Moje ukwiecone parapety cz. II

Zablokowany
Awatar użytkownika
kasialb1
200p
200p
Posty: 434
Od: 5 lip 2011, o 22:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Re: Moje ukwiecone parapety cz. II

Post »

Piękne kwitnienia pokazujesz oczywiście będę wracać do Twojego wątku ;:138
kasia74
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2804
Od: 1 cze 2010, o 23:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Moje ukwiecone parapety cz. II

Post »

Kasiu/Katarzynka 575 dziękuję ja też lubię sobie popatrzeć na te kolorowe kwiaty zwłaszcza ze za oknem szaro i pada deszcz :(

Nino ;:196

Henryku ;:196 dziękuję za miłe słowa, choć te odnośnie zdjęć to należą się oczywiście mężowi. Jeśli chodzi o masdevallię to pewnie niedługo doczekasz się ich kwiatuszków, czego Ci życzę.

Piotrze ;:196

Rysiu
;:196 śpi się bardzo dobrze pierwsze co widzę otwierając rano oczy to kwitnące botaniki, ostatnie co widzę zamykając oczy to..... kwitnące botaniki. :oops: zapomniałam o mężu, pierwszy to mąż a tuż za nim botaniki. :;230

Ewo ;:196 Penang girl spraw sobie konieczne bardzo wdzięczy to kwiatek. Nie to co kapryśna bellina.

Tomku
;:196

Lucynko ;:196 nic nie szkodzi ja też mam czasem problemy z zapamiętaniem co się u kogo dzieje, co pięknie kwitnie a co choruje.

Julitko
;:196

Tomku
;:196

Agnieszko
;:196 fajnie że też będziesz mieć Penang Girl, ciekawe czy jego kwiaty będą podobne do mojego, z tego co widziałam to on ma często zmienne ubarwienie.

Kingo
;:196

Marku ;:196

Kasiu ;:196 i oczywiście zapraszam częściej
Awatar użytkownika
arlet3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8013
Od: 5 maja 2010, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Moje ukwiecone parapety cz. II

Post »

Kasiu i ja przyszłam przywitać się w kolejnej pięknej części Twojego wątku.
Przepięknie rozpoczęłaś nową część. ;:138
Awatar użytkownika
agata06
1000p
1000p
Posty: 1546
Od: 17 wrz 2010, o 11:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Moje ukwiecone parapety cz. II

Post »

Przepiękne kwiaty ;:138 Bellina i Peneng Girl zwłaszcza mnie zachwyciły ;:180
Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości by żyć, pokonywać choroby i umierać w spokoju.
ZAPRASZAM
kasia74
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2804
Od: 1 cze 2010, o 23:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Moje ukwiecone parapety cz. II

Post »

Arletko witam u mnie w kolejnej części,

Agatko ;:196 mnie też one zachwycają, tym bardziej że oba pachnące. Bellinka ma jednak zdecydowanie mocniejszy zapach i wypełnia nim cały pokój. Na Penang Girl to już trzeci kwiatek, Bellinki pierwszy, ale wydaje mi się, że na tym nie poprzestaną, bo widać już zawiązki kolejnych pączków :heja

Dziś udało mi się kupić na all.... kwiatka, którego już od dawna szukałam dtps. Purple Gen "Florento" kwitnącego i teraz ;:65 czekam aż paczka do mnie dotrze, a to najwcześniej pewnie będzie we wtorek :cry:
Awatar użytkownika
Kaja-gr
200p
200p
Posty: 395
Od: 24 kwie 2010, o 01:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje ukwiecone parapety cz. II

Post »

cudna Penang girl , moja kwitła rok temu a potem straciła stare liście, pod wlasnym ciężarem złamał się najnowszy..został jeden wielki i myślalam że nic juz z niej nie będzie, ale o dziwo wypuszcza nowe liście najpierw malutkiego teraz większy, może kiedyś odzyska calkiem siły i zakwitnie..

cudna pulchra, właśnie kilka dni temu zamówiłam sobie także :) cudowny ma kolor
Pozdrawiam, Kaja

Moje storczyki :)
Awatar użytkownika
nina1611
500p
500p
Posty: 833
Od: 27 mar 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Moje ukwiecone parapety cz. II

Post »

pulchra piękna!!! ma taki żywy kolor, niesamowity :) też ją mam , ale od niedawna :) ale kwatuszki to zobacze dopiero za 2,3 lata ... ;:224 ale warto czekać :)
Pozdrawiam Małgorzatka :)
Niektóre z moich storczyków ...
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Moje ukwiecone parapety cz. II

Post »

I ja wpadłam się przywitać w kolejnej II części ;:196 i jestem zachwycona tym co zobaczylam ;:109 prześliczne wszystkie kwitnienia, ale equestris alba to mój faworyt :tan
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
kasia74
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2804
Od: 1 cze 2010, o 23:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Moje ukwiecone parapety cz. II

Post »

Kaja ;:196 mam nadzieję że Twój Penang Girl odzyska siły i obdarzy Cię swoimi pięknymi kwiatami. Gratuluję zakupu pulchry to wdzięczny storczyk u mnie kwitnie drugi raz a jego kwiatki jak na botanika utrzymują się bardzo długo na pędach bo ponad 4 miesiące.

Małgosiu ;:196 zawsze warto czekać na kwiaty, u pulchry są niesamowitego koloru do tego woskowe i tego co u niej brakuje to zapach, ale nie można mieć wszystkiego.

Ewo ;:196

A teraz czas na nowość, nie, nie tą o której pisałam rano że zamówiłam przez internet tylko o tym którego dziś dorwałam w markecie, pojechałam po glinianą doniczkę do Brico a tam stało kilka phalaenopsisów, jeden na stojaczku mi się spodobał, był biały i miał różowe kropeczki ułożone jakby ktoś go maznął pędzlem, zastanawiałam się nad jego zakupem, ale ponieważ rano zamówiłam już jednego storczyka to powstrzymała mnie reakcja męża, w głębi sklepu stał regał ze storczykami podeszłam więc pooglądać, no przecież nie mogę sobie odmówić chociażby przejrzenia oferty sklepowej. :;230

I wtedy go zobaczyłam ...ciemny róż, właściwie to nawet wpadający w fiolet, o ociekających z wosku płatkach, po prostu cudo i nie zastanawiałam się już co powie mąż, kwiatek wylądował w koszyku, kupiłam też doniczkę i pojechałam do domu. Kwiatek kosztował tylko 19,90 i ma dwa pędy.
W domu odkryłam że ma przyczepioną do doniczki karteczkę a na niej nazwę Xerxes.
Chyba widziałam już kiedyś takiego storczyka u Dorotki/Dorotakol.
A i jeszcze jedno mąż jak zobaczył kwiatka to się tylko spytał czy to kolejny z tych za 5 złotych :;230

A to już moja dzisiejsza zdobycz.


zdjęcia usunięte z hostingu
Awatar użytkownika
nina1611
500p
500p
Posty: 833
Od: 27 mar 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Moje ukwiecone parapety cz. II

Post »

jest cudowny!!! szkoda że u mnie w mieście takich nie widziałam ... z chęcią bym go upolowała :D
Pozdrawiam Małgorzatka :)
Niektóre z moich storczyków ...
Awatar użytkownika
Petra
200p
200p
Posty: 446
Od: 13 cze 2006, o 21:44

Re: Moje ukwiecone parapety cz. II

Post »

Śliczna nowość ;:138
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Moje ukwiecone parapety cz. II

Post »

Kasiu no nie wiem czy znalazłby się w naszym gronie ktoś kto by go nie przygarnął gdyby go spotkał na swej drodze :;230 Jest cudny... :uszy
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
arlet3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8013
Od: 5 maja 2010, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Moje ukwiecone parapety cz. II

Post »

Kasiu wspaniała zdobycz. ;:180
Zablokowany

Wróć do „Moje storczyki !”