Wątek dla osób odchudzających się cz.2

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
Awatar użytkownika
malowanalala
100p
100p
Posty: 197
Od: 5 lut 2016, o 19:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rumia

Re: Wątek dla osób odchudzających się w Nowym roku i osób kibic cz.2

Post »

Bardzo ciekawy wątek. Choć gdy chciałam namówić na poczytanie mojego mężusia to obraził na mnie. Czasami nie mogę go zrozumieć.
-------------------------------------------------------------
brak podpisu
ganio4
1000p
1000p
Posty: 1571
Od: 11 maja 2009, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stąd

Re: Wątek dla osób odchudzających się w Nowym roku i osób kibic cz.2

Post »

Brawo ;:3 Będę Ci kibicować. I wspierać ;:63
Kasia
henecio
200p
200p
Posty: 207
Od: 16 lut 2012, o 13:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Wątek dla osób odchudzających się w Nowym roku i osób kibic cz.2

Post »

Betinko ;:167 . Gratuluję ;:180 .
W jakim czasie straciłaś te 4 kg??. Ja też muszę coś ze sobą zrobić, ale łatwe to nie będzie ;:202 .
ciocia Dorota
Dorcinda
500p
500p
Posty: 912
Od: 4 maja 2009, o 14:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Stargard

Re: Wątek dla osób odchudzających się w Nowym roku i osób kibic cz.2

Post »

Witajcie w "klubie".
Ja tym razem spróbuję dietę 2/5 tzn. 2 dni w tygodniu prawie głodówki po 500 kcal na dzień, 5 dni normalnego jedzenia bez obżarstwa. Ponoć najlepsze efekty są gdy dwa dni następują po sobie i każdego dnia je się 2 b. skromne posiłki, ale można dni rozdzielić jak tez te 500 kcal rozdzielić na więcej porcji. Eksperyment zaczęłam w poniedziałek: 8.00 śniadanie ok 100kcal 2 wafle ryżowe z cienkim plasterkiem chudej szynki+kawa, 11.00 pomarańcza, 13.00 jabłko, 17.00 jajko sadzone+1/2 brokuła. Do tego duuuużo picia. Wtorek - ostatki -wiadomo..... Środa śniadanie:omlet z 2 jajek z otrębami do tego sałata i kawa, obiad: pół śledzia z jogurtem i mały ziemniak, wieczorem musiałam zjeść jeszcze 50 g chudego twarogu, bo na napoje(herbata, woda) nie mogłam już potrzeć. Dzisiaj jem normalnie. Efekt na razie -1.5 kg - pewnie w większości woda, ale 1 kg na tydzień by mnie zadowalał. Dużo łatwiej jest mi przetrwać te 500 kcal na 4-5 posiłkach niż na 2.
Dorota
Awatar użytkownika
beata22
100p
100p
Posty: 120
Od: 10 mar 2010, o 20:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Andrychów

Re: Wątek dla osób odchudzających się w Nowym roku i osób kibic cz.2

Post »

Dorotko strasznie ciężka ta dieta według mnie, nawet powiedziałabym bardzo męcząca.
Pozdrawiam serdecznie Beata
ganio4
1000p
1000p
Posty: 1571
Od: 11 maja 2009, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stąd

Re: Wątek dla osób odchudzających się w Nowym roku i osób kibic cz.2

Post »

Dorota, co to za dieta :shock: Weź wyrzuć cukier i mąkę, no może jeszcze nabiał z diety i po ,,kłopocie"
Kasia
Awatar użytkownika
malowanalala
100p
100p
Posty: 197
Od: 5 lut 2016, o 19:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rumia

Re: Wątek dla osób odchudzających się w Nowym roku i osób kibic cz.2

Post »

Mój zawsze sporo przybiera zimową porą. Gdy tylko zrobi się cieplej to wyciągnę go na rowerek
Moim zdaniem podstawa to dużo ruchu.
Pora zrezygnować z samochodu, do przystanku trzeba dojść, do pracy dojść, do sklepu można iść a nie podjechać. Znam takich którzy zawsze dowożą dzieci do szkoły a mają do przejścia 200m.
-------------------------------------------------------------
brak podpisu
ostatnia szansa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2973
Od: 26 lis 2009, o 18:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Wątek dla osób odchudzających się w Nowym roku i osób kibic cz.2

Post »

malowanalala pisze:... Znam takich którzy zawsze dowożą dzieci do szkoły a mają do przejścia 200m.
Biedne dzieci (bo rodzicom i tak już nic nie pomoże).
Moje nowe imię Szansa :)
"Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia."
Dorcinda
500p
500p
Posty: 912
Od: 4 maja 2009, o 14:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Stargard

Re: Wątek dla osób odchudzających się w Nowym roku i osób kibic cz.2

Post »

ganio4 pisze:Dorota, co to za dieta :shock: Weź wyrzuć cukier i mąkę, no może jeszcze nabiał z diety i po ,,kłopocie"
Nie upieram się, że ta dieta jest idealna - postanowiłam ją tylko wypróbować. Zdrowemu człowiekowi dzień czy 2 głodówki nie zaszkodzi a w tej diecie jednak coś się je. Wyrzucenie cukru i mąki zwłaszcza białej jest jak najbardziej w porządku i generalnie do tego się stosuję, ale jest to dobra dieta na utrzymanie wagi - taka na zawsze. Jak chce się zrzucić parę kilo to nie ma zmiłuj się - muszą być pewne niedobory trzeba zużywać więcej kalorii niż się dostarcza.
Parę lat temu zrzuciłam ponad 10 kg w 3 miesiące na diecie białkowej a jednak nie mam zamiaru do niej wracać mimo, że mój stan zdrowia teoretycznie na to pozwala. Nawet stosowanie jej zgodnie z zaleceniami powoduje zakwaszenie organizmu, zaparcia i nieprzyjemny zapach z ust.
Dieta 1000 kcal u mnie chyba powoduje spowolnienie przemiany materii, tzn. pierwsze 2-3 tygodnie waga spada, a potem organizm się przyzwyczaja i.... do tego dochodzą jakieś święta itp i po diecie.
Aktywność fizyczna oczywiście bardzo pomaga, ale nie oszukujmy się np. godzina pływania (pływania, a nie moczenia tyłka w basenie) to mniej niż 600 kcal, co daje spadek wagi mniej niż 60g - oczywiście pod warunkiem, ze tego nie zrekompensujemy dodatkową porcją jedzenia.
Dorota
Asia 77
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 11
Od: 5 lis 2015, o 03:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Wątek dla osób odchudzających się w Nowym roku i osób kibic cz.2

Post »

Witam odchudzających się. Ja właśnie w sobotę skończyłam dietę kopenhaską. Schudłam 8 kg w 13dni. Teraz od niedzieli jem ostrożnie żeby nie przytyć. Trochę drakońska ta dieta ale wytrzymałam.To było postanowienie noworoczne. Jestem dumna z siebie że dotrwałam.
Awatar użytkownika
Lady-r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4276
Od: 3 lis 2006, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Płockiem, a Ciechanowem

Re: Wątek dla osób odchudzających się w Nowym roku i osób kibic cz.2

Post »

Beatko, a czarny ryż dziki też nie? Uwielbiam go do sałatek to sam błonnik. :D
pozdrawiam Ania jestem na etapie wymieniania tego co mi się trafiło na to co mi się podoba ;)
Mój ogródek cz.1
Zadbajmy o zdrowie Moje domowe Ogródek Lady-r po przerwie
ganio4
1000p
1000p
Posty: 1571
Od: 11 maja 2009, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stąd

Re: Wątek dla osób odchudzających się w Nowym roku i osób kibic cz.2

Post »

To nie ,,dieta", to ,,normalne" jedzenie przecież :wink:
beatrix+, a dietetyk o kuchence mikrofalowej wspomniał?
Kasia
marzena 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2622
Od: 5 lip 2008, o 06:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Wątek dla osób odchudzających się w Nowym roku i osób kibic cz.2

Post »

Kasiu
gdzie "normalne" jedzenie ;:oj jak trzeba zejść z 2500 cal na 1400 to już jest dieta i to drastyczna -przynajmniej dla mnie ;:224 Ja dostałam od dietetyczki rozpiskę na 1400 cal i trochę ciężko mi :( Pięć posiłków,nawet jest posiłek ze słodyczami (ciasto drożdżowe -jeden mały kawałeczek). Ale ja jak widzę słodycze ,to u mnie na kawałeczku nie kończy się ;:131 A muszę schudnąć co najmniej 15kg ;:145
pozdrawiam Marzena
Spis moich linków
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”