Basia w krainie kaktusów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
barbra13
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5065
Od: 15 kwie 2015, o 20:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Basia w krainie kaktusów

Post »

To prawda, ładne, ale nie podpisane. Jak podpiszesz, to wiesz, co masz i nie dublujesz zakupów. Nawet jeżeli jeszcze panujesz nad wszystkim, to jak znam życie, niedługo okaże się, że od przybytku głowa...boli.
Awatar użytkownika
PiotrAPD
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2389
Od: 28 kwie 2015, o 01:07
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dublin - IRL

Re: Basia w krainie kaktusów

Post »

Śliczne rarytaski ;:333 Teraz daj im odpocząć a wiosną nich Ci zdrowo rosną ;:108
Pierwsze nowe wiosenne ciernie również dają wiele radości :D a przynajmniej dla mnie :D
Pozdrawiam
Piotr
Mój wątek
D-avi-D
500p
500p
Posty: 950
Od: 18 cze 2012, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Basia w krainie kaktusów

Post »

Widzę, że ciekawe roślinki prezentujesz :) Lobivki, a zwłaszcza ich kwiaty to ozdoba każdej kolekcji :)
Awatar użytkownika
cokolwiek
500p
500p
Posty: 743
Od: 7 wrz 2016, o 12:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Basia w krainie kaktusów

Post »

Dziękuję za odwiedziny Widzę że im więcej zdjęć tym więcej odwiedzin Cieszę się że się moje kaktusy podobają Nie podpisałam bo nie chcę gafy popełnić Wciąż się uczę Lobiwki urokliwe na pewno ze szczergo serca podarowane to i moja radość wielka Poszły już do spania.
Basiu ja jestem na takim etapie że mi jeszcze dublowanie nie przeszkadza :D A na tych nazwach to można jezyk nieżle powywijać Jak wy to robicie że to wszystko pamiętacie Podziwiam Widzę długa droga przede mną
wisnia897
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2795
Od: 23 sie 2010, o 11:08
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Basia w krainie kaktusów

Post »

Właśnie nie pamiętamy, dlatego każdej roślince dajemy do doniczki etykietkę z nazwą :lol:
Jakbyś podpisała z błędem, to na pewno forumowicze by poprawili, a Tomek błędnie podpisaną lobiwkę wyłapałby w dwie sekundy :wink:
A wtedy już miałabyś idealny porządeczek. Widać, że się rozkręciłaś i jesteś na dobrej drodze!
Monika
U Wiśni (roślinkowy mix)
Zbieranina Wiśni (kaktusy)
Awatar użytkownika
cokolwiek
500p
500p
Posty: 743
Od: 7 wrz 2016, o 12:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Basia w krainie kaktusów

Post »

Dzisiaj prezentuję ;
Obrazek
Astrocylindroopuntia subulata

Obrazek Obrazek
Jeśli się komuś podobają mam tego sporo
Awatar użytkownika
hen_s
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20134
Od: 16 paź 2010, o 15:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Basia w krainie kaktusów

Post »

Młode lobivie bardzo obiecujące. Pewnie miały nazwy tylko ich nie zapisałaś - a szkoda. Jeszcze trochę czasu tutaj z nami i będziesz o tych rzeczach pamiętać.
W każdym razie z tych roślin będzie pociecha na pewno! ;:333
Awatar użytkownika
cokolwiek
500p
500p
Posty: 743
Od: 7 wrz 2016, o 12:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Basia w krainie kaktusów

Post »

Marzę o tym żeby się w nowym roku choć jednym kwiatuszkiem pochwalić :D
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Basia w krainie kaktusów

Post »

Basiu to jesteśmy już dwie. Ja tez chciałabym żeby choć jeden z moich epi zakwitną. Mam parę dużych kupionych w tym roku ale boje się że popełnię błąd ;:223 i w przyszłym roku nie zakwitną
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Aileen
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1540
Od: 20 cze 2015, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Basia w krainie kaktusów

Post »

Lobivki wyglądają ekstra w nowych domkach, życzę Ci Basiu spełnienia marzeń i wielu kwitnień ;:333
Awatar użytkownika
cokolwiek
500p
500p
Posty: 743
Od: 7 wrz 2016, o 12:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Basia w krainie kaktusów

Post »

LIDKA- dziękuję za życzenia oby się spełniły :) Coś czuję że u mnie nie złe zamieszanie będzie Wszystkie mi się podobają i wszystkie chciałabym mieć Np po ostatnich odwiedzinach u ciebie spodobały mi się gymnolki Te wybarwione na brązowo bułeczki Tak się smakowicie się do mne uśmiechają Mam okazję o kilka powiększyć swoją rodzinkę więc nie mogę nie skorzystać Prawda? :wink:

ALICJA -u Ciebie już nie raz kaktusy kwitły Zaglądałam i choćby grudnikiem wcześnie okwitniętym oczy nacieszyć można
U mni dopiero początki ale widzę że trochę ludzi mi kibicuje więc tym bardziej trema większa
Awatar użytkownika
grzegorzo
100p
100p
Posty: 145
Od: 12 mar 2016, o 21:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Radom/Kielce

Re: Basia w krainie kaktusów

Post »

Nie pozostawiam zazwyczaj śladów mej obecności ale zaglądam na ten sympatyczny wątek dość regularnie. Jestem pod wielkim wrażeniem Basiu jak szybko się rozrasta Twoja kolekcja ( jeszcze szybciej niż moja ;:306 ). Na pewno na wiosnę niejedna roślina odwdzięczy Ci się kwiatami. A tak ze swej strony polecam dołączyć do kolekcji parę roślinek rodzaju Aylostera, już małe kaktusiki czynią wiosnę bardzo kolorową :D. Dziękuję za kibicowanie moim wysiewom, pewnie za jakieś 2 lata bedą jakieś nadwyżki wiec zawsze będzie można się podzielić czy wymienić. Pozdrawiam
Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Basia w krainie kaktusów

Post »

Bardzo mi miło, że podobają Ci się moje grudniki. Te miłe Twoje słowa bardzo mnie mobilizują myślę że w przyszłym roku będę mogła pochwalić się większa ilością kwiatów, które będą dzięki radą jakie zdobywam na forum. Ja pierwsza kibicuję Ci i na pewno wierze w ciebie. Wiem że będę u Ciebie nadal cieszyła moje oczy jeszcze nie raz ;:oj
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje kaktusy i inne sukulenty !”