Storczyki Mirki

Zablokowany
Awatar użytkownika
zabkamarta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2062
Od: 1 maja 2017, o 18:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław okolice

Re: Storczyki Mirki

Post »

A jak niedożyje jutra :;230 nie chce umierać z niespłaconym zobowiązaniem :lol: może jak będę miała się czym wymienić to będzie mi łatwiej :heja a tak ja taka goła i wesoła tylko ;:172

O fajnie że macie Gattona, jak coś to będę Was męczyć ;:224 Jest piękne i jak nie będzie chciało współpracować to postrasze je moim przepastnym kompostownikiem ;:306

A ta podkładka udowadnia, że jeszcze mało w życiu widziałam ;:215

Ale powiedz mi udaje Ci się tak jedną Psb oddzielić i ona da radę sama? Zawsze piszą, że minimum 3 ;:219
MirkaS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1483
Od: 25 mar 2009, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: 30 km od Kołobrzegu

Re: Storczyki Mirki

Post »

Marto 2 przykłady pojedynczych psb chyba dadzą radę

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Mirka
Moje wątki
Awatar użytkownika
zabkamarta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2062
Od: 1 maja 2017, o 18:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław okolice

Re: Storczyki Mirki

Post »

Eee bo Tobie to się wszystko udaje i tyle :;230 ja miałam kiedyś keiki z Dendrobium typ Nobile no i ubiłam ;:174 ale chyba coś mi nie poszło jak powinno ;:14
MirkaS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1483
Od: 25 mar 2009, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: 30 km od Kołobrzegu

Re: Storczyki Mirki

Post »

No to się uśmiałam , mi się wszystko udaje ;:306 o chciałabym ,żeby ta było.
Pozdrawiam Mirka
Moje wątki
kasia74
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2805
Od: 1 cze 2010, o 23:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Storczyki Mirki

Post »

Hej Mireczko jak sie trzyma ten tetraspis x ... co pomazywalaś ostatnio z tymi nie ciekawymi plamami.
Udało się go wyleczyc?
MirkaS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1483
Od: 25 mar 2009, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: 30 km od Kołobrzegu

Re: Storczyki Mirki

Post »

Kasiu opryskałam czym się dało na koniec zasypałam węglem i czekam , póki co nie ma więcej zmian.
Pani od której kupiłam mówi ,że to oparzenie słoneczne ale z tym phal stoją na parapecie inne . Co o tym sądzisz popatrz jeszcze raz na zdjęcie.
Moje już w szklarence wieczorem pokażę cały swój dobytek na wakacjach.

Tak się zastanawiam czy nie ująć tej menażerii jako majątek w testamencie ;:306
Pozdrawiam Mirka
Moje wątki
Awatar użytkownika
zabkamarta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2062
Od: 1 maja 2017, o 18:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław okolice

Re: Storczyki Mirki

Post »

Bożesz o jakim Ty testamencie mówisz ;:oj Ty weź to pewnie ubezpiecz jako cenny majątek przed kradzieżą :;230 a nie pierdoły Ci w głowie ;:134
Awatar użytkownika
Art
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3388
Od: 27 sie 2007, o 20:04
Lokalizacja: Gliwice

Re: Storczyki Mirki

Post »

Marto, ja już Mireczce pisałam, że nasi mężowie, to by ten nasz "storczykowy majątek" z pocałowaniem ręki
rozdali za darmo, najlepiej już jutro gdyby to było możliwe ;:191
Choć są pewnie wspaniałe wyjątki wśród Mężów...

Ja w każdym razie przesadzam, gdy Go nie ma, podlewam, gdy Go nie ma, a jak kupuję, to tak upycham, żeby nie zauważył.
Chyba, ze pięknie kwitnący, to stawiam na najbardziej widocznym miejscu :D
Awatar użytkownika
zabkamarta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2062
Od: 1 maja 2017, o 18:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław okolice

Re: Storczyki Mirki

Post »

Joanno :;230 jakbym siebie widziała w Twoim opisie ;:306 co najlepsze mój mąż by rozład moje towarzystwo a nawet wyrzucił na kompost, tylko że on nie zdaje sobie sprawę z tego ile niektóre storczyki są warte ;:306 no bo ile może kosztować taki mały wypierdek, jak on kupił takiego dużego i kwitnącego za 29.99 zł ;:333 ale niestety ostatnio lekko go uświadomiłam, bo skomentowałam ile PP wzięła za przesyłkę Pocztex 24h, czym odsyłałam ostatnio rośliny w ramach reklamacji. Jak usłyszał że za 41 zł sprzedawca kazał mi wysłać dwie rośliny na swój koszt to zaskoczony spytał się mnie ile te rośliny były warte ;:306 nabrałam wody w usta, coś tam pokręciłam i temat zmieniłam :;230
MirkaS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1483
Od: 25 mar 2009, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: 30 km od Kołobrzegu

Re: Storczyki Mirki

Post »

Marta Ty nie narzekaj bo Twój eM jest wspaniałomyślny masz regał na oknie, drzewo w pokoju u mnie to od żadnym względem by nie przeszło jedynie na zakupy przymyka oko ostatnie zakupy prawie 700 więc z tej strony jest ok. Zna ceny mniej więcej.
Z ciekawości przy okazji zapytam czy można sałatę też ubezpieczyć ;:215

Co do trefnego zakupu to każda z nas przechodzi co jakiś czas takie emocje (złe) ja dawno temu tam kupiłam kilka storczyków i w jednym przypadku listki były poobcinane i widać było jakieś ogniska chorobowe a drugi przypadek miał być z pędem kwiatowym tylko ten pęd trzeba było szukać szkłem powiększającym. A że wyjeżdżałam na drugi dzień na wakacje nie było czasu na odsyłanie . Skończyło się na niemiłej wymianie emaili i bardzo dłuuugiej przerwie w zakupach.Staram się tam nie kupować jak nie muszę.
Można też dostać roślinę z wełnowcami jak my z Asią.
Pozdrawiam Mirka
Moje wątki
Awatar użytkownika
zabkamarta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2062
Od: 1 maja 2017, o 18:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław okolice

Re: Storczyki Mirki

Post »

On cicho siedzi, ale swoje myśli. :wink: Ostatnio usłyszałam wiązanke jak próbował się dostać do centrali obok drzewa i słyszę jak jęczy i sapie i później tekst "miało mi to nie przeszkadzać!!!!" no i zrobiłam się taka malutka ;:130 i szybciutko w podskokach odciągałam drzewo ;:65

Pewnie mnie jeszcze nie raz spotka taka przykrość z zakupami. Byle nam wszystkim takich rzeczy jak najmniej się zdarzało a najlepiej wcale ;:333
Na marginesie takie postępowanie sprzedawcy, którym pisałaś, czyli na 100 % celowe nie mieści się w mojej głowie. Mnie by po prostu sumienie żywcem zagryzło ;:222
Awatar użytkownika
olcia84
200p
200p
Posty: 337
Od: 8 gru 2013, o 20:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Storczyki Mirki

Post »

tak czytam o tych Waszych lubych i się nadziwić nie mogę.. Mój tylko się podśmiechuje jak latam z wiadrem po domu. Albo gdy siedzę na forum, to pyta: "co tam w Storczykowie?" Przymierzamy się teraz do kupna takiej małej działeczki rekreacyjnej, na grilla i takie tam - zwykły ROD. Noi stwierdził, że będę się mogła tam rządzić, jemu jest obojętne, byle było ładnie. Na co ja mówię - ale ja się nie znam na ogrodach. A on: "na storczykach też się nie znałaś i co?:)" ;:306
Storczyki na poddaszu
Pozdrawiam, Ola
Awatar użytkownika
zabkamarta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2062
Od: 1 maja 2017, o 18:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław okolice

Re: Storczyki Mirki

Post »

Ooooo i to jest Olu mąż na medal ;:215 gratuluję wygranej w plebiscycie "mąż vs storczyki" ;:306
Zablokowany

Wróć do „Moje storczyki !”