Jak szybko schudnąć ? Testowane :)

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
ODPOWIEDZ
Nicegarden
200p
200p
Posty: 289
Od: 5 sie 2009, o 23:35
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: U.K

Re: Jak szybko schudnąć ? Testowane :)

Post »

Volcowitch dziękuję serdecznie ,zastosuje na pewno :D
Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

? Sokrates
volcowitch
ZBANOWANY
Posty: 748
Od: 8 lip 2008, o 13:03

Re: Jak szybko schudnąć ? Testowane :)

Post »

Jedząc w ten sposób będzie Ci się wydawało, że jesz bardzo bardzo dużo i uczucie sytości będzie naprawdę widoczne.
To ze względu na regularne posiłki co 3 godziny. I ważne by przyzwyczaić organizm do jedzenia w tych godzinach i tylko w tych godzinach, by nie rozregulować procesu metabolicznego.
Nicegarden
200p
200p
Posty: 289
Od: 5 sie 2009, o 23:35
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: U.K

Re: Jak szybko schudnąć ? Testowane :)

Post »

Jeszcze raz dziękuje :D
Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

? Sokrates
x-ni-a
---
Posty: 885
Od: 5 sie 2009, o 10:17
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Jak szybko schudnąć ? Testowane :)

Post »

A ja schudłam wiosną 19 kg. :D
Nie stosowałam żadnej diety w sensie ułożonej przez kogoś..
Jadłam wszystko to co normalnie ale bez pieczywa, ziemnaków, makaronów, sosów.
Dużo warzyw. Z ruchem też niespecjalnie u mnie jest bo praca siedząca a po pracy wiadomo dzieci, dom. Nie wiem czy to zdrowo czy nie ale efekt utrzymuje się do dzisiaj :D W tej chwili jem zupełnie normalnie tylko dużo mniejsze porcje.
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6532
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Re: Jak szybko schudnąć ? Testowane :)

Post »

Kto chce schudnąć? I to jeszcze z radością i uśmiechem na ustach?
Oto jest sposób:
- http://www.biertijd.com/mediaplayer/?itemid=16297 ;:138
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
Awatar użytkownika
Anpio7
500p
500p
Posty: 715
Od: 7 lut 2009, o 23:34
Lokalizacja: 3city / Pomorze
Kontakt:

Re: Jak szybko schudnąć ? Testowane :)

Post »

Ekstra sposób ;:138 ;:138 ;:138 ;:138

Ja bez melodii wchodze na 7 piętro, ale pod warunkiem, że nie mam siat.
"jeśli chcesz być szczęśliwy przez całe życie - zostań ogrodnikiem "
Ogrodniczka na tymczasowym urlopie Anpio7 !!!
Apetycznie u Anpio7
Awatar użytkownika
Rodusik
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1131
Od: 21 sty 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kaszuby

Re: Jak szybko schudnąć ? Testowane :)

Post »

U mnie w domu znów dieta . Moja córcia ma ja od endokrynologa to 1200 calorii
ma ja stosować 1 miesiąc i zawsze tak robimy że cały dom ją stosuje ( u nas każdemu się przyda)
Jest niezła to 5 posiłków dziennie.
Pozdrawiam, Mariola
Ogród Rodusika
Awatar użytkownika
Anpio7
500p
500p
Posty: 715
Od: 7 lut 2009, o 23:34
Lokalizacja: 3city / Pomorze
Kontakt:

Re: Jak szybko schudnąć ? Testowane :)

Post »

Potwierdzam. ;:138

:heja Polecam zmienić nawyki żywieniowe, zamiast ciągle się odchudzać.
http://www.zdrowa-dieta.info/4-nawyki-k ... estrzegac/


Najzdrowsza dietka to 1200 kcal. do 1500 kcal, jedząc mniej powrucą kilogramy jak jo-jo.

5 posiłków dziennie co 3 h = 3 główne posiłki i 2 przekąski (np. jabłko lub mały kefir)

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia !!! :tan

Tu są przykładowe zestawy ok 1200kcal:

http://www.przepisy-kuchenne.info/dieta-1200-kcal

http://www.w-spodnicy.pl/Tekst/Fitness/ ... ennie.html

DUŻO CODZIENNEGO RUCHU !!!

:wit
"jeśli chcesz być szczęśliwy przez całe życie - zostań ogrodnikiem "
Ogrodniczka na tymczasowym urlopie Anpio7 !!!
Apetycznie u Anpio7
Grzybowy
50p
50p
Posty: 51
Od: 30 paź 2011, o 14:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Jak szybko schudnąć ? Testowane :)

Post »

Szybkie efekty w postaci spadku wagi i lepszego samopoczucia ma dieta polegająca na niełączeniu białek z węglowodanami w czasie jednego posiłku. Oznacza, to że na przykład nie można jeść kanapki z szynką czy serem. Odpadają także ryż, ziemniaki, kasze z mięsem czy nabiałem. Warto poczytać o tej diecie, po nie dość, że jest zdrowa to będąc konsekwentnym chudnie się bardzo szybko.
Awatar użytkownika
arty
500p
500p
Posty: 501
Od: 6 kwie 2012, o 10:17
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dąbrowa

Re: Jak szybko schudnąć ? Testowane :)

Post »

to mój sposób, zacząłem od wagi 103 kg udało mi sie zejść do 85 kg w ciągu 4 miesięcy, potem skoczyłem na 92 , ale teraz znów zaczynam:
1. liczę codziennie ilość kcal, mam wagę w domu wiec ważę to co jem, i potem sprawdzam kcal, czasami zjadam 1000 kcal a czasami 2000 kcal , i nadal jest to bilans energetyczny ujemny, tzn mój organizm miło 2000 kcal potrzebuje więcej bo chudnę.
2. dużo płynów, codzienne 2-3 litry wody , herbaty,
3. ruch, od jakiegoś czasu, (bo powiem szczerze gdy ważyłem 103 kg jazda na rowerze była udręka nie mówiąc o bieganiu, wiec dołożyłem sport od 95 kg ) przed wszystkim rower , gdy zimno rower stacjonarny, lub orbitrek, rower staram sie codziennie po 25-30 km , bieganie około 6 km lekki truchcik ze można rozmawiać w trakcie biegu, basen około 2 razy w tyg. zamiennie za rower,
4. Dużo warzyw i owoców, oprócz bananów i winogrona , dlatego zacząłem uprawiać pomidorki
5. pozytywne myślenie, jakiś cel w życiu,
6. nie wierze w żadne diety , sport i ilość kcal według wieku i płci, w stosunkach weglowodany 60% białka 25% tłuszcze 15% ( tak wygląda to mniej wiecej u mnie )

a jak wasze rezultaty na chwile obecna .?
MARII34
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 25 wrz 2018, o 13:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Jak szybko schudnąć ? Testowane :)

Post »

Z dietą trzeba poeksperymentować na sobie niestety, no albo do dietetyka (nie wiem ile to kosztuje). Z drugiej strony z katarem do lekarza nie idziemy, to z nadwagą od razu też nie - nie namawiam do złego, na zdrowiu się nie oszczędza. Mi udało się schudnąć odstawiając śniadanie, wiem wiem, nie zdrowo bo śniadanie to najważniejszy posiłek dnia ;:170 Ale jakoś żołądek mi się wtedy przykurczył i można było dietę wprowadzać, korzystałam z dukana, ale mi jakoś białko nie służy więc przerzucam się na siłownię :heja Na tym blogu są zmoderowane, szarotka66 i rady jak szybko schudnąć ;:oj Ja tylko tej jednej próbowałam, bo jakoś ciężko mi się przekonać do innych, wolę poćwiczyć :D
dziadek22
ZBANOWANY
Posty: 1575
Od: 30 gru 2010, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Jak szybko schudnąć ? Testowane :)

Post »

Jak szybko schudnąć 10 kg? Jeść przede wszystkim to co rośnie na działce i całkowicie zrezygnować z chleba i produktów mącznych. Sporadycznie ryby z Bałtyku i polski rzek i jezior.
Gunia90
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 18 lut 2021, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Jak szybko schudnąć ? Testowane :)

Post »

Przeczytałam ten wątek od dechy do dechy, bo wydaje mi się być idealny. Od początku tego roku przeszłam na bio żywność, jednak z racji jej wysokich kosztów planuję wydzierżawić mały ogródek, aby zacząć jeszcze zdrowsze uprawy.

Na pewno będę tutaj zaglądać częściej, aby złapać inspirację, bo moje doświadczenie w zakresie odchudzania jest mierne. Dam radę z marchewkami, pietruszką czy innymi korzennymi roślinami, ale takie chociażby pomidory wydają mi się czarną magią.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”