Storczyki Natalii-poczatki kolekcji...

x-F-7
---
Posty: 10509
Od: 6 lip 2011, o 06:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczyki Natalii-poczatki kolekcji...

Post »

Piękne maluszki u ciebie zamieszkały. I bardzo mi się podoba twoja fotorelacji z nimi związana :wit .
Awatar użytkownika
Mireczek1965
200p
200p
Posty: 384
Od: 3 sie 2011, o 12:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stanisławów

Re: Storczyki Natalii-poczatki kolekcji...

Post »

Witaj! :wit

Bardzo ciekawa fotorelacja z sadzenia maluchów. Muszę przyznać, że temat był mi bardzo odległy, a dzięki Tobie nauczyłem się coś nowego. Będę zaglądał częściej z ciekawością obserwując jak rosną maluchy. Pozdrawiam!
natalkastl
100p
100p
Posty: 158
Od: 24 paź 2011, o 13:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: -------

Re: Storczyki Natalii-poczatki kolekcji...

Post »

Ah Edytko widziałam w sklepie w czwartek takie piękne cuda jej :) Ale jakoś nic nie wybrałam niestety :P Boję się też kupowac storczyków z pseudobulwami poniewaz uprawa mi z nimi niestety nie wychodziła jakiś czas temu :(

Judi Tak,tak zapraszam-też wbiję do Ciebie poolukac co tam masz ciekawego :wit

Filigranowa27,Mireczek1965 Dziękuję,że i Wam spodobała się moja fotorelacja-cieszę się,że i Was to zainteresowało :)

A ja tak sobie lukam po stronce allegro i OG i tak oglądam co by sobie tu zamówic :heja
Awatar użytkownika
Judi
200p
200p
Posty: 235
Od: 7 cze 2011, o 23:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Storczyki Natalii-poczatki kolekcji...

Post »

Śliczne masz storczusie i te maluszki takie urocze ;:138
Bardzo podoba mi się Twój opis z przygotowaniem maluszków do posadzenia ;:180 mi będzie bardzo pomocny ;:196
Moje storczyki - http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 29&t=47876" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
wanda_23
100p
100p
Posty: 143
Od: 9 mar 2011, o 21:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Storczyki Natalii-poczatki kolekcji...

Post »

Super wątek, bardzo fajnie rozwijają Ci się kwiatuszki ;:138

I cudowne przedszkole... Oby tak dalej, będę zaglądać częściej :heja
natalkastl
100p
100p
Posty: 158
Od: 24 paź 2011, o 13:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: -------

Re: Storczyki Natalii-poczatki kolekcji...

Post »

Dziękuję Wam za miłe komentarze ;:196 aktualnie zakupiłam pare cudek i czekam na nie ;:138 Już nie długo pokaże Wam moje kochane i piękne nowości na które sama czekam z utęsknieniem! ;:138 :wit

A co do maluszków hmmm to chyba super te pici pici mają coraz większe korzonka,dziś je oglądałam i juz po 3 korzonki mają! ;:138 ;:138
a te starsze zaś sobie jakoś rosną :D Jeden puszcza listek nowy-więc chyba dobrze się nimi opiekuję :) ;:138
Awatar użytkownika
dorotka_kk
50p
50p
Posty: 89
Od: 22 wrz 2011, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zielonka

Re: Storczyki Natalii-poczatki kolekcji...

Post »

Natalko gratuluje zapału i chęci!
Piękne maluszki i jakie mają zdrowe i dłuugie korzonki, życzę Ci aby szybciutko zakwitły! ;:196
Pozdrawiam Dorota
Awatar użytkownika
agucha432
500p
500p
Posty: 580
Od: 3 lis 2011, o 10:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Storczyki Natalii-poczatki kolekcji...

Post »

Wpadłam i ja w odwiedziny do Ciebie. MM przesliczny a maluszki niech rosną zdrowo, jestem ciekawa twoich nowych nabytków :D
Moje doniczkowe Moje storczyki
Sprzedam-wymienię http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=11&t=67556" onclick="window.open(this.href);return false;
Robótki Aguchy http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=63&t=71851" onclick="window.open(this.href);return false;
natalkastl
100p
100p
Posty: 158
Od: 24 paź 2011, o 13:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: -------

Re: Storczyki Natalii-poczatki kolekcji...

Post »

agucha432 cieszę się,że podoba Ci się także mój MM ;:138 Też go uwielbiam i zamierzam sobie drugiego sprawic z czasem :heja
anetulka maluchy zamawiam na orchidgarden.pl i na allegro :wit Polecam!
natalkastl
100p
100p
Posty: 158
Od: 24 paź 2011, o 13:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: -------

Re: Storczyki Natalii-poczatki kolekcji...

Post »

:wit Cosik dawno nie pisałam :( ale nadrobię i niebawem pokażę moje nowości te co już mam i te,na które wciąż czekam z niecierpliwością ;:65 ;:65 ;:65

No więc tak pokażę Wam moje hybrydki falki,u których czekam także z niecierpliwością na kwitnienie:
Falek,który nie tak dawno Wam pokazywałam,ten który wypuścił mi dwa pędy niestety został tylko jeden ktoś mi go ułamal i beszczelnie się nie przyznał a miał tyle paczków znalazłam go w śmieciach połamanego-normalnie beszczelnośc tak się załamałam tym,że nawet nie wiecie jak :cry: :evil: ;:98
W całej okazałości (z jednym połamanym w połowie pędem :( )ostatnio moje hybrydki przesadzałam i widac tego efekty,niektórym nawet oslonki kupiłam ;:138
Obrazek
Obrazek

No i moja kolejna hybrydka,która po przesadzeniu odwdzięczyła mi się tym:
(a szczerze przyznam 2 lata mi nie kwitła )

Obrazek
Obrazek

No i kolejna hybrydka,która nie dawno także Wam przedstawiałam "mamuska" wielu keików ;:138 ostatnio Wam pisałam,że puszcza kolejnego keika bo tak myslałam a tu pędzik niespodzianka też zakwitła ponownie po 2 lub 3 latach....po odpoczynku macierzyńskim :wink:
Obrazek
Obrazek
Obrazek


No i kolejna hybrydka,która także po przesadzeniu pokazuje cosik tam chyba pędzik ;:138 ;:138

Obrazek
Obrazek



Pozdrawiam niebawem więcej pokażę :wit
natalkastl
100p
100p
Posty: 158
Od: 24 paź 2011, o 13:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: -------

Re: Storczyki Natalii-poczatki kolekcji...

Post »

Mój nowy dorosły już Dendrobium Kingianum,który posiada parę pędów kwiatowych i chyba 3 keiki sami zobaczcie ;:138
Keiki,które ma także mają pędy kwiatowe (tylko 2 na trzecim nic nie widac)
Priorytetem u niego jest to,że trzeba go przesadzic ponieważ w doniczce ma bardzo ciasno :(
Ale jestem zadowolona z zakupu :heja

W całej okazałości:

Obrazek

Obrazek
Jovanka
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 2422
Od: 29 cze 2006, o 00:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczyki Natalii-poczatki kolekcji...

Post »

Natalko,
To ,ze ma ciasno, to żaden priorytet :P .
Bo, storczyki lubią ciasnotę.Wszędzie znajdziesz taką informację;bo wazna.

Przekwitnie... to z całą bryłą i podłożem możesz przenieść go do większej doniczki.
A... wolne miejsce uzupełnić świeżym podłożem.
Oczywiście ,Twój wybór co zrobisz i ...możesz to zrobić teraz. Ale bez ingerencji w korzenie.

pozdrawiam JOVANKA
natalkastl
100p
100p
Posty: 158
Od: 24 paź 2011, o 13:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: -------

Re: Storczyki Natalii-poczatki kolekcji...

Post »

Jovanko ;:180 Dziękuję za informację-szczerze nie wiedziałam,że storczyki lubią ciasno-no cóż dziękuję jeszcze raz ciągle się uczę :wink: Raczej poczekam z przesadzeniem aż przekwitnie :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”