Dieta proteinowa

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
Awatar użytkownika
grazka2211
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2820
Od: 14 paź 2008, o 11:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: MILICZ-CAVAN-IRLANDIA

Re: Dieta proteinowa

Post »

Dieta może i fajna,ale kto będzie za mnie gotował takie żarełko?
A tak z innej beczki .Zauważyłam u siebie mimo kilku prób odchudzania się i przy dietach moja waga zawsze rosła.Spadała jak jadłam o godz. 1 w nocy pełne obiady i szłam spać.Teraz ważę ok.58 kg. nie więcej i niech tak zostanie(wzrost 1,60).Mimo dieta ta mnie korci ze względu na fajne przepisy-tylko to siedzenie "w garach" :(
doniczkowe , prace mojej córki ZAPRASZAM.
Przepraszam za błędy w tekstach .Winą jest sprzęt z którego korzystam .
KarolaKar
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 4 sty 2019, o 01:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Dieta proteinowa

Post »

Ja osobiście uważam, że nie ma diety dostosowanej dla każdego, bo każdy z nas jest po prostu inny. Nie ma co generalizować i sobie pokładać nadzieję na tym że o za chwile będę ważyć 10 kg mniej bo coś odstawie np. cukier (chociaż wiadomo, warto) czy też schudnę bo koleżanka poleciła mi dietę cud. Każdy powinien mieć dopasowany jadłospis pod siebie. Ja tak zrobiłam i walka w końcu jest wyrównana z kilogramami które od lat mi ciążą. Polecono mi kontakt z doradcą żywieniowym reklama usunięta, szarotka66 i to był strzał w dziesiątkę. Oprócz tego dowożą mi jedzenie codziennie, smaczne i to co lubie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”