Malachitowe sukulenty

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
onectica
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7899
Od: 16 sie 2012, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław/skraj zachodni

Re: Malachitowe sukulenty

Post »

Malachitek pisze:Jeszcze z nowości - od jakiegoś czasu rośnie u mnie Ceropegia woodii. Czemu nikt mnie nie ostrzegł, że to takie maleństwo ;:306
Miałam to samo, kiedy zobaczyłam, moją ceropegię po raz pierwszy :;230
Blues w kaktusach cz.aktualna Do części 1-2-3 trafisz tędy,
Zielona bonanza - różne zielone.
cza_rna7
200p
200p
Posty: 285
Od: 19 maja 2015, o 10:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Malachitowe sukulenty

Post »

Witaj Dorotko :wit.

Fajowe masz aloesiki ;:138. Ja mam tylko jednego - ościstego. ale może kiedyś dokupię mu kumpla, bo się u Ciebie naoglądałam i mi niektóre wpadły w oko ;:224. Miałam jeszcze coś, co chyba było haworcją, ale "niechcący" ją zalałam ;:171, no i zgniła ;:151.
Szkoda, że nie zrobiłaś później zdjęcia, jak Twój A. rauhii 'White Diamond' się zabrał do kwitnienia.
Mam jeszcze pytanie o Oxalis carnosa. Masz ją jeszcze? To jakiś sukulent jest? Pierwszy raz widziałam takie cudo 8-). Trochę ma listki jak koniczynka :D.
I muszę wspomnieć o niebieskich korytkach - doniczkach. Bardzo ciekawy pomysł z tym otworkiem na podlewanie. Nie widziałam takich jeszcze. Mogę zapytać gdzie je kupujesz?
Faktycznie Ceropegia woodii to maleństwo, ale "serduszkowe" listeczki śliczne ;:215. Niech Ci ładnie rośnie :D.
A jak poturbowany aloes drzewiasty? Odbił ostatecznie po przygodzie? I ościsty, co pogubił korzonki?
Kelpie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1241
Od: 10 kwie 2013, o 14:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Malachitowe sukulenty

Post »

Ależ piękne aloesy i reszta sukulentów... cudności pokazujesz, a kompozycja w cynkowych wiaderkach na podstawce i uzupełniona białymi kamyczkami ;:167 ostrzegam- będę papugować- ale czuję się usprawiedliwiona- z takich wzorców, trudno się oprzeć- będę zaglądać ;:196
Życie jest piękne:) pozdrawiam wszystkich zielono zakręconych- Karolina

mój wątek- http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=67088" onclick="window.open(this.href);return false;
Ananas26
200p
200p
Posty: 214
Od: 4 lip 2014, o 14:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Rybnik

Re: Malachitowe sukulenty

Post »

Pięknie u Ciebie Malachitku. Tak zielono.
Wiosny, wiosny ;:3
Pozdrawiam, Filip :)
Moje wątki
Awatar użytkownika
kwiatolek
50p
50p
Posty: 50
Od: 28 paź 2017, o 23:01
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Malachitowe sukulenty

Post »

Jak Twoje sukulenty i Ceropegia woodii? Pewnie od tamtego czasu pięknie już podrosła :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje kaktusy i inne sukulenty !”