Storczyki Początki mojej pasji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gandalfwhite
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 546
Od: 18 lis 2018, o 08:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Storczyki Początki mojej pasji

Post »

Witaj.
Mnie urzeka Phenix. Kolorystyka jaką lubię. Energetyczna :tan
Grzegorz
Awatar użytkownika
Monnia445
200p
200p
Posty: 283
Od: 8 gru 2017, o 22:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: sandomierz

Re: Storczyki Początki mojej pasji

Post »

Teraz już wszystko lepiej się czyta ;:132 I można dopisywać do swojej listy co się najbardziej komu spodoba :)

Żółtasek też mi się bardzo podoba :lol: Od razu przypominają mi się żółtaski Asi Art. One są zawsze mile widziane.

Jest też i sporo nowych pączków, które jak widzę za niedługo mają się otworzyć :) Mini Mark, Liodoro no i Modesta, której szczególnie należy złożyć gratulacje za takie śliczne pączki.

Phal. Liu's Berry nigdy chyba nie znudzi mi się jej oglądać. Tak samo jak i Piccolo Red, który ma po prostu w sobie to, coś. Widać, że pare wiosen już ma i zmiana domku by mu dobrze zrobiła, ale jak kwitnie to niech kwitnie. Może jednak on nie chce się nigdzie wyprowadzać i tak sobie żartuje :lol: Bardzo przyjemne te żarty.

Phal. Andorra przykuła moją uwagę szczególnie, bo wygląda zupełnie jak mniejsza wersja Phal. Salinas. Z moją miałam małe kłopoty, bo jest bardzo podatna na szarą pleśń na kwiatkach. Ciekawa jestem, czy ta odmiana też tak ma... W ogóle zresztą zauważyłam, że te pudrowe róże są bardziej podatne na zmiany na kwiatkach niż białe. Ale może tylko mi się tak wydaję :wink:

Reszta kwitnień też jest naprawdę bardzo ładna ;:138 Nic, tylko przyjść sobie i oglądać.
Pozdrawiam Monia :)
Storczyki Moni
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”