Kaśkowe storczyki

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Katehoney
100p
100p
Posty: 106
Od: 20 maja 2009, o 17:43
Lokalizacja: Musuły/Warszawa

Post »

Beatrice tak, to właśnie ten, którego wypatrzyłam u znajomej. A co do zdjęć, to nie ma czego zazdrościć. Robię zdjęcia aparatem, do którego nie potrzeba specjalnego talentu- sam się ustawia ;:112


Halinko dzięki za słowa otuchy. To mój pierwszy dzidziuś phal. więc nie chciałabym, żeby mój brak doświadczenia mu zaszkodził.
Pozdrawiam- Kaśka
Kaśkowe storczyki
Awatar użytkownika
Limona
200p
200p
Posty: 428
Od: 18 maja 2009, o 01:54
Lokalizacja: Łódź

Post »

Kaśka, łaaał, Ty to szczęściara jesteś! Żłobek Ci się w szybkim tempie powiększa ;:1. Gratulacje, spod tego liścia kilo nadziei wygląda. Teraz chuchaj i dmuchaj, żeby szybciutko korzonki wypuszczał.

Mój 'Kłapouszek' to typowy osiołek, ani w prawo ani w lewo :? a u Ciebie taaakie dziwa ;:11
Pozdrawiam serdecznie
Justyna
Moje STORCZYKI
Awatar użytkownika
Agita
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2327
Od: 5 lis 2008, o 15:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Post »

Kasiu, kotka masz superowego, strasznie mi się podoba ta jego fikuśna plamka przy nosku, no i w ogóle kolorystyka :)

Gratuluję keiki!! A tam wyżej nad nim też jakieś wybrzuszenie..??
Pozdrawiam, Agnieszka
Storczyki cz. I ; Storczyki cz. II ; Tu inne zielone
"Nie ma jednej prawdy, jeśli rzetelnie obserwuje się człowieka" Z. Zapasiewicz
Awatar użytkownika
Katehoney
100p
100p
Posty: 106
Od: 20 maja 2009, o 17:43
Lokalizacja: Musuły/Warszawa

Post »

Limonko zdechlaczek chyba się zawstydził, bo wszystkie storczyki wokół niego wypuszczają nowe listki, korzonki, więc czemu on ma być gorszy. Może postaw swojego Kłapouszka bliżej tych ładnie rosnących, niech bierze z nich przykład ;:112

Agita zgadza się, jest tam wybrzuszenie. Ale to było tam prawie od początku. Tak jakby chciał coś wypuścić i nagle zmienił zdanie, bo nic się to wybrzuszenie nie zmienia.
Pozdrawiam- Kaśka
Kaśkowe storczyki
Awatar użytkownika
Anusska
1000p
1000p
Posty: 1504
Od: 10 paź 2008, o 15:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Gratuluję keiki :wink: I jeszcze małe "ostrzeżenie": jak będziesz podlewać kwiatuszka, to uważaj,
żeby woda się nie dostała do maluszka do listków, bo szkoda by było zmarnować dzidziusia :roll:
Awatar użytkownika
AnnaL
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4499
Od: 2 lut 2008, o 14:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podlaskie

Re: Kaśkowe storczyki

Post »

Kasiu co słychać u Twoich storczyków :?: Pokaż się nam :heja
Początek mojej przygody.
Początek ... cz.II, cz. III - http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=29&t=36123" onclick="window.open(this.href);return false;
Fotogaleria Garnek - moje kwitnienia i miejsca gdzie bywam :)))
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”