Kaktusiki i sukulenciki Kati cz.2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Agii
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 978
Od: 2 lip 2008, o 20:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Białegostoku woj.podlaskie

Post »

Kasieńko zaglądaj czasami do nas :D Pusto bez Ciebie :?
Awatar użytkownika
bibi56
500p
500p
Posty: 589
Od: 27 cze 2009, o 12:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódź

Post »

Witaj Kasiu, biadoliłam sobie cichutko, że wątek Rosiowej długi :lol: :lol: :lol: i nie wiem kiedy go przejrzę, a tu weszłam w Twój i :shock: :shock: :shock: :D Bardzo miło się oglądało Twoje roślinki i jak doszłam do miejsca, w którym musisz sie rozstać z nimi to smutno mi się jakoś zrobiło :(, bo kilka z Twojej kolekcji szczególnie mi się spodobało, zwłaszcza Mammillaria nana duwei i te Melaczki słodkie :D Pewnie w związku z przeprowadzką nie masz zbytnio czasu, ale może jak znalazłabyś chwilkę ( i jeżeli jeszcze masz tego kaktusika) to udałoby Ci się cyknąć wyraźniejsza fotkę Mammillarii haageana? Mam kaktusika nn, który wygląda bardzo podobnie do Twojego, a w internecie nie mogę znaleźć takiego zdjęcia, które rozwiałoby moje wątpliwości :? Z góry dziękuję.
Pozdrawiam Beata
Awatar użytkownika
rosiowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2177
Od: 14 cze 2008, o 15:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wieś pod Łodzią

Post »

Kasiu, gdzie się podziałaś??? :( Daj mi chociaż jakiś znak, że wszystko w porządku. Mój telefon szlag trafił i nie mam do Ciebie numeru ;(
pozdrawiam - Gosia
Moje wątki
Awatar użytkownika
pszubart
100p
100p
Posty: 104
Od: 20 cze 2006, o 19:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re:

Post »

kati-1976 pisze:Zobaczcie jakie cudo dostałam od naszej koleżanki Baryczki. Kamilko, dziękuję.Disocactus speciosus jest śliczny :D
Obrazek Obrazek
Wydaje mi się jednak, że to jest "Selenicereus testudo", a nie Disocactus speciosus. :)
Pozdrawiam wszystkich.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje kaktusy i inne sukulenty !”