Moja kwitnąca kolekcja

Zablokowany
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Moja kwitnąca kolekcja

Post »

Obrazek
Awatar użytkownika
dorela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1110
Od: 25 lut 2007, o 15:26
Lokalizacja: wlkp

Post »

Witaj ,widzę że udało Ci się wstawić zdięcie,Phal. wiadomo cudo ,czekamy na więcej :D
tutajmała instrukcja :wink:
pozdr Dorota
Moje storczyki
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Kurcze udało się ze zdjęciem, będę próbować dalej może uda mi się wysłać więcej. Jak już popracuję nad zdjęciami, to napiszę kilka słów o sobie. Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Storczykowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11982
Od: 7 lut 2008, o 19:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ...

Post »

masz naprawdę przepiękne Phalaenopsisy. wszystkie bardzo mi sie podobają.
Awatar użytkownika
menia
500p
500p
Posty: 778
Od: 30 lip 2008, o 21:36
Lokalizacja: MAKÓW MAZ

Post »

Mi najbardziej podoba się 6 i 8. A zresztą wszystkie są cudne. Jak wstawiasz w fotosiku to wstawiaj pełen rozmiar ( tam jest taka opcja),będą większe zdjęcia :)
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Witam wszystkich forumowiczów. mam na imię Agnieszka i śledzę to forum już od jakiegoś czasu. Oglądam Wasze storczyki i jestem nimi zafascynowana, są przepiękne. Patrząc na nie chciałoby się mieć je wszystkie. Moja przygoda z tymi kwiatami zaczęła się od kwietnia, kiedy to dostałam pierwszego storczyka od męża. I od tego czau ruszyła lawina. Zakochałam się w nich. Do dnia dzisiejszego dorobiłam się 24 Phalaenopsisów. Mieszkam w mieście gdzie nie ma dużych marketów najbliższy jest oddalony ok.100 km. Tak więc pozostają mi tylko kwiaciarnie, gdzie kwiaty są dość drogie. Tak więc staram się ograniczać, ale nie bardzo mi to wychodzi, tym bardziej, że pracuję obok kwiaciarni, gdzie dostawy storczyków są 2x w tygodniu. wchodzę tylko pooglądać a wychodzę z nowym kwiatem w koszyku. Wczoraj skusiłam się na kolejne,bo w końcu trafiłam na poszukiwanego (od początku mojej miłości do tych kwiatów) pomarańczowego. Obok stał bardzo ciemny bordowy, jemu też nie mogłam się oprzeć. Następny wylądował w koszyku jasno-żólty w przepiękne różowe kropeczki i ostatni w ciemno-bordowe pręgi na żółtym tle. Portfel mocno nadwyrężony, ale obiecuję sobie, że na razie to już naprawdę koniec zakupów.Jutro zrobię zdjęcia to pokażę,mam nadzieję ,że mi się uda .



:lol: Pozdrawiam i dziękuję za pomoc ze zdjęciami - Agnieszka-
Awatar użytkownika
menia
500p
500p
Posty: 778
Od: 30 lip 2008, o 21:36
Lokalizacja: MAKÓW MAZ

Post »

To oznacza Agnieszko,że choroba storczykowa w pełni rozwinięta i tego raczej się nie wyleczy hihihihihihihihi
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Z większym rozmiarem będę próbowała, mam nadzieję,że dojdę i do tego jak to zrobić, bo na razie jestem na etapie raczkowania z tymi zdjęciami. Bardzo dziękuję za wszystkie opinie.
Awatar użytkownika
Storczykowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11982
Od: 7 lut 2008, o 19:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ...

Post »

to całkiem sporo już masz storczyków ;) ale są tak piękne, że nie dziwię się, że ci się spodobały. ja też bardzo lubię Phalaenopsisy. No i Vandy...
Awatar użytkownika
Wanda
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1703
Od: 29 mar 2008, o 11:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Sulejówek

Post »

Cholercia, żal serce ściska, bo moje przekwitają, a tu tyle piękności!
Awatar użytkownika
joannna
200p
200p
Posty: 335
Od: 29 mar 2008, o 21:51
Lokalizacja: Gravesend

Post »

Witam serdecznie
wszystkie są śliczne.jej ...od kwietnia 24... niezły wynik Ja uprawiam storczyki ponad rok i mam dopiero 13 .
na razie wstrzymałam się zakupami bo remont dom to na razie priorytet no i mam nadzieję że trzynastka nie będzie pechowa i na tej liczbie nie stane.
pozdrowionka aska
Awatar użytkownika
Storczykowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11982
Od: 7 lut 2008, o 19:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ...

Post »

a ja uprawiam 4 lata i mam dopiero 45 czy coś koło tego (wszystkich storczyków, samych Phal. to coś 28). ale 24 od kwietnia to bardzo dużo... a pokażesz jeszcze pozostałe Phalaenopsisy?
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Co do tego przekwitania, to i u mnie już sporo przekwita a są takie co już całkiem przekwitły. Zdjęcia robiłam na bieżąco. W tej chwili kwitnie mi około9 sztuk. Pozostałe odpoczywają. Dlatego tym bardziej mnie kuszą nowe zakupy. Ale będę twarda :lol: :lol: :lol: (przez jakiś czas)
Zablokowany

Wróć do „Moje storczyki !”