Szczotka prostujaca wlosy.

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
ODPOWIEDZ
Monika79
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 956
Od: 16 kwie 2012, o 16:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Szczotka prostujaca wlosy.

Post »

Witam.
Chcialam kupic córce szczotkę prostującą do włosów.
Jest ich masa.Nie wiadomo którą wybrać.Od tanich po droższe.
Przeczytałam opinie ,obejżałam filmiki i zdecydowalam sie na tą polecaną szczególnie.Ma wiele zalet.Nie wiem czy moge podać firmę.....
Ale czy te szczotki prostujące naprawdę działają?
Jeżeli jesteście w posiadaniu szczotki prostującej napiszcie czy warto ją mieć.
Kwiatki Moniki
POZDRAWIAM MONIKA
Oblivia
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 7
Od: 27 cze 2019, o 11:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Szczotka prostujaca wlosy.

Post »

Mam taką szczotkę. I polecam, bo mnie się sprawdza, chociaż ona nie będzie prostować włosów jak prostownica. Ja mam włosy cienkie, lekko falowane, i np. po nocy w spiętych włosach jestem w stanie je ładnie wygładzić. Ale może się nie sprawdzić przy burzy loków. Szczotka mniej też niszczy włosy niż prostownica. Jeżeli córka ma włosy naturalnie puszące się i lekko falowane możesz skusić się na kupno takiej szczotki. Ja mam tę z lidla (tańszą). Ale moja ciocia kupiła sobie też tę z lidla, ale tę droższą i mnie się ona wydaje lepsza Obrazek.
Moja ma takie gumowe wypustki, które czasem nie suną gładko po włosach, a ta od mojej cioci ma jakby ceramiczne te wypustki, przez co szczotka lepiej sunie po włosach.
karmeloVe
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 4
Od: 5 wrz 2019, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Szczotka prostujaca wlosy.

Post »

Też właśnie zastanawiałam się nad zakupem dla siebie, ale do tej pory nikt z moich znajomych nie używał, więc tak za bardzo nie wiem czy to dobry pomysł.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”