Tam gdzie rosną kaktusy... i nie tylko- Paula

Awatar użytkownika
banditoo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3054
Od: 23 lis 2008, o 01:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tam gdzie rosną kaktusy... i nie tylko- Paula

Post »

theoria_ pisze:Kiedy na 100 odwiedzających odzywa się ok. 5 zastanawiam się po prostu czy to z wątkiem jest coś nie tak, czy ze mną.


No to daje 5 procent czyli podobnie jak u wszystkich. Normalnie sami wariaci na tym forum ;:170
Awatar użytkownika
Paula15
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3450
Od: 23 sie 2008, o 16:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Tam gdzie rosną kaktusy... i nie tylko- Paula

Post »

Pięknie i kolorowo masz w ogrodzie ;:108 A szałwia jak Ci ładnie rośnie :)
Awatar użytkownika
theoria_
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2164
Od: 3 sie 2010, o 00:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski
Kontakt:

Re: Tam gdzie rosną kaktusy... i nie tylko- Paula

Post »

Magda narzekasz na swoje parapety a zobaczyła byś mój z jedną doniczką z rosiczką, która ledwo żyje - to jest dopiero rozpacz! Dzięki za wsparcie, w sumie nie pomyślałam o tym, że jestem ostatnią aktywną z mamilariowych i jak sobie odpuszczę to już nikt nie zostanie żeby propagować rodzaj wśród forumowiczów ;:131 Obiecuję poprawę już nie marudzę i biorę się za siebie. Co do wciskania... mamilarii u mnie pod dostatkiem, ale przyjmę i te jak się zdecydujecie z mężem :wink:

Tomek Ty chyba nie masz takich dylematów ;:224 Nieustannie jestem zachwycona urodą Crassulaceae i zawsze kiedy znajduję ich zdjęcia w sieci zatrzymuję się przy nich na dłużej. Zdecydowałam się już nie rozbudowywać liściastej części kolekcji o inne rośliny niż asromischus'y, ale bardzo miło będzie oglądać jak rośnie Twoja kolekcja, bo już w tym momencie jest imponująca. Może czasem moja reakcja na liściaste będzie taka jak Twoja na kaktusy "WOW fajne", ale czasem tyle wystarczy żeby kogoś wesprzeć na duchu... żeby utwierdzić, że wybrał dobrą drogę ;:333

Jacek to prawda, a Ty jesteś jednym z nich ;:170

Dzięki Paulina. Ja tu tylko fotki pstrykam i wybieram na wiosnę co mi się podoba u sprzedawców, z nazwami kwiatów ogrodowych u mnie ciężko - mam tak od dzieciństwa :oops:

Pozdrawiam ;:197
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Paula15
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3450
Od: 23 sie 2008, o 16:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Tam gdzie rosną kaktusy... i nie tylko- Paula

Post »

theoria_ pisze:Dzięki Paulina. Ja tu tylko fotki pstrykam i wybieram na wiosnę co mi się podoba u sprzedawców, z nazwami kwiatów ogrodowych u mnie ciężko - mam tak od dzieciństwa :oops:
Ważne, żeby w ogrodzie ładnie wyglądało i dobrze rosło, a u Ciebie tak jest :D

A chodziło mi o Szałwię błyszczącą Salvia splendens
theoria_ pisze: Obrazek
tomboj0
500p
500p
Posty: 655
Od: 10 gru 2007, o 22:15
Lokalizacja: Wrocław, Karwiany

Re: Tam gdzie rosną kaktusy... i nie tylko- Paula

Post »

theoria_ pisze:Dzięki za odwiedziny! Bardzo mi miło, kiedy ktoś zostawia po sobie ślad. Przynajmniej wiem, że choć trochę kogoś interesuje mój wątek i zakładanie dalszej części ma sens...
Wpisy innych są bardzo miłe to jasne, jednak istotniejsza (przynajmniej dla mnie) jest liczba odsłon. Ja z natury jestem raczej lakoniczny i chociaż regularnie przeglądam wątki (większość z nich jest bardzo ciekawa) rzadko pozostawiam ślad. Tym razem jednak w lakoniczny sposób zrecenzuję Twój wątek:
!
pozdrawiam
tomek
Awatar użytkownika
theoria_
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2164
Od: 3 sie 2010, o 00:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski
Kontakt:

Re: Tam gdzie rosną kaktusy... i nie tylko- Paula

Post »

Paulina dzięki Tobie i w kaktusowym wątku nauczę się czegoś o ogrodowych kwiatach :uszy

Tomku odsłony są, ale co to za frajda pisać kiedy nikt nie odpowiada? Dziękuję za odwiedziny i wymowny komentarz ;:128
Awatar użytkownika
nyskadu
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7183
Od: 13 kwie 2008, o 09:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. śląskie

Re: Tam gdzie rosną kaktusy... i nie tylko- Paula

Post »

Paula, ja Cię doskonale rozumiem. Odsłony, odsłonami, ale ile można edytować post i prowadzić monolog. Byłam na innym forum i co z tego, że odsłony były, jak nikt nawet nie napisał pocałuj psa w ... to w końcu jest przykre. Dlatego zawsze staram się coś skrobnąć :)
Awatar użytkownika
nolina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6664
Od: 20 mar 2010, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Toruń

Re: Tam gdzie rosną kaktusy... i nie tylko- Paula

Post »

Myslę Aga ,że o tym samym forum myślimy tam jest jakoś dziwnie :wink: do mnie nikt też nie zagląda :(
Awatar użytkownika
nyskadu
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7183
Od: 13 kwie 2008, o 09:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. śląskie

Re: Tam gdzie rosną kaktusy... i nie tylko- Paula

Post »

No właśnie dlatego ja też już tam nie zaglądam ;:224
Awatar użytkownika
nolina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6664
Od: 20 mar 2010, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Toruń

Re: Tam gdzie rosną kaktusy... i nie tylko- Paula

Post »

Ja też coraz mniej :wink:
Awatar użytkownika
theoria_
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2164
Od: 3 sie 2010, o 00:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski
Kontakt:

Re: Tam gdzie rosną kaktusy... i nie tylko- Paula

Post »

Wiem chyba o którym mowa, sprawia wrażenie opustoszałego. Jednocześnie zapisałam się tutaj i tam, ale zostałam tutaj ze względu na fachowość(tak tak to nie tylko slogan reklamowy forum, to najszczersza prawda), żywotność i przemiłe towarzystwo ;:4
Awatar użytkownika
przemo1413
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2064
Od: 22 mar 2011, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Grójec k. Warszawy
Kontakt:

Re: Tam gdzie rosną kaktusy... i nie tylko- Paula

Post »

Jakie kończenie wątku nie ma takiej możliwości :!: Ja też często zaglądam ale jako że się za bardzo nie znam to i rzadko piszę :roll: ot cała prawda :lol: Ale obiecuję poprawę postaram się częściej pozostawiać po sobie jakoś ślad :wink:
Moje kaktusy:)Cz.1Cz.2
Moje lilie :)
Awatar użytkownika
sokolica
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3243
Od: 28 maja 2011, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Tam gdzie rosną kaktusy... i nie tylko- Paula

Post »

A ja nie wiem, o jakie inne forum chodzi, generalnie mało mam czasu na jedno, więc bycie w kilku miejscach to w ogóle w grę nie wchodzi. Zresztą, co to za frajda pisać na kilku forach to samo i wklejać te same zdjęcia...?
theoria_ pisze:jestem ostatnią aktywną z mamilariowych i jak sobie odpuszczę to już nikt nie zostanie żeby propagować rodzaj wśród forumowiczów ;:131 Obiecuję poprawę już nie marudzę i biorę się za siebie.
;:215 prawidłowa postawa obywatelska :D

Co do parapetów... Gdybym ja miała kawałek ziemi pod domem, swój kawałek, to na moich parapetach nie byłoby ani jednego kaktusa :wink:
A powiedz mi, czy ten Adromischus, to wyhodowany z liścia? Pamiętam, że miałaś kiedyś ukorzeniony listek. I ciekawi mnie, czy to z niego teraz taki krzaczek. Mój padł minionej zimy, ale uratowałam właśnie jeden człon, ukorzenił się, wypuścił kilka maluszków, jednak od pół roku nic a nic nie rośnie :? Pamiętam, że w ubiegłym sezonie, zanim go przelałam, największy wzrost przypadał na jesień. Czy Twój też tak ma?
Zablokowany

Wróć do „Moje kaktusy i inne sukulenty !”