąży , lekarze stwierdzą ?
Czy tutaj też masz takie zdanie ?
Dziecko się rodzi nieuleczalnie chore i co w takim przypadku , jeśli Matka dokona aborcjii jest potępiona ?
Czy jej wybór szanujemy !
Bożena
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7588
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zagrożenia, homo i gender

Post »

A jakbyś Ty była chorym malutkim dzieciaczkiem czującym choć niewiele rozumiejącym, to też chciałbyś nie poznać jak świat wygląda i na pewno chciałabyś aby mama Cię zabiła tylko za to że nie wyglądasz pięknie i zdrowo ?
Miłego dnia!
Admin.
limonkaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1208
Od: 15 kwie 2013, o 18:51
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Zagrożenia, homo i gender

Post »

Ilu takim osobom Pan Administrator pomaga ?
Mam w Rodzinie dziecko z zespołem DOWNA , ciekawe jak by Pan się zachowywał po 24godzinach opiekowania się nim, zdruzgotani Rodzice , ich jedyna radość jak przychodzą znajomi i odpoczną sobie wtedy :(
Bożena
Marzenka79
1000p
1000p
Posty: 5043
Od: 27 lis 2011, o 22:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Włocławek

Re: Zagrożenia, homo i gender

Post »

Ja Was wszystkich rozumiem tylko czy my mamy jakiekolwiek prawo decydować o czyimś życiu? Tym bardziej,że chodzi o życie istotki która sama się raczej "nie wypowie" na ten temat...W przypadku kiedy dzidzia jest bardzo chora- np. bezmózgowiec,wytrzewieniec albo inne wady śmiertelne,letalne-taką trudną decyzję o terminacji ciąży powinni pomóc podjąć kobiecie lekarze ginekolodzy,może nawet psycholog. Tabletka ella One o którą tyle szumu niedpouszcza do owulacji czyli mimo,że jest "po" nie dochodzi do ciąży.To nie jest środek poronny.A ponieważ młodzież ma podejście do do sexu jakie ma-jest to wyjście z sytuacji, bo zajść w ciążę i "usunąć" to nie sztuka...
Marzenka79
1000p
1000p
Posty: 5043
Od: 27 lis 2011, o 22:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Włocławek

Re: Zagrożenia, homo i gender

Post »

Tu trochę o tej maleńkiej tabletce której przyjęcie wg Kościoła stanowi ciężki grzech...

EllaOne to produkt antykoncepcyjny zawierający octan uliprystalu, przeznaczony do stosowania w przypadkach nagłych, aby zapobiec ciąży po odbyciu stosunku płciowego bez zabezpieczenia lub w przypadku, gdy zastosowana metoda antykoncepcji zawiodła. Środek został dopuszczony do obrotu w UE w 2009 r.

Substancja czynna preparatu łączy się z receptorami progesteronu - hormonu, który wpływa na wystąpienie owulacji i przygotowanie wyściółki macicy do przyjęcia zapłodnionej komórki jajowej. Działając na receptory progesteronowe preparat zapobiega ciąży, głównie zapobiegając owulacji lub opóźniając ją.
Gdzie tu działanie wczesnoporonne? W UE jest dopuszczona od 2009 roku...
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21721
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Zagrożenia, homo i gender

Post »

Tabletka ta jest zagrożeniem dla zdrowia kobiet.
Nie myślcie,że nie stanowi obciążenia,nie czyni szkód choćby w utrudnionym zajściu w ciążę kiedy taka kobieta dojrzeje do macierzyństwa.
A jeśli będą bez ograniczeń zażywać ją nastolatki,a ja sądzę ,że będą,skoro tabletkę można kupic jak paczkę papierosów bez problemu.
Czy o tym nie myslicie?
Tylko poglądy katoli i kościoła Wam nie odpowiadają?
Tylko to Was bulwersuje?
A gdzie Wasza odpowiedzialność dojrzałych kobiet ...matek... :roll:
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Marzenka79
1000p
1000p
Posty: 5043
Od: 27 lis 2011, o 22:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Włocławek

Re: Zagrożenia, homo i gender

Post »

KaRo jakim zagrożeniem może być tabletka która zapobiega owulacji i nie dopuszcza do zajścia w ciążę? Chyba lepiej żeby dziewczyny mogły zażyć tabletką "po" niż się skrobać!!! Jestem matką 10 letniej dziewczynki-dużo rozmawiamy na tematy sexu,bo dzieci teraz wcześniej się tym interesują.Moja córa ma 2-3 lata starsze koleżanki które niewiele wiedzą na tematy związane z sexem czy antykoncepcją,za 2-3 lata któraś z nich może być w sytuacji że nie zabezpieczy się przed sexem i co wtedy??? Lepiej żeby zażyła tabletkę niż miałaby póżniej usunąć dziecko.

Edit.17.01.15 g.11.05
Uzupełnianie treści po czasie, budzi moje zastrzeżenia.
Dyskusja traci poziom coraz bardziej jeśli dopisujesz treści o ktorych ja nie wiem i
nie mogę się ustosunkowac do Twoich zarzutów.
Dlatego usuwam tę część Twojej wypowiedzi,ktorej nie było podczas naszej wymiany poglądów /KaRo
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21721
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Zagrożenia, homo i gender

Post »

Jasne!

Nie mam nic więcej do powiedzenia w tej sprawie :wink:
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Marzenka79
1000p
1000p
Posty: 5043
Od: 27 lis 2011, o 22:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Włocławek

Re: Zagrożenia, homo i gender

Post »

Dlaczego? Każdy może się wypowiedzieć. W końcu po to jest forum.
Awatar użytkownika
babuchna
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 7487
Od: 7 maja 2009, o 09:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Zagrożenia, homo i gender

Post »

Marzenka79 pisze: któraś z nich może być w sytuacji że nie zabezpieczy się przed sexem i co wtedy???
A nic. Wtedy za każdym razem "po" będzie mogła połknąć tego cukierka.
Ot tak. Jak tic taka. I po kłopocie. Raz po raz.
Wspaniałe podejście do tego typu spraw i bardzo młodych i niedoświadczonych życiowo ludzi.
Wspaniałe, rozwojowe. Takie wolne i nowoczesne. ;:173
Zablokowany

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”