Śmiercionośna pigułka i pigułka awaryjna "dzień po" Cz.1

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
Zablokowany
Awatar użytkownika
onectica
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7899
Od: 16 sie 2012, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław/skraj zachodni

Re: Śmiercionośna pigułka

Post »

gapapl pisze:Kobieta sama zdecyduje co zrobi.
Ok, ale tylko pod warunkiem, że jest to kobieta ŚWIaDOMa co wiaże się z przyjęciem takiej pigułki.

I wiara według mnie ma tu najmniej do rzeczy, bo wierzaca takiej pigułki nie łyknie i nikt jej do tego nie zamierza zmuszać.
Puszczanie natomiast tego typu specyfików 'na żywioł' (czytaj: dostępne wszędzie i bez recepty) jest według mnie działaniem na szkodę kobiet, w szczególności tych młodych.
Blues w kaktusach cz.aktualna Do części 1-2-3 trafisz tędy,
Zielona bonanza - różne zielone.
Awatar użytkownika
Comcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13455
Od: 9 maja 2008, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmiercionośna pigułka

Post »

Dlaczego ?
Zakładasz że każda młoda dziewczyna/kobieta zacznie uprawiać seks tylko dlatego że pigułka jest dostępna ?
Przecież to absurd.
Awatar użytkownika
onectica
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7899
Od: 16 sie 2012, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław/skraj zachodni

Re: Śmiercionośna pigułka

Post »

Comcia pisze:Dlaczego ?
Zakładasz że każda młoda dziewczyna/kobieta zacznie uprawiać seks tylko dlatego że pigułka jest dostępna ?
Przecież to absurd.
Nie. Młodzież (zreszta nie tylko młodzież) uprawia seks bez względu na pigułki - tak było, jest i będzie i jest to biologicznie i ewolucyjnie dość dobrze uzasadnione ;:173
Niemniej jednak takim młodym można więcej wmówić, niż - za przeproszeniem - starszym wyjadaczkom, czy też inaczej mówiąc - kobietom z pewnym doświadczeniem i na jakimś stopniu uświadomienia. To wszystko to sa bardzo delikatne sprawy i nie można ich traktować 'hurtem'.
Podobnież, jak nie powinno się dawać młodzieży totalnej swobody i wolności. a to się może do tego sprowadzić. I myślę, że o to właśnie chodzi tym, którzy widza w takiej pigułce 'zagrożenie dla psychiki', choć ten argument jest w moim odczuciu równie nietrafiony, co tytuł tego watku.

Jestem jeszcze w wieku 'produkcyjnym', mam dzieci w odpowiednim wieku, żeby tu dyskutować ;) Przyznam, że gdyby mi się przydarzyła taka nieoczekiwana niespodzianka, to bardzo mocno zastanawiałabym się nad wzięciem takiej pigułki bynajmniej nie z powodu księdza, pana, czy plebana, tylko dlatego, że wiem jak ona działa i co potrafi zrobić.
Blues w kaktusach cz.aktualna Do części 1-2-3 trafisz tędy,
Zielona bonanza - różne zielone.
Awatar użytkownika
gapapl
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1099
Od: 1 maja 2014, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Śmiercionośna pigułka

Post »

No dobra,a jeśli w porę nie zdobędzie się recepty? 2 tyś.sprawa załatwiona,przecież nic jej nie grozi w świetle prawa.Takich "pomocnych" lekarzy jest mnóstwo.
Jeśli rozmawiamy z dziećmi to nie mamy się chyba czego bać.Wydaje mi się,że tą swobodę my rodzice dzieciom daliśmy kiedy to internet i telefon stał się powszechnie dostępny.No i ta golizna wszech obecna w telewizji.
Jeśli chodzi natomiast religię to nie wszyscy muszą wyznawać taką samą.
Awatar użytkownika
Agulka11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1115
Od: 23 mar 2011, o 18:58
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Śmiercionośna pigułka i pigułka awaryjna "dzień po"

Post »

W dyskusji weźcie również pod uwagę jedno - to nie jest pigułka która jest kompletnie niedostępna...
Pozdrawiam
Forumowiczka - Aga
ganio4
1000p
1000p
Posty: 1571
Od: 11 maja 2009, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stąd

Re: Śmiercionośna pigułka i pigułka awaryjna "dzień po"

Post »

Czy to się komuś podoba, czy nie, tabletka dostępna jest na rynku od wielu lat. A receptę na nią może dostać nawet mężczyzna, bez najmniejszego problemu. Czy powinna być dostępna bez recepty? Oczywiście, że tak, ponieważ nie interesuje mnie życie seksualne innych, skupiam się na swoim.
Równolegle natomiast powinna toczyć się dyskusja na temat śmiercionośnej, niebieskiej tabletki dla mężczyzn, którzy chcieliby a nie mogą. Ta to dopiero sieje rozpustę i zgorszenie. I to ona po części jest ,,odpowiedzialna" za niechciane ciąże.
Kasia
Marzenka79
1000p
1000p
Posty: 5043
Od: 27 lis 2011, o 22:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Włocławek

Re: Śmiercionośna pigułka i pigułka awaryjna "dzień po"

Post »

Począwszy od komentarza Comci i dalej w dół-odzyskałam nadzieję. To pigułka która nie będzie zażywana jak landrynka a zapobiegnie ciążom,aborcjom i w najgorszej wersji-wyrzucaniem dzieci do śmietnika.
GrazynaW
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6700
Od: 14 sty 2009, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Śmiercionośna pigułka i pigułka awaryjna "dzień po"

Post »

I głównie o to chodzi.
Awatar użytkownika
gapapl
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1099
Od: 1 maja 2014, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Śmiercionośna pigułka i pigułka awaryjna "dzień po"

Post »

Tylko szkoda,że niektórzy tego nie potrafią lub nie chcą zrozumieć.
Awatar użytkownika
Biotit
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2299
Od: 20 cze 2014, o 00:09
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: W-wa

Re: Śmiercionośna pigułka i pigułka awaryjna "dzień po"

Post »

Ja również dorzucę swój kamyczek do ogródka.
Temat przeczytałem od 1 strony, wypowiedzi w stylu radia Maryja pominę, chociaż mnie świerzbi.
O 4 literach niech decydują Ci co uprawiają sex. Po czasach Viagry i Aveny <nie znanej przez większość Kobiet>, przyszedł czas na tabletkę ,,PO,, dla Kobiet. Przyjdzie taki czas, że podobny specyfik będzie dla Mężczyzn, tylko kto będzie miał większą świadomość w stosowaniu go?
Moje wątki
Festina Lente
Marzenka79
1000p
1000p
Posty: 5043
Od: 27 lis 2011, o 22:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Włocławek

Re: Śmiercionośna pigułka i pigułka awaryjna "dzień po"

Post »

Agniesia ja myślę,że pigułkę zażyje ten kto będzie chciał.Jeśli komuś wiara i światopogląd nie pozwala to nie zażyje.Ale nie może być tak ,że te osoby którym pigułka "nie przeszkadza" będą napiętnowane i wytykane palcami na Fo-czyli w miejscu gdzie każdy ma prawo do swojego zdania.
Awatar użytkownika
babuchna
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 7487
Od: 7 maja 2009, o 09:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Śmiercionośna pigułka i pigułka awaryjna "dzień po"

Post »

Marzenka79 pisze: na Fo-czyli w miejscu gdzie każdy ma prawo do swojego zdania.
No właśnie. Każdy, czyli my również. Nie zapominaj proszę o tym.

Marzenka79 pisze:Ale nie może być tak ,że te osoby którym pigułka "nie przeszkadza" będą napiętnowane i wytykane palcami na Fo
Przesadzasz! Kto tu kogoś napiętnuje?
Chyba mylisz dyskusję z powyższym.
Ostrzegam po raz ostatni. Zaprzestań swoich jątrzących działań.
Chcesz dyskutować? Dyskutuj.
Ale nie pomawiaj! Nikt z nas nie biega po sekcjach i nie sprawdza,
która z użytkowniczek stosuje czy też ma zamiar stosować tytułową tabletkę.
Wstrzymaj się więc z podobnymi określeniami. To już dawno przestało być zjadliwe.

Ja swoją dyskusję z Tobą zakończyłam.
Jeśli jednak zobaczę jeszcze jeden Twój wpis świadczący o pomówieniach,
drwinach z Forum lub Ekipy, otrzymasz bana.
Ostrzegam Cię publicznie :idea:
_fox_

Re: Śmiercionośna pigułka i pigułka awaryjna "dzień po"

Post »

O właśnie to jest forum, katolicy kontra reszta ;:223 tak się kończy każda dyskusja.

Skoro żyjemy podobno w wolnym kraju, wolność słowa i wyznania pigułki powinny być dostępne, jak wiele innych suplementów. A jeśli od 18 lat to najpierw niech uregulują to prawnie jak w przepisach o tytoniu i alkoholu.

I nie buldoczcie się, każdy ponoć sam odpowiada za swoje życie i czyny.
Zablokowany

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”