Koktajl odchudzający.

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
Awatar użytkownika
Pawel91
200p
200p
Posty: 264
Od: 4 sty 2008, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Górny Śląsk

Koktajl odchudzający.

Post »

Witam serdecznie.
Chciałbym poruszyć temat odchudzania - wiem, ze był on poruszany już kilkakrotnie, ale chciałbym nawiązać tutaj do koktajli lub jak kto woli shaków odchudzających.
Osobiście od 2 tygodni regularnie je piję.
Czy ktoś z was także stosował tą formę wspomagającą odchudzanie :?:
Jakie były u was efekty :?:
Również służę poradą :D
sionia
50p
50p
Posty: 88
Od: 23 maja 2009, o 13:22
Lokalizacja: Radom

Re: Koktajl odchudzający.

Post »

Czy mozesz napisac cos wiecej o tych koktajlach? Z czego robisz, jakie masz efekty...
Awatar użytkownika
Pawel91
200p
200p
Posty: 264
Od: 4 sty 2008, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Koktajl odchudzający.

Post »

Szczerze o koktajlu po raz pierwszy usłyszałem od kolegii, który interesuje się odżywkami.
Drugi raz słyszałem o nich z dużo pewniejszego źródła - wykłady na moich studiach (fizjoterapia).

Koktajl możesz kupić w sklepach sportowych, z odżywkami oraz na allegro tu najtaniej) - nie polecam jednak tych sprowadzanych z niemiec i anglii.
Ja osobiście kupiłem na allegro (wpisz koktajl odchudzający).
Przyrządzasz go 1 lub 2 razy dziennie - zamiast śniadania i kolacji, obiad zjadasz normalny.
Jedna porcja koktajlu to 280-360 kcal (zależy od składu).
Cukry złożone powodują uczucie sytości, natomist białko oraz L-karnityna wspomaga spalanie tłuszczu.
Są także koktajle stworzone specjlanie dla kobiet - sam taki pije - choć szczerze nie wiem jaka jest różnica między pozostałymi - w składzie jej nie widać, być moze tylko taki dopisek - ponieważ z natury kobiety się częsciej odchudzają :)

Po pierwszym tygodniu moja waga spadła o 2,5 kg, jednak nie ćwiczę, przez następny tydzień utrzymywała się na tym samym poziomie. Teraz zacząłem biegać i waga znów leci w dół.
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: Koktajl odchudzający.

Post »

Skoro ten koktail ma do 360 kalorii to poco go pić skoro można zjeść pełnowartościowe śniadanie lub kolacje z taką sama liczbą kalorii????Przepraszam może to pytanie wyda Ci sie głupie ,ale nie rozumiem tego,być może dla tego ,że nie mam z czego sie odchudzić hihihi, a ci co się odchudzają na pewno potrafią ułożyć sobie danie kolacyjne lub śniadanie z tylu kalorii.........
Awatar użytkownika
Pawel91
200p
200p
Posty: 264
Od: 4 sty 2008, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Koktajl odchudzający.

Post »

Jeżeli jemy normalną kolację lub śniadanie - posiada ona kilkadziesiąt składników złożonych z którymi walczy nasz organizm.
koktaj posiada ich zaledwie kilka.
Tutaj leży różnica, dostarcza tylko tych najpotrzebniejszych witamin i soli mineralnych, które zaspokajają nasz głód i dostarczają energii, nie obciążając przy tym organizmu.
Oczywiście musimy jeść także normalny posiłek, np. żeby dostarczyć tłuszcze, w których rozbijają się niektóre witaminy (A, D, E, K).
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6532
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Re: Koktajl odchudzający.

Post »

Ooo, to już wiem, dlaczego nie pijam takich wynalazków. Bo mają "tylko kilka rzeczy", a człowiekowi potrzebne jest tego o wiele więcej, i nie chodzi bynajmniej o wagę w kilogramach, a raczej o różnorodność składników.
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
Awatar użytkownika
Jadowitka
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 31
Od: 30 mar 2011, o 22:25
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Koktajl odchudzający.

Post »

Tu zgadzam się z Nalewką. Lepiej jest jeść mniej ale bogate w całą masę witamin produkty niż " zaaplikować" sobie takową odchudzającą papkę :lol:
Ale jasna sprawa: kto co lubi.
Ja właśnie przed latem postanowiłam się nieco "pomniejszyć" i bawię się jedzeniem. Na rynku są pyszne i zdrowe produkty.
Pozdrawiam serdecznie.
Wesoła myśl jest niczym wiosna. Otwiera pąki natury ludzkiej.? (Jean-Paul Sartre)
Moje zielone stworki
EDITA
500p
500p
Posty: 556
Od: 7 lis 2014, o 18:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.lubelskie

Re: Koktajl odchudzający.

Post »

Mówisz pewnie o milk drinku.
Słyszałam też o smoothie i przymierzam się do tego.
Ponad to dobrze jest pić zieloną herbatę.
Spalaczami tłuszczu są między innymi:
ostra papryczka chili,
pieprz cayenne,
jabłka,pomarańcze, brzoskwinie, grejpfruty, ogórki, kapusta,
pomidory,
czosnek,
migdały,
szparagi,
płatki owsiane,
curry,cynamon,
owoce goi,
awokado,
kasza jaglana.
grass231
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 32
Od: 8 lip 2014, o 15:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Koktajl odchudzający.

Post »

Koktajl z natki pietruszki, wody, soku z cytryny i odrobiny miodu.
Budziszka
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 11 maja 2016, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Koktajl odchudzający.

Post »

Dużo słyszałam o koktajlach odchudzających i sama je bardzo często stosuję. Są to takie moje przekąski między posiłkami, bo są bardzo lekkie. Czytałam nawet o nich ostatnio artykuł zmoderowane. ekipa gdzie są także bardzo ciekawe przepisy na takie koktajle. Jeszcze ich nie wypróbowałam, ale mam taki zamiar. A może ktoś z was ma jakieś sprawdzone przepisy na pyszne koktajle odchudzające?
Awatar użytkownika
śnieżka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3059
Od: 2 wrz 2007, o 12:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Koktajl odchudzający.

Post »

EDITA pisze:Mówisz pewnie o milk drinku.
......
.
Z tego, co wiem Milk Drink nie jest preparatem odchudzającym, a raczej suplementem wspomagającym regenerację organizmu po intensywnym wysiłku fizycznym, czyli ćwiczeniach. Ma mało składników, bo nie ma na celu zastąpienia posiłku, a jedynie szybkie uzupełnienie niektórych elementów, niezbędnych w tworzeniu i utrzymaniu masy mięśni.
Michael_M
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 15
Od: 18 cze 2016, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ursynów
Kontakt:

Re: Koktajl odchudzający.

Post »

Ja polecam bardzo prosty sposób, który ostatnio zacząłem stosować. Mianowicie picie 1,5 - 2 l wody dziennie. Myk polega na tym aby pić ją małymi łykami. Organizm nie czuje wtedy głodu i nie ma opcji podjadania między posiłkami. :)
roksa_red456
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 29 cze 2016, o 11:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Koktajl odchudzający.

Post »

Picie wody z cytryną też podobno tak działa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”