Moje kaktusy - kospe

kospe
200p
200p
Posty: 426
Od: 18 wrz 2013, o 21:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Moje kaktusy - kospe

Post »

Jacku, jest z tym zabawy co niemiara, ale dla takich widoków warto ( jak dla mnie siewki w kolekcjach to najładniejszy obraz). Zachęcam wszystkich do wysiewów.
Te powyżej to roczniaki, będę je pikował na starcie nowego sezonu, zazwyczaj robię to po drugim podlaniu.
Poniżej 2 i 3 latki

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
Pozdrawiam
Piotr
cactus habitat
200p
200p
Posty: 313
Od: 25 cze 2017, o 11:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Moje kaktusy - kospe

Post »

kospe pisze:Jacku, jest z tym zabawy co niemiara, ale dla takich widoków warto ( jak dla mnie siewki w kolekcjach to najładniejszy obraz). Zachęcam wszystkich do wysiewów.
No, pięknie to wygląda, ale gdzie to pomieścisz za 10 lat :wink: Gdybym miał warunki też bym poszedł w hurtowe wysiewy ;:173
Pozdrawiam,
Sławek
Awatar użytkownika
tom_ek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1495
Od: 16 sie 2015, o 14:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Krosno

Re: Moje kaktusy - kospe

Post »

To teraz, jak to mówią, dałeś po oczach :shock:.
Mietku, jak u siebie pisałem, że znam takich, co po 400 porcji wysiewają, to m.in. Piotrka miałem na myśli :wink:
cactus habitat pisze:gdzie to pomieścisz za 10 la
Ja się domyślam gdzie, miejsca będzie dużo :wink:
Awatar użytkownika
Akwelan_2009
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7587
Od: 10 sty 2009, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Radom

Re: Moje kaktusy - kospe

Post »

tom_ek pisze:Mietku, jak u siebie pisałem, że znam takich, co po 400 porcji wysiewają, to m.in. Piotrka miałem na myśli :wink:
- podziwiam, jak dla mnie jest to temat tabu, nie byłbym w stanie go ogarnąć, ze względu na ilość miejsca, jakie będzie już w niedługim czasie potrzebna dla tej "masowej produkcji" - jednak wysiewy i sposób rośnięcia młodych roślin świadczy, że Opiekun nie robi tego po raz pierwszy - ;:215 to wygląda ;:138 .
Pamiętaj o bliskich, jeśli chcesz by oni pamiętali o tobie !!!
Mieczysław
Sukulenty, ale nie kaktusy cz. I. cz. II. cz. III. cz. IV. cz.V
kospe
200p
200p
Posty: 426
Od: 18 wrz 2013, o 21:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Moje kaktusy - kospe

Post »

cactus habitat pisze: No, pięknie to wygląda, ale gdzie to pomieścisz za 10 lat :wink: Gdybym miał warunki też bym poszedł w hurtowe wysiewy ;:173
Sa dwa rodzaje kaktusiarzy - kolekcjonerzy i hodowcy, staram sie być tym drugim.
Akwelan_2009 pisze: jednak wysiewy i sposób rośnięcia młodych roślin świadczy, że Opiekun nie robi tego po raz pierwszy - ;:215 to wygląda ;:138 .
Mieczysławie, dzięki. Jednak nie jest tak kolorowo jak mogłoby to wyglądać, ciągle sie uczę i popełniam błędy.

I tak oto dotarliśmy do finiszu mojego wątku. Dziękuję Wszystkim, za odwiedziny i konwersacje :D
Pozdrawiam
Piotr
Zablokowany

Wróć do „Moje kaktusy i inne sukulenty !”