Telepatia

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
Awatar użytkownika
ekopom
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5084
Od: 3 cze 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kuj. pomorskie

Re: Telepatia

Post »

Zaciekawił mnie ten temat, tylko gdzie granica fantazji, przeczucia i pewnie każdy inaczej przeczuwa zbliżające zdarzenia.
Awatar użytkownika
krynka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1494
Od: 13 sty 2014, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice stolicy

Re: Telepatia

Post »

O,jaki fajny temat odkopałeś Ludwiku :)

Wiadomo nie od dziś,ze myśl jest energią. Jeśli o kimś myślimy,wysyłamy w jego stronę energię. jeśli ten ktoś jest dobrym odbiornikiem energii,wychwyci ją i w naszą stronę skieruje odpowiedź (swoje mysli, energię).

Aby się przekonać jaka energia jest w myślach,warto zrobić proste doświadczenie. Potrzebne będą np dwie jednakowe rośliny w doniczkach. Wybieramy sobie jedną z nich i "rozmawiamy" z nią codziennie- mówimy jaka jest piękna,jaką sprawia nam radosć,jakie ma aksamitne listki itp.Drugą roślinę zupełnie ignorujemy,podlewamy tylko tak samo jak pierwszą. Po dwóch,trzech tygodniach juz powinno być widać różnice miedzy pierwszą rosliną,a drugą. :) Wiem co piszę,robiłam takie doświadczenia. :)

Mało tego- do doswiadczenia można użyć też np 2 świeże , prawie identyczne,o jednakowym stopniu dojrzałości pomidory ( Twoje klimaty Ludwik,moje zresztą też :lol: ) Chodzi o zerwane owoce nie o krzewy. Po 2 tygodniach powinno być widać efekty. ;:108
Pozdrawiam serdecznie- Ela
Awatar użytkownika
zuzia55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2993
Od: 24 kwie 2008, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Parczew

Re: Telepatia

Post »

Robiłam takie doświadczenia z kotami.Ostatnio wczoraj.Jeżeli kot śpi, wpatruję się w niego,wtedy zaczyna się budzić,rusza uszami i otwiera oczy.Wtedy "nakazuję"mu w myślach,aby wskoczył do mnie na kolana i on chociaż z niechęcią i przeciągając się/jest dużym śpiochem/ to robi.
Awatar użytkownika
ekopom
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5084
Od: 3 cze 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kuj. pomorskie

Re: Telepatia

Post »

Pies jest chyba jeszcze bardziej podatny na odbiór, też miałem kilka przypadków, że sterowałem myślą, a on to robił. Ale to tylko zabawa, gorzej jeśli telepatię wykorzystuje się w tak zwanej złej wierze. ;:223
Awatar użytkownika
krynka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1494
Od: 13 sty 2014, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice stolicy

Re: Telepatia

Post »

Zwierzęta i rośliny są dobrymi "odbiornikami" energii. :)
Ludwiku,nie warto bawic się złą energią,bo ta ma zwyczaj wracać do nadawcy ze spotengowaną siłą . Zwłaszcza,gdy trafi na obiekt,który umie bronić się przed taką energią.
Dużo ostatnio mówi się o pozytywnym myśleniu,które może czynić cuda. Klasyka w temacie, do poczytania to "Potęga Podświadomości" Marphy'ego czy "Sekret" Rhondy Byrne. Film "Sekret " można znaleźć w sieci. Polecam bardzo mocno ;:108 :D
Pozdrawiam serdecznie- Ela
mirzan
---
Posty: 4279
Od: 23 maja 2005, o 06:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Telepatia

Post »

Warto poczytać o Hunie,wyjaśnić sobie można wiele spraw, nadświadomość,podświadomość,wyższe,
niższe JA.Pozwoli ta dziedzina wiedzy, zorientować się,jak i dlaczego działają zjawiska fizycznie
niewytłumaczalne.
Kurs metody Silvy,bardzo pożyteczny,wiele można się nauczyć, albo tylko dowiedzieć.
Kurs zaczyna się,od zakodowania sobie,że nigdy nie użyję swoich umiejętności, w złym celu.
Awatar użytkownika
ekopom
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5084
Od: 3 cze 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kuj. pomorskie

Re: Telepatia

Post »

Czyżbym otworzył puszkę pandory.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7587
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Telepatia

Post »

"...Twardy new age, metoda kontroli umysłu według Silvy
MILIONY ZWIEDZIONYCH, hasło leksyk.


Metoda Silvy jest jedną z technik kontroli umysłu (mind control). Jej podstawę stanowi specjalny sposób oddychania połączony z koncentracją uwagi; metoda Silvy jest przedstawiana jako system oparty na badaniach naukowych, neutralny wobec religii i filozofii, prowadzący do głębokiej relaksacji fizyczno-emocjonalnej i mający pomnażać możliwości intelektualne człowieka.

Jego twórcą był samouk, José Silva, który wywiódł swą metodę z własnych eksperymentów parapsychologicznych, hipnotycznych i okultystycznych (m.in. eksterioryzacja, zwana inaczej ?podróżami astralnymi?).

Metoda Silvy obiecuje stuprocentowy sukces na wszystkich możliwych polach: finansowym, zawodowym, zdrowotnym, z dnia na dzień, bez jakiegokolwiek przygotowania merytorycznego, wysiłku czy zaangażowania się. Gwarantuje rozwiązanie wszystkich problemów (swoich i cudzych), osiągnięcie genialności oraz zdobycie zdolności percepcji pozazmysłowej. Posługując się nadinterpretacją wyników niektórych badań naukowych nad mózgiem głosi nienaukowe i dogmatyczne wnioski o wszechmocy ludzkiego umysłu.

Metoda Silvy nie jest wbrew licznym twierdzeniom oparta na mocnych podstawach naukowych lecz na spekulacji i dogmatach okultystycznych; polega na wprowadzaniu adeptów w stan transowy, czerpiąc swe techniki z tradycji szamanistycznej, magicznej, alchemicznej i hermetycznej. Propaguje medytację dynamiczną z tworzeniem obrazów mentalnych (najbardziej znana od stuleci technika magiczna). Silva w swoich książkach wygłasza pochwały okultyzmu przedstawiając na przykład siedem ?zawsze aktualnych?, okultystycznych ?praw natury?.

Odniesienia do okultyzmu są ukrywane przed uczestnikami kursów (lub przynajmniej: stopniowo odsłaniane). Na początku adepci wprowadzani są w techniki bezpieczne, relaksacyjne, potem w techniki warunkujące podświadomość, w końcu przechodzi się do technik otwierających osoby ćwiczące na kontakt z inteligencją będącą wobec nich bytem zewnętrznym, zakładając przy tym optymistycznie, iż jest ona przychylna człowiekowi.

Uczestnicy kursu poddawani są permanentnej psychomanipulacji. Ideologia kontroli umysłu według Silvy unieważnia sumienie utożsamiając jego głos z myśleniem negatywnym, prowadząc do zniszczenia w adepcie poczucia winy i w efekcie eliminując skutecznie sumienie rozróżniające dobro i zło.

Kolejną ?techniką? metody Silvy jest działanie, którego finałem jest zaproszeniem przez adeptów do swego wewnętrznego sanktuarium przewodników duchowych (spirytyzm), co otwiera, jak pokazują liczne świadectwa, na ingerencje demoniczne. Podobnie, mający zastosowanie w metodzie Silvy, trans hipnotyczny może być otwarciem się na naturę, ale może być także otwarciem się na złe duchy.

Prawie wszyscy uczestnicy kursów metody Silvy stwierdzają u siebie, po kilkudziesięciu godzinach kursu, występowanie zdolności paranormalnych. Przed rozbudzaniem tych zdolności w służbie egocentrycznej woli ostrzegają znawcy orientalnych dróg mistycznych oraz liczne przekazy kultur opartych na głębokim i uczciwym doświadczeniu religijnym.

Metoda Silvy wbrew sugestiom, iż jest wynikiem wielu odkryć naukowych (komunikacji subiektywnej, medytacji dynamicznej, itp.) niczego nie odkrywa, prowadzi natomiast w doświadczenie inicjacyjne, w stan fuzjonalny, stan otwarcia się na rzeczywistość nadzmysłową, znany od najdawniejszych czasów.

Metoda Silvy jest światopoglądem łączącym idee gnostyckie z panteizmem. Jako forma popularyzacji białej magii metoda Silvy jest sprzeczna z chrześcijaństwem, co potwierdzają oficjalne dokumenty Kościoła katolickiego.

Osoby uzyskujące dzięki metodzie Silvy zdolności paranormalne lub medialne tracą je po przeprowadzeniu nad nimi modlitw o uwolnienie lub egzorcyzmów.


Robert Tekieli

Pierwotna wersja hasła została opublikowana jako streszczenie rozdziału poświęconego metodzie Silvy w 3 tomie Popularnej Encyklopedii New Age pt. "Harry Potter, metoda Silvy, tai czi" (wydawnictwo "brulionu", "Fronda" i Polskie Wydawnictwo Encyklopedyczne)...."


Źródło za http://www.newage.info.pl/index.php?opt ... &Itemid=37


PS. Ze względu na ważkość tematu zakładam oddzielny wątek z tym zagadnieniem http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=9&t=82155
Możesz wierzyć osobie zajmującej się tymi tematami i sektami , dobrze znającymi skutki "tego" lub osobie, która zarabia na tym interesie na Tobie.
Wybór należy do Ciebie... :wink:
mirzan
---
Posty: 4279
Od: 23 maja 2005, o 06:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Telepatia

Post »

Cyt:
,,Uczestnicy kursu poddawani są permanentnej psychomanipulacji. Ideologia kontroli umysłu według Silvy unieważnia sumienie utożsamiając jego głos z myśleniem negatywnym, prowadząc do zniszczenia w adepcie poczucia winy i w efekcie eliminując skutecznie sumienie rozróżniające dobro i zło. ,,

Takiego bezsensownego bełkotu,dawno nie czytałem. Całe życie człowiek podlega kontroli. Przeważnie
własnej. Np.Jutro jadą samochodem,więc dziś nie mogę się gorzały napić. Jest to psychomanilpulacja
wywołująca ambiwalencję uczuć, czy nie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”