Storczyki Katarzynki

Zablokowany
katarzynka575
1000p
1000p
Posty: 3241
Od: 15 mar 2010, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Oj nie ja mam silny charakter jak coś sobie postanowię to się tego trzymam ,wyjątkiem będzie to śliczne dendrobium ale go nie kupię, bo gdzie :?: w mięsnym :?: ;:113
katarzynka575
1000p
1000p
Posty: 3241
Od: 15 mar 2010, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Tak jak się spodziewałam :( mój jasny storczyk(wczorajszy zakup) zaraz straci jeden i mam nadzieje że na razie tylko jeden kwiatek .Ciemny trzyma się dobrze ,widocznie temu było potrzebne przesadzenie ;:108 Będę je obserwowała :shock:
Awatar użytkownika
kasiunieczka_32
1000p
1000p
Posty: 1632
Od: 19 maja 2010, o 08:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: SOPOT

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Kasiu śliczne nowości ;:63 A jeśli chodzi o więdnącego kwiatuszka, to niektóre egzemplarze tak mają po zmianie klimatu ze sklepowego i nie trzeba się tym martwić. U mnie z phalaenopsisami bardzo często się to zdarza.
Czekam z niecierpliwością na kwitnienie białaska ;:65
Zabka_Monis
1000p
1000p
Posty: 1060
Od: 17 maja 2010, o 09:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Kasiu pięknego masz tego buraczkowego Dendrobium :oops: ;:108 Reszta też śliczna. Ile już ich masz ?;)
Wiesz w podpisie masz źle oznaczony link, bo jak się klika na "storczyki" to wyskakuje Twój wątek balkonowy.... :idea:
katarzynka575
1000p
1000p
Posty: 3241
Od: 15 mar 2010, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Kasiu przed chwilą zrobiłam mu zdjęcie (białaskowi) Obrazeknie wiem czy dobrze widać ale myślę że za kilka dni choć jeden paczek się rozwinie .Co do kwiatka to byłam na to przygotowana mój jaśminek w ten sposób stracił dwa a teraz już się trzyma ,jeszcze czekam czy coś będzie się dzieło z( muszę go jakoś nazwać )tym drugim.DZIEWCZYNY KONKURS podrzucajcie pomysły na imię dla ciemno różowego z przeceny bo nic mi do głowy nie przychodzi. Monisiu ten buraczkowy od mężusia ;:167 o dziwo sam mi kupił .Dzisiaj doliczyłam się 14-stu storczyków i sama się zdziwiłam bo myślałam że jest ich mniej ,niedobrze, straciłam rachubę. Mam 2 sabotki , 1 cambrię, 2 dendrobium ,1 perlic i 8 phal. Ach i dziękuję że zwróciłaś mi uwagę na to że jest źle zrobiony podpis .Próbuję to naprawić ale nic mi nie wychodzi muszę się do mojego lubego uśmiechnąć on na pewno coś poradzi.
Awatar użytkownika
Uni57
ZBANOWANY
Posty: 759
Od: 12 maja 2010, o 14:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Scarlett :D
Zabka_Monis
1000p
1000p
Posty: 1060
Od: 17 maja 2010, o 09:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Kasiu prawdopodobnie Twemu mężowi podobją się storczyki, ale nie chce się przyznać bo byś zasypała parapety setkami roślin :lol: Bo czternaście to już ładna kolekcja, a co dopiero setka :D Chłop by oszalał widząć swoją Ukochaną biegającą w buszu z baniakami wody i nawozami :D

A w sprawie konkursu... mój typ to : Malinka 8-) :lol:
Awatar użytkownika
kasiunieczka_32
1000p
1000p
Posty: 1632
Od: 19 maja 2010, o 08:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: SOPOT

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

No, no, no ..... 14 sztuk to już pokaźna kolekcja ;:63
A białaskowi faktycznie potrzeba jeszcze parę dni abyśmy mogli zobaczyć: co tam kryje ;:65 :tan
Awatar użytkownika
justus27
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16365
Od: 18 mar 2009, o 18:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorlice/małopolska

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Katarzynko i Ty Masz moje chciejstwo...bordowy falek w jasniejsze "plamki" ;)
parapetowce
Tylko marzenia serca się spełniają.
katarzynka575
1000p
1000p
Posty: 3241
Od: 15 mar 2010, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Justynko to też było moim marzeniem ale nie do końca o takiego mi chodziło raczej o takiego jak ma Monika na pierwszej stronie takiego łaciatka.W sklepie jednak jak zobaczyłam tego(reszta już same jasne) i jeszcze za taką śmieszną kwotę to go przygarnęłam do bractwa , bo szkoda by było żeby taki piękniś się zmarnował a na pewno by doszło do tego. Nawet się zdziwiłam :shock: jak pani w kasie stwierdziła że już dawno powinna być taka obniżka na te bidulinki.Widocznie to miłośniczka storczyków jest ;:108 .Moje kochanie po takim haśle zaczął się śmiać i stwierdził że już tyle razy tu kupowałam że już mnie wszyscy znają i jak przyjdę następnym razem to będzie- witamy panią jak pani weźmie dwa to damy pani jeszcze jednego :;230 (oczywiście wszystkie gratis żeby się tylko kłopotu pozbyć) czemu nie było by miło, ale na razie jestem na odwyku, omijam pokusy :;230
katarzynka575
1000p
1000p
Posty: 3241
Od: 15 mar 2010, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Dzisiaj zauważyłam że tygrysek wypuszcza listek :tan znaczy ze mu dobrze u mnie Obrazek Obrazekmoje bliźniaki :D Ponieważ nie było więcej propozycji od was ,więc ciemno różowy będzie miał na imię Malinka a jasny Skarlet i cała reszta też już dostała imiona tylko jeden czekam bo jest reanimowany i nie wiem czy z tego wyjdzie ale to oddzielna historia. Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
patrysia
500p
500p
Posty: 816
Od: 26 mar 2009, o 15:31
Lokalizacja: Zakopane

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

ten z ostatniego zdjęcia to moje chciejstwo ;:3
Patrysia
katarzynka575
1000p
1000p
Posty: 3241
Od: 15 mar 2010, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Patrysiu chodzi ci o Skarlet ? Też przyciągnęła mój wzrok :shock: a stała pośród tysiąca zdechlaczków.Poluj może i tobie się uda trafić na takiego
Zablokowany

Wróć do „Moje storczyki !”