Moje pierwsze storczyki

ODPOWIEDZ
michu1300
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 32
Od: 19 sie 2014, o 09:51
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Moje pierwsze storczyki

Post »

Mam takiego samego bardzo ładny :wit.
Pozdrawiam Michał
Awatar użytkownika
Adzka91
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 43
Od: 22 wrz 2014, o 11:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

"Choroba" powraca - ale lubię to :D

Post »

Witam! "Choroba" powraca :heja :heja :heja . Moje poprzednie storczyki niestety nie wytrzymały zmiany klimatu - naszej przeprowadzki. Myślałam, że już nie wrócę do tych cudownych kwiatów - byłam w błędzie. Chodziły za mną rok czasu - zawsze było coś, szkoda kasy, bałam się że znowu nie dam rady ich utrzymać. Do dnia 1 stycznia tego roku gdy mój P. spytał, co chcę na urodziny - moja odpowiedź była tak spontaniczna jak żadne słowa wypowiedziane do tego czasu :) "Nietypowego storczyka". Następnego dnia (w dniu urodzin ) budzę się a tam piękność stoi w kuchni --->

Obrazek
Obrazek
Obrazek

A w małym pokoju drugi :D ---->

Obrazek
Obrazek

I tak "choroba" powróciła :d
Dzisiejsze nabytki :D

Obrazek
Obrazek

I drugi

Obrazek

A tu porównanie jakie małe kwiatki wyrosły na tym urodzinowym ,a tym nowym.

Obrazek

I wszystkie razem :D


Obrazek

Pozdrawiam Was wszystkich :D
Pozdrawiam Adźka.
Awatar użytkownika
aknit13
50p
50p
Posty: 87
Od: 3 gru 2016, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Moje pierwsze storczyki

Post »

Wpadłam z rewizytą. Storczyki piękne :) jak widać kto raz zachoruje już się nie uwolni choćby niewiadomo jak się wzbraniał. Z racji nawrotu storczykomanii życzę dużo nowych okazów i obfitych kwitnień :) Nawiązując do choroby jestem z siebie dumna już już w biedronce storczyk zawędrował do koszyka ale jakoś tak stwierdziłam że potem będzie następny i następny no i odłożyłam a z biedronki wyszłam z draceną... Niby wygrałam tą walkę ale wyszłam przegrana.
Mój storczykowy nałóg: http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 14&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”