Kaktusiki i inne skukulenciki Kati cz.2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kati-1976
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3793
Od: 28 wrz 2008, o 22:07
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Zgierz łódzkie

Re: Kaktusiki i inne skukulenciki Kati cz.2

Post »

Kochani pomalutku wysprzedaję swoje kaktusy powodem jest zbliżająca się przeprowadzka i co za tym idzie brak warunków do uprawy tak dużej ilości roślin.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam do mojego wątku w dziale sprzedaży.
Będę sukcesywnie dodawać fotki kaktusów, bo jest ich sporo.
Możecie też przejrzeć moje wątki i wybrać sobie jakie Wam się podobają a ja sporządzę kosztorys :wink:
Serdecznie zapraszam
Moje doniczkowce i sukulenty
"Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości"
Awatar użytkownika
maribat
1000p
1000p
Posty: 4942
Od: 4 mar 2010, o 12:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Kaktusiki i inne skukulenciki Kati cz.2

Post »

Kasiu :wit
Przeprowadzka ważna rzecz, gratuluję ;:108 szkoda tylko, że nie masz warunków by dalej hodować te swoje `pieścidełka`- tak bardzo je uwielbiasz.. ;:108
wszystko moje jest tu:
zapraszam
Awatar użytkownika
julita20
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1017
Od: 29 lip 2010, o 16:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Złotoryja-Sędzimirów-Bolesławiec

Re: Kaktusiki i inne skukulenciki Kati cz.2

Post »

Oglądnełam całe wątki i jestem pod wrażeniem tylu cudnych kaktusów, nawet jeśli chciała bym coś kupić to nie wiem czy była bym w stanie wyszukać i powiedzieć które bo wszystkie są piękne i jest ich mnóstwo no i budżet też ograniczony. Ja zaczynam przygode z kaktusami a tu ktoś pozbywa się tylu okazów.
Oskarek oby zdrowo i szybko rosnął.
Pozdrawiam
Julita
Awatar użytkownika
nolina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6664
Od: 20 mar 2010, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Toruń

Re: Kaktusiki i inne skukulenciki Kati cz.2

Post »

julita20 pisze:Oglądnełam całe wątki i jestem pod wrażeniem tylu cudnych kaktusów, nawet jeśli chciała bym coś kupić to nie wiem czy była bym w stanie wyszukać i powiedzieć które bo wszystkie są piękne i jest ich mnóstwo no i budżet też ograniczony. Ja zaczynam przygode z kaktusami a tu ktoś pozbywa się tylu okazów.
Oskarek oby zdrowo i szybko rosnął.
Pozdrawiam
Julita
Witam Kasiu :wit kaktusiki dotarły :tan pięknie zapakowane.Dziękuje za gratysik :D Teraz musze je rozszyfrowac .Wiem która to Coryphanta ,Mediolobivia i Echinocereus ,ale reszta ? ;:60 :D Musze poprosic forumowiczów o pomoc :oops: .Ja jeszcze jestem ciemna w rozpoznawaniu
Awatar użytkownika
kati-1976
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3793
Od: 28 wrz 2008, o 22:07
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Zgierz łódzkie

Re: Kaktusiki i inne skukulenciki Kati cz.2

Post »

Dziękuję za miłe słowa, dziewczyny. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Ciężko było się z nimi rozstawać, ale już to odchorowałam. Wiem, że osoby, które u mnie kupiły kaktuski, dobrze się o nie zatroszczą. Przecież nie poszły w ręce laików.
Małgosiu jeśli będzie jakiś problem z oznaczeniem, to pomogę ;:108
Moje doniczkowce i sukulenty
"Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości"
Awatar użytkownika
eba
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1242
Od: 22 lip 2008, o 14:51
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Sochaczewa
Kontakt:

Re: Kaktusiki i inne skukulenciki Kati cz.2

Post »

Kasiu, nie przejmuj się. Gdy chłopaki podrosną, wrócisz do sukulentów. U mnie też tak było, chłopaki poszli do przedszkola, a ja gromadzę roślinki. Zastanawiam się już nad tunelem na wiosnę :) .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje kaktusy i inne sukulenty !”