Storczyki Katarzynki

Zablokowany
katarzynka575
1000p
1000p
Posty: 3241
Od: 15 mar 2010, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Kochane poradźcie ;:162 czy moje dwa dendrobium można by było wsadzić do jednej oczywiście większej doniczki(po przekwitnięciu rzecz jasna) ?bo teraz w każdej mam po trzy łodyżki więc chyba młode roślinki to są, a i miejsca na następne egzemplarze może by było więcej na parapecie :;230
Awatar użytkownika
kasiunieczka_32
1000p
1000p
Posty: 1632
Od: 19 maja 2010, o 08:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: SOPOT

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Kasiu ja posadziłabym razem jak najbardziej, to jeden rodzaj wymagający identycznych warunków uprawy więc wg mnie to dobry pomysł, mogą razem bardzo ciekawie wyglądać ;:63 Jeszcze pasowałby do nich trzeci w jasnym kolorze z domieszką fioletu ;:108 ;:224
Awatar użytkownika
Mala_MI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3192
Od: 16 paź 2008, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podbeskidzie
Kontakt:

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Brawa na Mężusia za pomysłowość ;:63
Pozdrawiam, Justyna
Storczyki , Róże , Ogród i kto wie co jeszcze...
Nie dla bezsensownego rozmnażania zwierząt!
katarzynka575
1000p
1000p
Posty: 3241
Od: 15 mar 2010, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Dziewczynki pisałam ze wybieram się do mojego ulubionego sklepu budowlanego,byłam i zgadnijcie ;:87 trafiła mi się GRATKA nawet mężuś już nic nie mówił ,to co wzięłam dwa .Jeden jako dwu pędowy 5,99 a drugi jako jedno pędowy choć niedawno musiał mieć dwa, ale mu ułamali albo obcięli 4,99 OTO ONE Obrazek Obrazek ObrazekTo jest ten dwu pędowy choć na jednym niema żadnego kwiatka ale na końcu łodyżki uśpiony pączek .Na drugiej łodyżce trzy kwiatki Obrazek Obrazek ObrazekŚliczny prawda, moje kochanie mówi przecież takiego już masz, a gdzież tam, może podobny i w drugą rękę i do kasy :;230 Obrazek ObrazekTu razem po zabiegach pielęgnacyjnych i kąpieli .Musiałam wymienić podłoże bordowy już prawie nic nie miał kilka korzonków musiałam obciąć a drugi już też od razu wymieniłam jak stres to już niech mają tylko jeden .Teraz się zadomowiają, mam nadzieje że będzie im dobrze u nas.
Awatar użytkownika
Uni57
ZBANOWANY
Posty: 759
Od: 12 maja 2010, o 14:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Hmmm, całkiem ładna okazja! Też taką chcę! Ten jasny jest przepiękny, oby dobrze Ci rosły. :D
olcia1
200p
200p
Posty: 201
Od: 29 cze 2010, o 16:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: opole

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

piękne,gratuluję okazji cenowych,
Awatar użytkownika
Wioleta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1853
Od: 20 lis 2007, o 18:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie, ok.Lubaczowa

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

No to Kasiu przytrafiła Ci się super okazja ;:138

Ja to nawet przekwitniętego za takie pieniądze nie dostanę u siebie :(
katarzynka575
1000p
1000p
Posty: 3241
Od: 15 mar 2010, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Uni dziękuję ,zapraszam do Łódzkiego NOMI ja jak chcę poprawić sobie humor to w poniedziałki( zawsze mam wolne ) idę właśnie tam ale takiej obniżki cenowej jak dziś, jeszcze tam nie spotkałam .
katarzynka575
1000p
1000p
Posty: 3241
Od: 15 mar 2010, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Wiolu z jednej strony to super a z drugiej no ja wiem już mam coraz mniej miejsca a tak jak pisałam jeszcze chciała bym kupić takie piękne dendrobium jak twoje a jak będzie więcej takich okazji to przecież żel wyjść tylko z jedną sztuką .No nie z rozsądku muszę na razie trochę odpuścić :;230 ale nie wiem czy mi się uda
Awatar użytkownika
arlet3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8013
Od: 5 maja 2010, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Kasiu śliczna okazja ;:138 ja też na takie promocje trafić nie mogę ;:223 Nomi to u nas jak na lekarstwo i bez promocji ;:14
Awatar użytkownika
Storczykowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11982
Od: 7 lut 2008, o 19:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ...

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Piękne nowe nabytki i do tego z przeceny :).
katarzynka575
1000p
1000p
Posty: 3241
Od: 15 mar 2010, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Arletko w Łodzi jest chyba jedno albo daw nie jestem pewna ale moje miasto za to ma chyba wszystkie możliwe markety o zgrozo :( także jakby się ktoś uparł to może zrobić obiazdówkę i na pewno coś by trafił. Ja teraz muszę pomyśleć nad jakimiś osłonkami czy wspólnej dużej tacy żeby zrobić dobry klimat czyli nawilżenie powietrza, podnieść wilgotność bo przy tych upałach zraszanie nic nie daje.
Awatar użytkownika
Storczykowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11982
Od: 7 lut 2008, o 19:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ...

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Ja uważam, że osłonki i tace to tylko zbędne dodatki, które wcale nie są potrzebne, a tylko zajmują miejsce. Co do zraszania, kilka storczyków mi już od niego zgniło, więc nie polecam. Storczykom w zupełności wystarcza stanie na parapecie i podlewanie co jakiś czas, nie warto się bawić w jakieś udziwnienia i nie nalezy brac na powaznie tego, co piszą w książkach, bo nie wszystko jest dobre

moderacja-wpis uwagi porzadkowej

Porady szerzące fałszywe opinie są niedopuszczalne.
A to ciekawy komentarz ,nie ma co !
storczykowa pisze:nie warto się bawić w jakieś udziwnienia i nie nalezy brac na powaznie tego, co piszą w książkach, bo nie wszystko jest dobre.


- ciekawe, bo skąd taka opinia o książkach, skoro ich się nie czyta/info w temacie u Storczykowej/Tu dedukcja nie działa.
Własną niechęć nie mozna przekładać na poradę ;widać do czytania trzeba dorosnąć.
Proszę takich rzeczy nie robić na forum. Szkodliwe treści będą usuwane.
moderator JOVANKA
Zablokowany

Wróć do „Moje storczyki !”