Moje kaktusy - kospe

kospe
200p
200p
Posty: 426
Od: 18 wrz 2013, o 21:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Moje kaktusy - kospe

Post »

tom_ek pisze:Piotrek, gdzie Ty te cuda przed nami pochowałeś? Ja je chyba przegapiłem ;:14
Najwyraźniej nie patrzyłeś dokładnie :D
Akwelan_2009 pisze:Wspaniale udane wysiewy, profesjonalne "doglądanie" i opieka nad maluszkami, ale ta ilość małych roślinek powala ... ;:oj ile miejsca trzeba będzie szykować, jak przyjdzie czas na rozsadzenie maluszków do własnych "domków".
Eeee tam profesjonalne doglądanie, nie dopilnowałem natarczywych ślimaków co zresztą widać na niektórych na fotkach.
Działkę mam długa to może jakoś sie wszyscy pomieścimy :lol:
Pozdrawiam
Piotr
Awatar użytkownika
ejacek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3093
Od: 16 lis 2008, o 19:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Moje kaktusy - kospe

Post »

WYSIEWY - i zazdroszczę, i współczuję .... pikowania :D Tak przy okazji kiedy zamierzasz pikować ? To są wysiewy z tego roku ? Bo jakieś takie duże mi się wydają.
kospe
200p
200p
Posty: 426
Od: 18 wrz 2013, o 21:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Moje kaktusy - kospe

Post »

Jacku, jest z tym zabawy co niemiara, ale dla takich widoków warto ( jak dla mnie siewki w kolekcjach to najładniejszy obraz). Zachęcam wszystkich do wysiewów.
Te powyżej to roczniaki, będę je pikował na starcie nowego sezonu, zazwyczaj robię to po drugim podlaniu.
Poniżej 2 i 3 latki

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
Pozdrawiam
Piotr
cactus habitat
200p
200p
Posty: 313
Od: 25 cze 2017, o 11:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Moje kaktusy - kospe

Post »

kospe pisze:Jacku, jest z tym zabawy co niemiara, ale dla takich widoków warto ( jak dla mnie siewki w kolekcjach to najładniejszy obraz). Zachęcam wszystkich do wysiewów.
No, pięknie to wygląda, ale gdzie to pomieścisz za 10 lat :wink: Gdybym miał warunki też bym poszedł w hurtowe wysiewy ;:173
Pozdrawiam,
Sławek
Awatar użytkownika
tom_ek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1495
Od: 16 sie 2015, o 14:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Krosno

Re: Moje kaktusy - kospe

Post »

To teraz, jak to mówią, dałeś po oczach :shock:.
Mietku, jak u siebie pisałem, że znam takich, co po 400 porcji wysiewają, to m.in. Piotrka miałem na myśli :wink:
cactus habitat pisze:gdzie to pomieścisz za 10 la
Ja się domyślam gdzie, miejsca będzie dużo :wink:
Awatar użytkownika
Akwelan_2009
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7587
Od: 10 sty 2009, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Radom

Re: Moje kaktusy - kospe

Post »

tom_ek pisze:Mietku, jak u siebie pisałem, że znam takich, co po 400 porcji wysiewają, to m.in. Piotrka miałem na myśli :wink:
- podziwiam, jak dla mnie jest to temat tabu, nie byłbym w stanie go ogarnąć, ze względu na ilość miejsca, jakie będzie już w niedługim czasie potrzebna dla tej "masowej produkcji" - jednak wysiewy i sposób rośnięcia młodych roślin świadczy, że Opiekun nie robi tego po raz pierwszy - ;:215 to wygląda ;:138 .
Pamiętaj o bliskich, jeśli chcesz by oni pamiętali o tobie !!!
Mieczysław
Sukulenty, ale nie kaktusy cz. I. cz. II. cz. III. cz. IV. cz.V
kospe
200p
200p
Posty: 426
Od: 18 wrz 2013, o 21:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Moje kaktusy - kospe

Post »

cactus habitat pisze: No, pięknie to wygląda, ale gdzie to pomieścisz za 10 lat :wink: Gdybym miał warunki też bym poszedł w hurtowe wysiewy ;:173
Sa dwa rodzaje kaktusiarzy - kolekcjonerzy i hodowcy, staram sie być tym drugim.
Akwelan_2009 pisze: jednak wysiewy i sposób rośnięcia młodych roślin świadczy, że Opiekun nie robi tego po raz pierwszy - ;:215 to wygląda ;:138 .
Mieczysławie, dzięki. Jednak nie jest tak kolorowo jak mogłoby to wyglądać, ciągle sie uczę i popełniam błędy.

I tak oto dotarliśmy do finiszu mojego wątku. Dziękuję Wszystkim, za odwiedziny i konwersacje :D
Pozdrawiam
Piotr
Zablokowany

Wróć do „Moje kaktusy i inne sukulenty !”