Powrót na główną stronę Forum. Ogrodniczo Działkowe Forum.
Najlepsi polscy Fachowcy. Bazy wiedzy praktycznej. Porady.

Strefa czasowa: UTC + 1

Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Idź do strony nr...        1, 2
Autor Wiadomość
pitres
 Tytuł: Re: Odchudzanie
PostNapisane: 30 lip 2017, o 09:41 
10p - Początkujący
10p - Początkujący

1 szt.
Gdzie to można kupić. Dzięki za info o otrębach. Wczoraj pierwszy raz zjadłem.Nigdy nie byłem do nich przekonany, ale są całkiem niezłe.

Zobacz profil Wyślij e-mail      

amusen
PostNapisane: 31 lip 2017, o 11:35 
10p - Początkujący
10p - Początkujący

---
Do zamówienia przez internet ( chociaż możesz sie rozejrzeć w tych większych aptekach bo również mogą mieć).

mirabella
PostNapisane: 1 sie 2017, o 09:39 
10p - Początkujący
10p - Początkujący

1 szt.
A pijecie napary z ziół? Czytałam niedawno, że morwa biała zapobiega wchłanianiu się glukozy.

acia1065
PostNapisane: 25 sie 2017, o 03:21 
500p
500p

1 szt.
Teraz modna jest dieta Dąbrowskiej.

Karolina__
PostNapisane: 25 sie 2017, o 08:28 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

więcej niż 1
Mi się udało schudnąć 10kg. :wink: Po pierwsze, trzeba wyliczyć sobie zapotrzebowanie kaloryczne (są kalkulatory na necie) i odjąć od tego 200-300kcal. Taką ilość należy spożywać codziennie. Jeśli dołączy się aktywność fizyczną, to waga będzie spadać. Są różne aplikacje na telefon, do wyliczania kalorii, bardzo ułatwia to sprawę. Jeśli chodzi o aktywność fizyczną, to każda jest ważna ale żeby waga ładnie leciała, to muszą być ćwiczenia typu cardio, interwały czy trening siłowy. Kto ma zdrówko, niechaj ćwiczy. ;:65

Telimenka
PostNapisane: 25 sie 2017, o 11:23 
500p
500p

---
Ja miałam sporą nadwagę i wydawało mi się, że wcale dużo nie jem. A sadełko rosło dalej. Jak się zorientowałam,że w tym przypadku nie sprawdza się powiedzenie ''samo przyszło- samo pójdzie'', zaczęłam się edukować w temacie zrzucania zbędnych kilogramów. Obliczyłam,że powinnam spożywać 2000 kcal dziennie. Za radą wyczytaną w internecie, zaczęłam od liczenia ile kalorii beztrosko pochłaniałam do tej pory. Dokładnie zapisywałam co i ile wkładałam do ust przez całą dobę.Na koniec dnia przeliczałam i sumowałam kalorie. I tak przez kilka dni ,chodziłam z ołówkiem i kartką w kieszeni. Naprawdę polecam zacząć od uświadomienia sobie (tak było w moim przypadku) ile i co wrzucamy w siebie. Ja jadłam w sumie wszystkiego dużo za dużo. Jakościowo było OK,jedzonko zdrowe i urozmaicone, dużo warzyw i owoców. Jednak ogólnie ilość jedzenia jaką ja spożywałam, starczyłaby dla dwóch kobietek takich jak ja.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w temacie           [ Posty: 20 ]  Idź do strony nr...        1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1

|    Kto przegląda ten dział ?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości