Dieta Diamondów

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
ODPOWIEDZ
ciakrol91
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 21 mar 2013, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Dieta Diamondów

Post »

Cześć wszystkim, ;:7

Nazywam się Karolina i mam 25 lat oraz, niestety odwieczne problemy z wagą. Przy wzroście 165 cm, obecnie waże 62 kg.
Moja waga waha się ciągle od 57-65 kg. ;:145
Próbowałam już wielu diet, ale wszystkie na dłuższą metę okazywały się nie trafne.
Pragnę zrzucić kilka kilogramów przed wakacjami i bez wstydu wyjść na plażę w bikini. Dodatkowo w sierpniu czeka mnie
ślub brata na którym jestem świadkową i chciałabym wskoczyć w sukienkę w rozmiarze S, ewentualnie bardzo małe M :)
Znalazlam w internecie http://mamzdrowie.pl/dieta-diamondow/ czy ktoś z Was stosował taką dietę? Ile udało
się Wam schudnąć i w jakim czasie?

Buziaki, Karolina. :tan
Arnika2
200p
200p
Posty: 256
Od: 11 mar 2013, o 20:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Dieta Diamondów

Post »

:wit Hej. Mam duże doświadczenie w tym temacie /sukcesy też 20 kg,/Każda dieta działa na początku. Przez pierwsze 2 tygodnie d.Diamondów spadło mi 4 kg i zatrzymało się. Problemem jest utrzymanie wagi /jo jo/.
Po wypróbowaniu wielu metod wiem ,że nie ma jak ograniczenie kalorii, 5 posiłków dziennie i ruch kilka razy w tygodniu. W czasie spadku wagi 5 razy w tyg, a później 3. ;:3
Pozdrawiam i życzę sukcesów
Awatar użytkownika
Pawel91
200p
200p
Posty: 264
Od: 4 sty 2008, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Dieta Diamondów

Post »

Lepiej udać się do dietetyka, który dokona profesjonalnych pomiarów i ułoży indywidualny plan żywieniowy oraz "wdrąży" ruch do planu żywieniowego.
Diety z ksiażek i internetu ... nie polecam.
ciakrol91
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 21 mar 2013, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Dieta Diamondów

Post »

;:7 Prawie dwa tygodnie na diecie i waga leci w dół, prawie 1 kg mniej, czuje się jak na razie bardzo dobrze i mam nadzieję, że dalej tak będzie. Do diety dołożyłam ćwiczenia i bieganie 3-4 razy w tygodniu. ;:333
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”