Bądźmy ZDROWI i piękni...??? Raczej niemożliwe.

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
Zablokowany
Piotrek T
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 526
Od: 10 kwie 2010, o 08:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Bądźmy ZDROWI i piękni...??? Raczej niemożliwe.

Post »

Dzięki, troszkę wieczko tej puszki uchyliłem i widzę, że będzie w co wsiąknąć na popołudnia :D . Bardzo fajna strona. Brak jest powszechniejszej informacji o takich źródłach. A szkoda.
Pół hektara perzu , w końcu mam stałą pracę :-)
Mój poligon doświadczalny Popieram : http://www.zanimnapiszesz.info/" onclick="window.open(this.href);return false;
ganio4
1000p
1000p
Posty: 1571
Od: 11 maja 2009, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stąd

Re: Bądźmy ZDROWI i piękni...??? Raczej niemożliwe.

Post »

Odnośnie zdrowego odżywiania, to niestety jest ono coraz droższe. Średnio kasze i ziarna kosztują trzy razy tyle co ,,normalne", stać na zdrową ekologiczną żywność tylko ,,bogaczy", desperatów i tych, którzy bez chemii prowadzą ogródki - mało ich tu na forum... Czytałam kiedyś nowelę SF chyba P.K. Dick'a, o przerażającej wizji świata, gdzie prawdziwe jedzenie kosztowało miliony i stać na nie było tylko najbogatszych i hmmmm... chyba to już nie takie SF... Dzisiaj to nawet o ,,zdrowy" obornik (czyt. goowno) trudno, bo ten sklepowy to same antybiotyki, sterydy i hormony...
;:3 ;:3 ;:3 WIOSNA IDZIE
Kasia
Esmeralda
500p
500p
Posty: 523
Od: 12 maja 2008, o 14:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Bądźmy ZDROWI i piękni...??? Raczej niemożliwe.

Post »

W ogólnym zalewie pod tytułem "Kwaśne deszcze, skażona ziemia, niezdrowa żywność, ogólna-chemiczność-sztuczność-wszystkiego" coś trzeba robić, żeby nie zwariować i się załamać, np. dążyć do samowystarczalności.

No bo jak nie zwariować czytając coś takiego:
http://fakty.interia.pl/nauka/news/powo ... 1607595,14

Co do obornika, to racja, nawet tego ze wsi bym nie polecała, bo wiem, czym karmią ludzie krowy, świnie - koncentrat koncentratem pogania. Stosuję u siebie tylko kurzeniec od szczęśliwych kurek, bo wiem na 100%, czym się żywią.
justi28
200p
200p
Posty: 420
Od: 19 mar 2007, o 17:52
Lokalizacja: małopolska

Re: Bądźmy ZDROWI i piękni...??? Raczej niemożliwe.

Post »

Kiedyś oglądałam program zawody na TVN Style: kucharz
1. Nigdy nie pytaj kelnera: co pan dzisiaj poleca ( zawsze poleci to co musi szybko wyjść z kuchni i im więcej tego sprzeda tym większa premia)
2. Danie dnia ( to co musiała kuchnia szybko przerobić żeby nie wyrzucić)
3. Nigdy nie jedz w restauracji: mielonego, frytki, lazani

Co do Mc... to na parkingach przy autostradach, króluje :roll: . Mieliście kiedyś w domu jabłko przez okres miesiąca czasu i nawet skórka nie spierzchła :twisted: . Ja miałam z Mc po miesiącu dalej lśniło, wyrzuciłam go tylko ze względu, że bałam się go dać dziecku. Mój "M" twierdził, że buły się je w domu, a w trasie są od tego restauracje. I tak zjadł sobie śniadanko w Mc i teraz szerokim łukiem omija te miejsca. Również wiele jeżdżę po Polsce i muszę powiedzieć, że naprawdę jest bardzo mało miejsc w którym można zjeść smacznie i nie bojąc się o swój żołądek. Ale mam w każdym zakątku taką restaurację na której widok oczka mi świecą ;:7
ganio4
1000p
1000p
Posty: 1571
Od: 11 maja 2009, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stąd

Re: Bądźmy ZDROWI i piękni...??? Raczej niemożliwe.

Post »

Przeczytałam dzisiaj, :( że najprawdopodobnie już od 1.04.2011 większość ziół w UE będzie nielegalna... ,,Wielka farmacja" czyli największe firmy farmaceutyczne i Agrobiznes - wiedzą najlepiej co mam jeść i jak mam się leczyć. A że jedzenie jest dzisiaj ,,niezdrowe" i raczej wszyscy coś łykają, no to teraz łykać będą jeszcze więcej - I O TO CHODZI, bo przecież nie o uzdrowienie.
Ponieważ każdy następny link wstawiony przez moją osobę = wyrzuceniem z forum odsyłam do internetu. Inni mogą a ja nie. Jestem wyjątkowa :wink:
Kasia
Awatar użytkownika
robertP2
1000p
1000p
Posty: 4804
Od: 7 lut 2011, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Bądźmy ZDROWI i piękni...??? Raczej niemożliwe.

Post »

Zaczynając dyskusję trzeba mieć pojęcie o czym się mówi. :wink: i mieć stosowne argumenty na podparcie własnych tez ,przez siebie wysnutych. :wink:
Nikt niczego nie nakazuje jeść czy pić ,robimy to najczęściej z własnej i nie przymuszonej woli, to nasz świadomy wybór.
Zamiast mercedesa kupa zielska
Porażka nie wchodzi w rachubę (?). Herkules Poirot nigdy nie przegrywa.
Awatar użytkownika
Ruda2011
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3227
Od: 19 mar 2011, o 10:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Południe Warszawy

Re: Bądźmy ZDROWI i piękni...??? Raczej niemożliwe.

Post »

Zgadzam się z RobertemP2.
Nikt nam niczego nie zabrania i nie nakazuje. Oczywiście zmasowane ataki superspecjalistów od reklamy, na naszą podświadomość robią swoje ( ja nie potrafiłam wytłumaczyć moim dzieciom, że MD jest bee ). Przeżyliśmy :tan
Dziś syn jest inż. ochrony środowiska, promuje zdrowie itp. :D
A tak przy okazji... Mieszkamy w mieście, gdzie z kranów leci produkt wodopodobny i rozpowszechniona jest woda oligoceńska.
Przez kilka lat byłam przekonana, że pobieram wodę ze zbiorników z epoki oligocenu i drżałam na myśl, że to się kiedyś skończy :cry:
Dziecko wyprowadziło mnie z błędu. Wytłumaczyło mi, że to woda, która pada deszczem powiedzmy po Kielcami i przez warstwy żwirów, piasków i innych tam warstw z epoki oligocenu przesącza się do nas i mamy czystą wodę :D i będziemy ją mieli ;:138
aha, puszka.pl - świetna strona, upiekłam już chleb z puszkowego przepisu - pycha i zdrowie.
Pozdrawiam ;:7
ganio4
1000p
1000p
Posty: 1571
Od: 11 maja 2009, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stąd

Re: Bądźmy ZDROWI i piękni...??? Raczej niemożliwe.

Post »

W naszym kraju tak niestety bywa, a świadczą o tym nakłady, że ludzie wierzą w to co przeczytają w GW . Proszę:
http://NAZWA-przez-oprogramowanie-wykluczona/1,75476,9546086,Ziol ... latwo.html
Nikt mi niczego Ruda nie nakazuje, ani zabrania, ale ogranicza dostęp do rzeczy, które ja uważam za właściwsze, a to chyba leży niedaleko...
To wszystko dla mojego dobra? Taaaa, na pewno :evil:
Kasia
Awatar użytkownika
robertP2
1000p
1000p
Posty: 4804
Od: 7 lut 2011, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Bądźmy ZDROWI i piękni...??? Raczej niemożliwe.

Post »

Kasia tak się wtrącę do dyskusji kto i czego ci ogranicza?histeryzujesz za bardzo.Każdy robi to co chce mi nikt na przykład niczego nie ogranicza ,niczego nie zakazuje i nie nakazuje.Żyję w wolnym kraju a jak żyję to tylko zależy odemnie i nikogo więcej .Nie wiem gdzie ty widzisz jakieś łańcuchy niewolnictwa podparte nakazami zakazami i ograniczaniem.Chyba za bardzo przesiąkłaś mentalnością ............. :wink:
Zamiast mercedesa kupa zielska
Porażka nie wchodzi w rachubę (?). Herkules Poirot nigdy nie przegrywa.
x_o-a
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 1060
Od: 30 mar 2010, o 21:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Bądźmy ZDROWI i piękni...??? Raczej niemożliwe.

Post »

Zgadzam się z Robertem, zupełnie nie rozumiem o co Ci chodzi? Kto i czego zabrania ? A przytoczony artykuł - to na razie "gruszki na wierzbie", więc o co ten raban? Trochę spokoju na pewno dobrze Ci zrobi na zdrowie :)
ganio4
1000p
1000p
Posty: 1571
Od: 11 maja 2009, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stąd

Re: Bądźmy ZDROWI i piękni...??? Raczej niemożliwe.

Post »

Olibabka jaki raban? Wrzucam artykuł dotyczący interesujących mnie zagadnień i TYLE. Skoro nie czujesz się ograniczana to spoko. Ja czuję inaczej. Spokoju to ja mam po pachy :;230 :twisted:
Kasia
Awatar użytkownika
robertP2
1000p
1000p
Posty: 4804
Od: 7 lut 2011, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Bądźmy ZDROWI i piękni...??? Raczej niemożliwe.

Post »

Chcąc zacząć dyskusję trzeba podpierać się najlepiej własnymi przeżyciami,doświadczeniami i przygodami.A podpieranie się o gazety,portale i telewizję und radio to jest po prostu dla mnie parodia.Dawno nie oglądam i nie słucham niczego i nie czytam gazet wcale bo tam papka jak dla małych dzieci.Informacje a raczej spekulacje ,domysły i próba kierowania naszym kochanym społeczeństwem.
Zamiast mercedesa kupa zielska
Porażka nie wchodzi w rachubę (?). Herkules Poirot nigdy nie przegrywa.
ganio4
1000p
1000p
Posty: 1571
Od: 11 maja 2009, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stąd

Re: Bądźmy ZDROWI i piękni...??? Raczej niemożliwe.

Post »

:;230 .
Tu nie jestem ograniczona. No, powiedzmy... nadszedł czas na ciekawsze zajęcia, niż siedzenie przed monitorem. ;:209 Żegnam.
Kasia
Zablokowany

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”