Balkonowe górale - przemek_pc cz. 2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
hen_s
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20132
Od: 16 paź 2010, o 15:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Balkonowe górale - przemek_pc cz. 2

Post »

Muszę powiedzieć, że jakieś pierwsze pączki na tych zagłębiowskich medio widzę, i owszem. :)
Ale do kwiatów to jeszcze daleko...
Awatar użytkownika
nyskadu
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7183
Od: 13 kwie 2008, o 09:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. śląskie

Re: Balkonowe górale - przemek_pc cz. 2

Post »

Melduję się w części drugiej. Co za rozpoczęcie ;:131 myślę, że żałoba już minęła, a straty zostaną szybko nadrobione i na ich miejsce wpadną szybciutko nowe, o czym w sumie napisałeś ;:136 Będę oczywiście śledziła na bieżąco :uszy
Awatar użytkownika
ROBERTOBORO
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1927
Od: 13 lis 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stryków
Kontakt:

Re: Balkonowe górale - przemek_pc cz. 2

Post »

To u Ciebie się już zaczeło na dobre :tan . Codziennie coś nowego z moich ulubieńców ;:173
Awatar użytkownika
przemek_pc
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1231
Od: 15 mar 2013, o 16:20
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: WARSZAWA

Re: Balkonowe górale - przemek_pc cz. 2

Post »

Dzięki za odwiedziny! Dzięki Wam jeszcze chce mi się pstrykać dziesiątki fotek i później wybierać jakieś do wrzucenia na Forum ;:108

hen_s pisze:(...) Kiedy u mnie? Pąków sporo ale skoro stoją na odkrytym balkonie to mają dużo chłodniej i jeszcze długo poczekać na nie przyjdzie...
U mnie Henryku też 4 piętro, ale balkon zabudowany. Jak zaglądam tam ok. 6-tej rano to temperatura wynosi jakieś 15-17 st. Ja się zastanawiam czy nie za ciepło... W dzień - przy takiej pogodzie jak dzisiaj, w zależności od temperatury na zewnątrz - rozsuwam całkiem lub lekko uchylam.
Ale nie przejmuj się. Skończą się u mnie, to się zaczną u Ciebie ;:173

czarny pisze:(...) No to czekam na dalsze wasze kwiatuchy mediolobiwek, mam nadzieję, że jakieś siewki zagłębiowskiego pochodzenia też się kolorami uśmiechną Wam w tym roku już ;) I też czekam żeby oblukać co tam Wam Sibal przyśle czy tam kto jeszcze inny (...)
Od Ciebie Marku mam tylko kilka sztuk :wink:
WR300, WR909, WR642 i WR840 są jeszcze za małe. WR676a już całkiem spora, ale pąków na niej nie widać. Kwitnąć będą na pewno FR1117 (ale tej pąki już pokazywałem na Forum), FR1115 i WR631 (ta już kwitła w zeszłym sezonie).
Co do KHM9840 to myślałem, że pójdzie na kompost, ale... pojawił się na niej pączek, chociaż sama roślina wygląda nędznie (jak zeżarta przez przędziory, no i nie pobrała wody po podlaniu (pączek pojawił się później), więc pożyjemy - zobaczymyObrazek).
A jak przyjdzie przesyłka od Sibala to nie omieszkam oczywiście się pochwalić ;:224

nyskadu pisze:Melduję się w części drugiej. Co za rozpoczęcie, myślę, że żałoba już minęła, a straty zostaną szybko nadrobione i na ich miejsce wpadną szybciutko nowe, o czym w sumie napisałeś. Będę oczywiście śledziła na bieżąco
No Aga, myślałem, że już nie wpadniesz z wizytą :wink:

ROBERTOBORO pisze:To u Ciebie się już zaczeło na dobre. Codziennie coś nowego z moich ulubieńców.
Czy tak codziennie, to bym nie przesadzał. Teraz znów upłynie kilka (?) dni zanim coś łaskawie się pojawi. A powtórek postanowiłem nie robić ;:170
Najbardziej wkurza mnie perplexa, bo pąki ma już naprawdę spore, a trzyma je cały czas zamknięte, jakby nie wiadomo co chowała w środku? W sumie to będzie jej pierwszy raz u mnie... ;:131 Może się wstydzi ;:306 Swoją drogą zastanawiam się kto i jaki miał dylemat nazywając tak tę roślinę :?: ;:306
Pozdrawiam,
Przemek

Mój wątek: cz.1 cz.2
Awatar użytkownika
honorka22
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1403
Od: 3 maja 2013, o 16:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lwówek Śląski

Re: Balkonowe górale - przemek_pc cz. 2

Post »

Przemku, widzę, że Twoje roślinki już na dobre poczuły wiosnę ;:3
Miło się tu zagląda w oczekiwaniu, aż moje roślinki zaczną chociaż tworzyć jakieś pączki ;:131
Pozdrawiam, Honorata :)

Kłujaki - Honorka22
Awatar użytkownika
piasek pustyni
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6529
Od: 10 cze 2012, o 11:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Balkonowe górale - przemek_pc cz. 2

Post »

Ale Ty prujesz jak przecinak! Dwa czy trzy dni tu nie zaglądałam, a już trzecia strona, w dodatku samych piękności.
I oczywiście nie muszę dodawać, że z przyjemnością oglądam Twoje zdjęcia, pijąc poranną kawkę. Super ;:215
Pozdrawiam - Żaneta. Madagaskar i reszta świata - aktualny cz. 5
Spis moich wątków
Awatar użytkownika
Nadzieja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1350
Od: 3 sty 2012, o 14:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dobczyce

Re: Balkonowe górale - przemek_pc cz. 2

Post »

Wspaniałe rozpoczęcie kolejnej części wątku. Wiosna już zawitała to i kwiaty przepiękne.
Awatar użytkownika
przemek_pc
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1231
Od: 15 mar 2013, o 16:20
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: WARSZAWA

Re: Balkonowe górale - przemek_pc cz. 2

Post »

Dzięki dziewczyny, że wpadłyście głosić dobre słowo ;:142

A dziś chciałoby się smętnie zaśpiewać: byłoby pięknie, oj by się działo! i tylko słonka trochę było mało...Obrazek ;:306

...i w sumie mało brakowało:

Obrazek Obrazek



A jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma (niestety powtórka, a miałem się nie powtarzać - fotki z wczoraj):

Obrazek Obrazek
Pozdrawiam,
Przemek

Mój wątek: cz.1 cz.2
Awatar użytkownika
nolina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6664
Od: 20 mar 2010, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Toruń

Re: Balkonowe górale - przemek_pc cz. 2

Post »

Przemku tak to możesz się powtarzać :!: :!: :!:
Medio jakie już pączki prawie,prawie i będą kwiatki ;:138
Już coraz piękniej u Ciebie ;:333
Awatar użytkownika
czarny
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2328
Od: 24 kwie 2009, o 21:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Re: Balkonowe górale - przemek_pc cz. 2

Post »

Ojeju, kolorków perplexy to zazdroszczę. Ślicznotki.
Moje wątki: najstarszy, stary, nowy
Albumy: Mediolobivia, Aylostera
Gaga1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1134
Od: 18 sie 2010, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Włocławek

Re: Balkonowe górale - przemek_pc cz. 2

Post »

"Chłopie" pokazując takie ładne zdjęcia zarażasz ludzi tymi kurduplami ;:oj
Ja wielka miłośniczka mammillarii,sama już jestem posiadaczką ze czterech kuwet rebucjowatych a pewnie to jeszcze nie koniec.
Awatar użytkownika
DAK
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3192
Od: 16 lip 2008, o 19:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Balkonowe górale - przemek_pc cz. 2

Post »

;:138 Jakie te pąki medio są piękne - i jakie zdrowiutkie - wyglądają jak bakłażany ;)
Awatar użytkownika
przemek_pc
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1231
Od: 15 mar 2013, o 16:20
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: WARSZAWA

Re: Balkonowe górale - przemek_pc cz. 2

Post »

Dzięki za odwiedziny!
Mam nadzieję, że prognoza Norwegów na jutro się sprawdzi i do 11 będzie można ujrzeć słońce - to może uda się "coś" złapać i wrzucić na Forum. Bo później to już zapowiadają tylko chmury i opady do końca tygodnia :roll:
Gaga1960 pisze:"Chłopie" pokazując takie ładne zdjęcia zarażasz ludzi tymi kurduplami ;:oj
Ja wielka miłośniczka mammillarii,sama już jestem posiadaczką ze czterech kuwet rebucjowatych a pewnie to jeszcze nie koniec.
I bardzo dobrze ;:224 Ja całe szczęście zaszczepiłem się przeciwko wirusom mammillariozy i gymnocalycjozy :twisted: Chociaż jakąś wielkokwiatową mammillarkę to może i bym kiedyś, w przyszłości (na pewno bardzo, bardzo dalekiej) przytulił :wink: Kto wie?

czarny pisze:Ojeju, kolorków perplexy to zazdroszczę. Ślicznotki.
No przecież też taką będziesz miał!? Jutro jak uda się mu rozwinąć to zobaczymy ten kolorek; sam jestem ciekawy jak wygląda "live".
Pozdrawiam,
Przemek

Mój wątek: cz.1 cz.2
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje kaktusy i inne sukulenty !”