Kaktusy - Wiola

ODPOWIEDZ
Fraszka_1
1000p
1000p
Posty: 3948
Od: 16 cze 2013, o 15:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Kaktusy - Wiola

Post »

Ile epiphyllów :shock: niesamowita kolekcja :D
Awatar użytkownika
WIOLETTA011
100p
100p
Posty: 127
Od: 4 wrz 2013, o 23:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska
Kontakt:

Re: Kaktusy - Wiola

Post »

Wszystkie pochwały chłonę jak gąbka ;:3 -serdecznie dziękuję.
Dziś rano kręciłam się koło mojej wylęgarni nasionek i czekała mnie tam przyjemna niespodzianka -mój cereus spiralka będzie miał rodzeństwo!!!!!!!!!!!!Już myślałam że z dziesięciu nasionek z biedą wykiełkowało jedno-a te skubane leżakują sobie w 30 stopniach i kiełkują sobie wg. własnego widzimisie :;230
Śmieć nawet w szczerozłotej misie zawsze będzie śmieciem,a róża nawet w wyszczerbionym wazonie zawsze pozostanie różą -pozdrawiam Wiola
Kaktusy i liściaste-Wiola
Działka
Fraszka_1
1000p
1000p
Posty: 3948
Od: 16 cze 2013, o 15:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Kaktusy - Wiola

Post »

O, gratuluję maluchów :D
leszek2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3034
Od: 11 kwie 2010, o 10:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Kaktusy - Wiola

Post »

Wiolu,trzeba być cierpliwym,no i efekt jest ;:333
poz.Leszek
Kaktusy Leszka2
Awatar użytkownika
onectica
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7899
Od: 16 sie 2012, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław/skraj zachodni

Re: Kaktusy - Wiola

Post »

WIOLETTA011 pisze:Cały problem w tym że jak ładnie uśmiechnę się do męża to udaje że następnej doniczki nie zauważa ;:167 /oczywiście w ramach rozsądku/-ale dogadaj się z parapetem
:;230 :;230
noooo, powiem Ci, że bywają takie sytuacje, kiedy łatwiej dogadać się jednak z parapetem (niż z facetem) ;:306

Trudno nie pochwalić Twoich roślinek, bo bardzo przyjemnie się je ogląda, ale szczególnie gratuluję noworodków! ;:333 Oby zdrowo rosły!
Blues w kaktusach cz.aktualna Do części 1-2-3 trafisz tędy,
Zielona bonanza - różne zielone.
Awatar użytkownika
WIOLETTA011
100p
100p
Posty: 127
Od: 4 wrz 2013, o 23:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska
Kontakt:

Re: Kaktusy - Wiola

Post »

Hm--a wiesz że w tym coś może być ;:112 ;:112 ;:112
Śmieć nawet w szczerozłotej misie zawsze będzie śmieciem,a róża nawet w wyszczerbionym wazonie zawsze pozostanie różą -pozdrawiam Wiola
Kaktusy i liściaste-Wiola
Działka
smolka
1000p
1000p
Posty: 1902
Od: 19 paź 2012, o 15:24
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Kaktusy - Wiola

Post »

Witaj! :wit

Piękna kolekcja Epiphyllum i Ceropegii ;:180 A jakie kolory kwiatów mają Twoje Epuphyllum?
Awatar użytkownika
WIOLETTA011
100p
100p
Posty: 127
Od: 4 wrz 2013, o 23:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska
Kontakt:

Re: Kaktusy - Wiola

Post »

U mnie kwitło na razie tylko ackermanii- czerwone.Większość to ok. trzyletnie rośliny sama czekam na pierwsze kwitnienia.Zdjęcie liane peatz mam w awatarze a fotki innych możesz obejrzeć wpisując nazwy w google-pozdrawiam :wit
Śmieć nawet w szczerozłotej misie zawsze będzie śmieciem,a róża nawet w wyszczerbionym wazonie zawsze pozostanie różą -pozdrawiam Wiola
Kaktusy i liściaste-Wiola
Działka
Fraszka_1
1000p
1000p
Posty: 3948
Od: 16 cze 2013, o 15:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Kaktusy - Wiola

Post »

Awatar masz super ;:oj

Aaaa, no i zauważyłam Kubusia ;:oj schował się, cwaniak jeden :wink: wyprzytulaj ode mnie :)
Awatar użytkownika
baasik
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2472
Od: 29 sie 2013, o 16:23
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań i nie tylko :)

Re: Kaktusy - Wiola

Post »

Witaj :wit , bardzo podoba mi się Twoja kolekcja roślin, a szczególnie Epiphyllum (to moja nowa choroba) :)
Awatar użytkownika
WIOLETTA011
100p
100p
Posty: 127
Od: 4 wrz 2013, o 23:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska
Kontakt:

Re: Kaktusy - Wiola

Post »

Fraszka_1-mój piesio uwielbia przytulanie więc jest wdzięczny za pozdrowienia-kotka jest trochę zazdrosna ale za jakiś czas i jej fotke zamieszcze ;:196 -co do awatara to zdjęcie rośliny matecznej -sadzonki którą kupiłam na ebay-u - strasznie wolno rośnie.Nie spodziewam się pąków wcześniej jak za 2 lata.To mój czarny koń w kolekcji więc jak w końcu zakwitnie to w domu będzie święto :tan
Basiu-bardzo się cieszę że podobają ci się moje epiki,ale nawet one nie przebiją twojej oranżerii-to moje marzenie którego spełnienia raczej nie oczekuję -chyba że wygram w totka :;230 :;230 .Jeśli na liście twoich chciejstw dalej figuruje eshynanthus orange to na wiosnę o tobie będę pamiętać.W tym sezonie z nadwyżek ograbiły mnie-mama,bratowa i sąsiadka :lol: Wiesz-ja to cudo przyniosłam ze śmietnika bo myślałam że to coś z rodziny hoi- miało podobne liście-a tu taka niespodzianka - może ktoś odmładzał roślinę.Trzeba rozpropagować hasło które cytował Matan- wikt i ozimunek- dla wszystkich roślin-bardzo mi się spodobało-pozdrawiam
Śmieć nawet w szczerozłotej misie zawsze będzie śmieciem,a róża nawet w wyszczerbionym wazonie zawsze pozostanie różą -pozdrawiam Wiola
Kaktusy i liściaste-Wiola
Działka
Fraszka_1
1000p
1000p
Posty: 3948
Od: 16 cze 2013, o 15:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Kaktusy - Wiola

Post »

Oj będzie święto, niewątpliwie ;:138 niech szybko zakwitnie i pokaże swoje cudne kwiatki :)
A jako miłośniczka kotów, proszę Cię o wrzucenie zdjęcia kocicy :)
Awatar użytkownika
WIOLETTA011
100p
100p
Posty: 127
Od: 4 wrz 2013, o 23:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska
Kontakt:

Re: Kaktusy - Wiola

Post »

To mój nowy rhipsalidopsis - hatiora- przyniosłam od mamy parę maluchów a one zamiast się dobrze ukorzenić zaszalały i kwitną :tan Obrazek
Fraszko-mówisz- masz - sesja mojej kotki-różne wcielenia :;230 :;230 Obrazek Obrazek Obrazek :wit
Śmieć nawet w szczerozłotej misie zawsze będzie śmieciem,a róża nawet w wyszczerbionym wazonie zawsze pozostanie różą -pozdrawiam Wiola
Kaktusy i liściaste-Wiola
Działka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje kaktusy i inne sukulenty !”