Kaktusy darekcn4

Zablokowany
Awatar użytkownika
darekcn4
500p
500p
Posty: 783
Od: 19 wrz 2008, o 22:23
Lokalizacja: Kraśnik

Kaktusy darekcn4

Post »

Witam wszystkich serdecznie. Zakładam nowy wątek dotyczący kaktusów, będę w nim zamieszczał zarówno zdjęcia jak i opisy roślin. mam już 12 letnie doświadczenie z hodowlą kaktusów, chętnie służę radą i pomocą. W razie jakiś pytań, czy wątpliwości zapraszam na mój wątek jak i na stronę http://www.kaktusy.bydgoszcz.pl tam również piszę razem z gronem profesionalistów. Zapraszam i pozdrawiam.

Darek Jankowski.
kaktusy kaktusy kaktusy i jeszcze raz kaktusy :)
Awatar użytkownika
darekcn4
500p
500p
Posty: 783
Od: 19 wrz 2008, o 22:23
Lokalizacja: Kraśnik

Post »

Część mojej kolekcji.


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
kaktusy kaktusy kaktusy i jeszcze raz kaktusy :)
Basia k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 1160
Od: 2 maja 2007, o 16:58
Lokalizacja: podlaskie

Post »

Śliczne :D :D to na fotce grupowej na dole czy to Astro.... columnare
Awatar użytkownika
darekcn4
500p
500p
Posty: 783
Od: 19 wrz 2008, o 22:23
Lokalizacja: Kraśnik

Post »

Niestety nie, to myriostigma f. monstrosa. Jutro zamieszczę nowe zdjecia. Pozdrawiam serdecznie.
kaktusy kaktusy kaktusy i jeszcze raz kaktusy :)
Awatar użytkownika
effa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2752
Od: 16 wrz 2007, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sandomierz

Post »

Witaj Darku :D Ależ masz kolekcję :shock: Normalnie z podziwu wyjść nie mogę - i to dopiero początek. Bardzo mi się podoba :D Długo zajmujesz się kolekcjonowaniem kaktusów? Bardzo podobają mi się kaktusy z 14 i 32 zdjęcia. Co to jest?
Tak w ogóle mam prośbę, czy mógłbyś podpisywać zdjęcia nazwami danych kaktusów, bo widzę, że się na tym znasz :wink: Już wiem kogo prosić o pomoc w nazewnictwie moich kaktusiąt :wink:
I czekam na kolejne odsłony Twoich podopiecznych :D
Pozdrawiam Ewa
Rośliny doniczkowe / Kaktusy
Awatar użytkownika
anoli
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7840
Od: 3 lis 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Piękne! Bardzo bogata kolekcja, aż miło popatrzeć - zwłaszcza jak się jest w temacie całkiem zielonym. Może kiedyś podpowiesz mi nazwy moich sierotek :D
Wątki Zapraszam serdecznie Ilona
Saraaa

Post »

Piękna i bardzo liczna kolekcja :D
Szczególnie podoba mi się ten malutki wianuszek kwiatów na kaktusku :P
Awatar użytkownika
rosiowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2177
Od: 14 cze 2008, o 15:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wieś pod Łodzią

Post »

U mnie wygrał w rankingu ten z 21 zdjęcia. Przychylam się do prośby Ewy o podpisywanie zdjęć. Bardzo by nam to pomagało w identyfikacji swoich niewiadomych lub w tworzeniu listy chciejstw :D
pozdrawiam - Gosia
Moje wątki
Awatar użytkownika
darekcn4
500p
500p
Posty: 783
Od: 19 wrz 2008, o 22:23
Lokalizacja: Kraśnik

Post »

zajmuję się kaktusami od jakiś 12, może 13 lat. Nie mam zbyt bogatej kolekcji, bo to tylko jakies 70 sztuk, ale gdy zbuduję szklarnię to myślę, że zmieści się ponad 500 sztuk. Pozdrawiam serdecznie.
ps. jutro podam nazwy poszczególnych, bo dzisiaj mi czas na to nie pozwala. 14 to mihanowichi f.rubra, 21 to myriuostigma f. monstrosa. Służę pomocą.
kaktusy kaktusy kaktusy i jeszcze raz kaktusy :)
Saraaa

Post »

70 sztuk to jest mało?
Jej.. o takiej liczbie to ja mogłabym tylko pomazyć :D Co dopiero 500.... :P
Awatar użytkownika
k-arolka
1000p
1000p
Posty: 1279
Od: 1 sie 2007, o 21:54
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post »

Piękne kaktusy. Ale oczka się cieszą na taki widok
Awatar użytkownika
darekcn4
500p
500p
Posty: 783
Od: 19 wrz 2008, o 22:23
Lokalizacja: Kraśnik

Post »

No niestety, troszeczke mało. 500 sztuk to już jest coś. mam nadzieje, że w przyszłym roku mój zbiór bedzie liczył ok 250 sztuk. Po wysiewach będzie dużo maluchów. Pewnie troszeczkę dla siebie zatrzymam, a resztę rozdam dla was forumowicze. muszę zakupic nasiona od kolegi. jedne już są w drodze. Pozwinny dojść w poniedziałek. Będą to gymnocalycia. bardzo mnie to cieszy. Wysiewać będę na wiosnę, jak wyrosną, to od wiosny przyjmuję zamówienia. Opłata symboliczna. Proszę o pytania o siewki ok czerwca. Pozdrawiam serdecznie.
kaktusy kaktusy kaktusy i jeszcze raz kaktusy :)
Awatar użytkownika
miaaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1498
Od: 12 lut 2008, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post »

Toż to same piękności :D :D :D
Już pisałam , że są śliczne , ale powtórzę się :P
Zazdroszczę ilości :twisted: tak pozytywnie oczywiście :P
Zablokowany

Wróć do „Moje kaktusy i inne sukulenty !”