Bądźmy ZDROWI i piękni...??? Raczej niemożliwe.

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
Zablokowany
ganio4
1000p
1000p
Posty: 1571
Od: 11 maja 2009, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stąd

Bądźmy ZDROWI i piękni...??? Raczej niemożliwe.

Post »

,,Życie nieświadome nie jest warte tego, by je przeżyć"
Sokrates

http://video.google.com/googleplayer.sw ... 4906&hl=pl
Kasia
ganio4
1000p
1000p
Posty: 1571
Od: 11 maja 2009, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stąd

Re: Bądźmy ZDROWI i piękni...??? Raczej niemożliwe.

Post »

Kasia
Awatar użytkownika
Waleria
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3612
Od: 12 sty 2007, o 11:36
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opole

Re: Bądźmy ZDROWI i piękni...??? Raczej niemożliwe.

Post »

Dobrze że przypomniałaś, muszę kupić kolę do wyszorowania metalowego zlewu. Nie ma ponoć lepszego środka.
Waleria
ganio4
1000p
1000p
Posty: 1571
Od: 11 maja 2009, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stąd

Re: Bądźmy ZDROWI i piękni...??? Raczej niemożliwe.

Post »

Czy ktoś wie, że podawanie popularnych danonek jest nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3-go roku życia? Można się tego dowiedzieć dzwoniąc na infolinię Danona.
Pij mleko, będziesz kaleką!
http://www.eioba.pl/a84996/pij_mleko_b_ ... bia_a_mier
Kasia
Awatar użytkownika
Waleria
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3612
Od: 12 sty 2007, o 11:36
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opole

Re: Bądźmy ZDROWI i piękni...??? Raczej niemożliwe.

Post »

Chciałam oburzyć się na"kalekę", ale przeczytałam cały artykuł i już jestem "w domu". Trafiłam tam na rewelacyjne zdanie, że nie jest szkodliwe świeże mleko od krowy karmionej trawą. Ja przez całe dzieciństwo i część młodości byłam właśnie "pijaczką" takiego mleka. W pewnym okresie życia było to nawet kozie mleko. Często było tak,że Mama przynosiła mi kubek mleka do łóżka, bo już krowa była wydojona, mleko było jeszcze z pianką, po której miało się białe wąsy. To mleko pachniało, a ten płyn w kartonach nie ma zapachu.
Było mi też jakoś tak smutno, gdy byłam u cioci w Myślenicach, a tam ktoś, kto od wielu lat dostarczał do domów ze wsi mleko prosto od krowy, zrezygnował z tego, bo było za mało chętnych.
Waleria
ganio4
1000p
1000p
Posty: 1571
Od: 11 maja 2009, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stąd

Re: Bądźmy ZDROWI i piękni...??? Raczej niemożliwe.

Post »

Dzieci są najważniejsze:
http://dziecisawazne.pl/
Kasia
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6532
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Re: Bądźmy ZDROWI i piękni...??? Raczej niemożliwe.

Post »

Kasiu, znowu dajesz kolejne odnośniki do zasobów sieci.
Bardzo dziękujemy, ale nie jesteśmy linkownią....

Jeśli już musisz dzielić się z nami swoimi odkryciami w necie, to proponuję dodać od siebie chociaż jedno zdanie komentarza, coś własnego, a nie tylko myk, myk, Ctrl + C i Ctrl + V. I już...
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
ganio4
1000p
1000p
Posty: 1571
Od: 11 maja 2009, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stąd

Re: Bądźmy ZDROWI i piękni...??? Raczej niemożliwe.

Post »

Liczyłam na komentarze i dyskusje, ale tematy widocznie mało interesujace...
Nalewka pisze:Jeśli już musisz dzielić się z nami swoimi odkryciami w necie, to proponuję dodać od siebie chociaż jedno zdanie komentarza,
Oczywiście, dzielić się nie muszę, wszyscy wiedzą co jedzą :;230, a link każdy opatrzony jest moim własnym komentarzem. Krótkim, bo krótkim ale wyjaśniajacym, (nie dla wszystkich jak się okazuje) o czym będzie mowa.
Czepiasz się bez powodu.
Kasia
Awatar użytkownika
100krotka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5428
Od: 2 gru 2008, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie - strefa 6A ;-)))

Re: Bądźmy ZDROWI i piękni...??? Raczej niemożliwe.

Post »

Ależ ja bym chętnie podyskutowała, tylko nie bardzo wiem, o czym...? O tym dlaczego moje dzieci nie chodzą do MD i nie piją coli? czy o tym, że bycie pięknym i zdrowym jest niemożliwe? Czy o noszeniu niemowląt w chuście...?
"Dużo ludzi nie wie, co robić z czasem. Czas nie ma z ludźmi tego kłopotu. " (Magdalena Samozwaniec)
Moje linki - i aktualny
Wizytówka
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6532
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Re: Bądźmy ZDROWI i piękni...??? Raczej niemożliwe.

Post »

Pierwsze - nie czepiam SIĘ, tylko napominam CIEBIE.
Drugie - pilnuj swojego języka, kultura obowiązuje nas wszystkich...
Trzecie- nie pierwszy to link podany nam "na surowo", sporo już tego nam wkleiłaś.

Nie czuję specjalnego obowiązku ani szczególnej przyjemności w napominaniu forumowiczów, a już na pewno nie widzę sensu w dyskutowaniu o sprawach oczywistych i widocznych dla każdego forumowicza.

Przyjmij więc do wiadomości, że to jest ostrzeżenie (za robienie z forum biblioteki linków zewnętrznych i za niestosowne odzywki).
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
cx

Re: Bądźmy ZDROWI i piękni...??? Raczej niemożliwe.

Post »

Witam.

Cóż podobne linki na pewno można podać dla :mięsa,jaj,serów,warzyw,owoców...powietrza w mieście.................
Cóż nam pozostaje???Nie każdy jest hinduskim joginem który może żyć samą medytacją.

Te linki jak dla mnie mają wartość czysto informacyjną.A, żeby była reakcja,refleksja musiałby być dłuższy komentarz i dyskusja po nim.Dyskusji nie ma jak zwyke i kółko się zamyka.Ach zawsze może paść argument,że to Forum Ogrodnicze....jeśli to główny argument to pozamykajmy wszystkie wątki nie fachowe...

Skupię się tylko na mleku.Dlaczego w ogóle powstało mleko UHT???Ja pamiętam czasy mleka i bez pasteryzacji rozlewanego z bańki w sklepie(dzisiejsze urzędasy chyba by kazały rozstrzelać tamtych sprzedawców) i pasteryzowanego w butelkach czy folii.Gdy wchodziło UHT było istotnie droższe od pasteryzowanego.Kto zatem wymusił odwrócenie proporcji cenowych?Mleczarni było obojętne do czego rozlewa,a raczej woleli stare metody bo nie musieli by inwestować.Kto ich zmusił?Unijne normy.Kto je wymyślił,a raczej na czyje zamówienie?I tu dochodzimy do sedna sprawy.Handel wielkopowierzchniowy chce mieć towar trwały w obrocie !!!,łatwy w obrocie w dużych jednolitych partiach i po nitce do kłębka...(to samo pomidor long-life;mięso wędliny z megamasarni itp itd).
I na koniec ,proowkacyjnie,ilu czytających te linki ,w ostatnich wyborach samorządowych oceniało kandydatów także pod kątem ich stosunku do udzielania zgody na kolejne markety???
Niech żyje masowa sprzedaż,masowa produkcja,masowo występujące choroby.Właściciel sieci C zamierza w tym roku otworzyć....200 tak dwieście nowych baraków handlowych hurrra ,brawo dla włodarzy miast i wsi dających kolejne pozwolenia.Brawo dla mieszkańców tychże,podcinających gałąź na której siedzą.

Heja.
ganio4
1000p
1000p
Posty: 1571
Od: 11 maja 2009, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stąd

Re: Bądźmy ZDROWI i piękni...??? Raczej niemożliwe.

Post »

Przepraszam Szanowną Moderator za ,,spuszczenia języka ze smyczy" :shock:. Tak, przyznaję się, nabijam sobie linkami ilość postów by dostąpisz zaszczytu posiadania Złotej Karty. :;230

Skoro moderator forum nie czuje specjalnego obowiązku ani przyjemności w napominaniu forumowiczów, to może powinien zmienić zajęcie?

Proszę o zamknięcie wątku.
Nalewka pisze: a już na pewno nie widzę sensu w dyskutowaniu o sprawach oczywistych i widocznych dla każdego forumowicza.
Nie wiedziałam, że wszyscy na tym forum już wszystko wiedzą.
Kasia
Fallenangelv
---
Posty: 1822
Od: 5 sty 2009, o 10:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Bądźmy ZDROWI i piękni...??? Raczej niemożliwe.

Post »

:D
Co wy wszyscy moderki(no może nie wszyscy :D )macie się z tym nabijaniem postów?A po kiego wacka komu ta złota karta :;230
No tak w końcu elyta ;:224
To o czym dyskutować o kwiatkach i rabatkach?Nie ma innych tematów!?
Widocznie ludzie nie umieją z sobą rozmawiać dzisiaj z różnych przyczyn......
Kwiatki rabatki,kiedy pomidor posiać do doniczki i kiedy go wsadzić do gruntu i czym się rożni Ożarowski Malinowy od Byczego Serca :shock: :lol:
po prostu niektórzy maja nikłe zainteresowania i nie maja o czym pisać prawda?Bo mało czym się interesują a można by było porozmawiać zdobyć nowe informacje inni też mogą się czegoś nauczyć i zmienić przyzwyczajenia.Ale po co prawda?Ci co próbują dyskutować są spychani na czarną listę...........
Żenua........
Zablokowany

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”