Dlaczego nie możemy spać ?

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

A ja tam uważam, że wiele osób na świecie ma rozdwojoną osobowość i nie tylko... 8)
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6955
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

martas pisze:... Nie pamiętam, aby na tym forum ktoś był aż tak nie miły w stosunku do innego forumowicza :?
Na podstawie jednego zdania wysnuwać takie wnioski?? No chyba, że jest coś o czym nie wiem...
A co jest złego w stwierdzeniu "...rozdwojeniem osobowości...". Prawie każdy z nas ma ukryte drugie "ja".
Pozdrawiam Andrzej.
martas

Post »

Nie wiem, czy złego, ale dziwnego na pewno, jeśli taki wniosek wysnuwa się na podstawie czyjegoś stwierdzenia, że niemiłe sytuacje nie pozwalają mu spać :roll:
Zwłaszcza, że takie sytuacje z pewnością nie tylko Promyczkowi nie dają spać, to raczej norma.
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6955
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

martas pisze:... jeśli taki wniosek wysnuwa się na podstawie czyjegoś stwierdzenia, że niemiłe sytuacje nie pozwalają mu spać ....
Ja tego nie napisałem.
... Świadczy o tym Twój emblemat i nie tylko...
Proponuję zakończyć dyskusję. Przepraszam za moje słowa. Nie chciałem nikogo urazić. ;:79 ;:105
Pozdrawiam Andrzej.
martas

Post »

Teraz to czuję, że chcesz zrobić ze mnie wariata. Toć każdy widział do jakich słów Promyczka się odnosiłeś, bo sam je zacytowałeś.
A jak przepraszać, to nie mnie, lecz pana P. Może ztresztą wcale nie poczuł się urażony - jak się odezwie, to się przekonamy :)
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

martas pisze:Teraz to czuję, że chcesz zrobić ze mnie wariata. Toć każdy widział do jakich słów Promyczka się odnosiłeś, bo sam je zacytowałeś.
A jak przepraszać, to nie mnie, lecz pana P. Może ztresztą wcale nie poczuł się urażony - jak się odezwie, to się przekonamy :)
Martas wariata czy wariatkę, bo też jakoś inaczej zabrzmiało. Miałem zawsze wrażenie, ze ciągle rozmawiam z kobietą. Czyżbym się mylił? A tak w ogóle ostatnio zbyt dużo czepiamy się słówek. A najbardziej mi przykro, ze ten zamęt rozpoczynają co niektóre panie, których nie będę wymieniał, bo to bardzo inteligentne kobiety i wiedzą kogo mam na myśli. Drogie, Kochane Panie zwolnijcie troszkę w tym swoim szaleńczym biegu donikąd. :wink:
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
martas

Post »

Wyluzuj się Yaro, bo przez to ciągłe stróżowanie i związane z tym napięcie, przegapisz ten jakże cenny 50 000 post :P

Pozdrowienia od wariata z rozdwojoną osobowością :twisted:
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Yaro32 pisze:Drogie, Kochane Panie zwolnijcie troszkę w tym swoim szaleńczym biegu donikąd. :wink:
I vice versa :wink: :lol: Jak to fajnie zauważać tylko płeć przeciwną, a nie też swoją :lol:
To tak dla rozluźnienia sytuacji Jarku ;:92
Basia
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 654
Od: 28 maja 2006, o 15:43
Lokalizacja: Kędzierzyn (opolskie)

Post »

Martas to nie było ładne. Przecież najwięcej o nas mówią nasze słowa.
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

martas pisze:Wyluzuj się Yaro, bo przez to ciągłe stróżowanie i związane z tym napięcie, przegapisz ten jakże cenny 50 000 post :P

Pozdrowienia od wariata z rozdwojoną osobowością :twisted:


Brak mi Twojej inteligencji i cierpliwości aby to wszystko pojąć. Przespać nie prześpię, bo i tak jak Cie znam będziesz skrupulatnie pilnować, aby udowodnić , ze źle wytypowałem ten 50 000 post. Taka cwana i bystra kobieta na forum na pewno policzy prawidłowo. Wierzę w Ciebie Martas. Aurynko chyba zapominasz ile to razy broniłem płci przeciwnej i robię to nadal. Tylko jak pojąć te Wasze ciągłe najeżdżanie na facetów. A może tak zaczniemy pisać tylko o swojej płci. Czyli Panie na panie a panowie na panów. Ciekawe co z tego wyniknie. Czy wciąż będzie tak wesoło?


POCZUłEM SIę JAK PIES. :cry: , KTóRY STRóżUJE
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
martas

Post »

Ale to było ironiczne Basiu, a nie obraźliwe. Niemniej dzięki za zwrócenie uwagi.
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Yaro32 pisze: Aurynko chyba zapominasz ile to razy broniłem płci przeciwnej i robię to nadal. Tylko jak pojąć te Wasze ciągłe najeżdżanie na facetów. A może tak zaczniemy pisać tylko o swojej płci. Czyli Panie na panie a panowie na panów.
To ja napiszę identycznie jak Ty z takim samym znaczeniem :
ja też wiele razy broniłam płci przeciwnej i robię to nadal :wink:
I pytanko do Ciebie - czy ktoś kiedyś bronił Ci pisać? :wink: :D Jeśli tak, to na pewno nie ja. To wolny kraj :wink:
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

aurynka pisze:
Yaro32 pisze: Aurynko chyba zapominasz ile to razy broniłem płci przeciwnej i robię to nadal. Tylko jak pojąć te Wasze ciągłe najeżdżanie na facetów. A może tak zaczniemy pisać tylko o swojej płci. Czyli Panie na panie a panowie na panów.
To ja napiszę identycznie jak Ty z takim samym znaczeniem :
ja też wiele razy broniłam płci przeciwnej i robię to nadal :wink:
I pytanko do Ciebie - czy ktoś kiedyś bronił Ci pisać? :wink: :D Jeśli tak, to na pewno nie ja. To wolny kraj :wink:
Wolny kraj tylko ludzie skrępowani. Aurynko trochę zmieniliśmy temat. Nikt nikomu nie broni pisać. Ważne czy tylko temat kogoś nie dotyka osobiście. To jest całe sedno. Pamiętajmy o tym. Bardzo jest łatwo kogoś zranić. Zapomnieć o tym jest trudniej. Niby to wszyscy wiedzą tylko nie wielu tego przestrzega. :cry:
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”