Telepatia

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
Promyczek

Post »

chatte pisze:A może udało Ci się to kiedyś (może nie raz), tylko o tym nie wiesz? ;:33
Jak mógłbym o tym nie wiedzieć? :D Podobno taki przekaz się czuje i wie się, że nastąpił. :D
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Promyczek pisze:
chatte pisze:A może udało Ci się to kiedyś (może nie raz), tylko o tym nie wiesz? ;:33
Jak mógłbym o tym nie wiedzieć? :D Podobno taki przekaz się czuje i wie się, że nastąpił. :D
Nie zawsze :wink: To zależy jaki to był przekaz :D
Promyczek

Post »

chatte pisze:
Promyczek pisze:
chatte pisze:A może udało Ci się to kiedyś (może nie raz), tylko o tym nie wiesz? ;:33
Jak mógłbym o tym nie wiedzieć? :D Podobno taki przekaz się czuje i wie się, że nastąpił. :D
Nie zawsze :wink: To zależy jaki to był przekaz :D
Tzn.? Jakiego przekazu można nie zarejestrować, choć był? :D Poproszę o rozjaśnienie mojej zacnej łepetyny. :P
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Taki prosty przykład: czy nigdy nie zdarzyło Ci się, że w jakiejś monotematycznej dyskusji ktoś wtrącił nagle dygresję, a Ty na to : z ust mi to wyjąłeś, własnie to pomyslałem?
Czy takie zdarzenia zawsze mozna złożyć na karb przypadku? A jeśli komuś takie "przypadki"zdarzają się nader często? Nie zauważyłeś, bo nigdy nie wiązałeś takich sytuacji z telepatią :D
Promyczek

Post »

chatte pisze:Taki prosty przykład: czy nigdy nie zdarzyło Ci się, że w jakiejś monotematycznej dyskusji ktoś wtrącił nagle dygresję, a Ty na to : z ust mi to wyjąłeś, własnie to pomyslałem?
Czy takie zdarzenia zawsze mozna złożyć na karb przypadku? A jeśli komuś takie "przypadki"zdarzają się nader często? Nie zauważyłeś, bo nigdy nie wiązałeś takich sytuacji z telepatią :D
Masz rację. ;:32 Wiele razy mi się to przytrafiło. Nie sądziłem jednak, że takie zdarzenia można zaliczyć do telepatii. Człowiek uczy się przez całe życie :D
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Promyczek pisze:... Człowiek uczy się przez całe życie :D
Jasne! :D Cieszę się, ze masz otwarty umysł ;:215
Promyczek

Post »

chatte pisze:
Promyczek pisze:... Człowiek uczy się przez całe życie :D
Jasne! :D Cieszę się, ze masz otwarty umysł ;:215
Ja też się cieszę Izo, bo dzięki temu dowiaduję się coraz to nowych rzeczy w tematach, w których jestem zielony. :D Może znasz jeszcze jakieś przykłady telepatii?
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Zdarzało mi się coś takiego z braćmi, kiedy graliśmy w karty - pisałam o tym wcześniej.
Istnieje też coś takiego, jak telepatia emocjonalna (nazwa moja, bo nie wiem, czy istnieje jakaś inna nazwa tego zjawiska.)
Mozna by dużo na ten temat pisać :D Najlepiej spróbuj zaobserwować sam to zjawisko. Kto wie, moze masz ukryty talent? :D
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Ja ostatnio (2 dni przed Nowym Rokiem) czułam , że coś się w moim życiu złego niebawem wydarzy( i to dokładnie wiedziałam co w najmniejszych szczegółach) - to był strasznie silny bodziec. Nie pomyliłam się - niestety. Wiem, ze tego nie można zaliczyć do telepatii, ale jest to dla mnie równie zagadkowe, gdyż już kilka razy coś takiego czułam i zawsze miało to potem idealne odzwierciedlenie w niedalekiej przyszłości(kilkudniowej).
Basia
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 654
Od: 28 maja 2006, o 15:43
Lokalizacja: Kędzierzyn (opolskie)

Post »

Aurynko to się nazywa precognicja i świadczy o twoim dobrym kontakcie z podświadomością, lub jak to mówią z twoim cieniem.
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Basia pisze:Aurynko to się nazywa precognicja i świadczy o twoim dobrym kontakcie z podświadomością, lub jak to mówią z twoim cieniem.
Zgadza się Basiu, choć w moim przypadku to jedynie sporadyczne sytuacje - a szkoda :D
Wprawdzie naukowcy próbują zakwestionować istnienie tegoż zjawiska oraz istnienie interpretacji doświadczeń związanych z prekognicją ale nie mniej jednak jest ona na razie w czołówce zjawisk paranormalnych. :D
Proszę tylko nie przypisywać mi onejromancji idącej z tym często w parze, bo ja nigdy tego nie praktykowałam :wink: :lol:
Misiek
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 3
Od: 6 sie 2007, o 19:22
Lokalizacja: Tarnów

Post »

A próbował ktoś tak oddziaływać na rośliny?
Bo ja tak ostatnio próbowałem za wszelką cenę przekazać ananasowi dobrą energię i na drugi dzień wypuścił korzonek. Tylko nie wiem czy to nie był jakiś zbieg okoliczności.
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Rośliny są żywymi organizmami, więc także odbierają i emituja energię. Jeżeli ktoś kocha rosliny i z nimi rozmawia, to wytwarza i przekazuje im dobrą energię. Mówi sie, że taka osoba "ma rękę do roslin", a ona karmi je swoją pozytywną energią :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”