Storczykowe fiksacje Marty

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
olcia84
200p
200p
Posty: 337
Od: 8 gru 2013, o 20:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Storczykowe fiksacje Marty

Post »

zabkamarta - twoja czekolada jak zwykle ;:167 ;:167 ;:167 ;:167 ;:303 ;:303 ;:303 ;:303 ;:167 ;:167 ;:167

;)

A Kleopatra u mnie wygląda nieco inaczej.. Inne ułożenie i wielkość kropek ma.. Ciekawa jestem jak moja będzie wyglądać teraz. Porównam i zdam relacje ;) Swoją drogą ciekawe że u Ciebie już kwitną. U mnie dopiero zaczynają się pierwsze zalążki pąków i rozgałęzień więc nie wiem jakich kwitnień mogę się spodziewać nawet..

andpia - może warto by było otworzyć swój wątek?
Storczyki na poddaszu
Pozdrawiam, Ola
Awatar użytkownika
andpia
200p
200p
Posty: 492
Od: 10 paź 2017, o 12:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Storczykowe fiksacje Marty

Post »

No... wczoraj już na chłodno przejrzałem cały Twój wątek i i jeżeli coś dokupię to u ciebie nr. 36 -super, nr.41 - lubię takie stonowane kontrasty i 43 - bo przypomina mi 'hipka' Gervase, nie wiadomo w którym miejscu na kolejnym kwiatku pokaże takie mocne maźnięcia. Lubię takie niespodzianki. No i tyle, bo nie chcę narażać się "pierwszej miłości" (póki co-wszak człek zmienną istotą jest), czyli Zwartnicą (jeszcze we śnie grdykę przegryzą? :) albo co gorszego) ;:163

olcia84 jeszcze muszę okrzepnąć na forum (póki co to niemowlak jestem) Storczyki teren do zbadania. jeśli otworzę wątek to na pewno z Hippeastrum (na już można obejrzeć moje kwitnienia w tym roku na: viewtopic.php?f=18&t=73735&start=322 i wcześniejsza strona) ;:109
Pozdrawiam - Andrzej
Humor to widzenie świata na osi absurdu i niedorzeczności - Thomas Moore
Spis moich wątków
Awatar użytkownika
zabkamarta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2062
Od: 1 maja 2017, o 18:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław okolice

Re: Storczykowe fiksacje Marty

Post »

Ola no u mnie jakiś szał jest pędów i kwiatów. Cały czas nowe zaczynają kwitnać a niektóre już są tuż tuż. Też się dziwię, że tak wszystko szybko ruszyło. Albo im u mnie bardzo dobrze albo wręcz przeciwnie :lol: i się ratują ;:306
Czekoladki cieszą oko a Cleopatra pięknie przedłuża pęd. Ciekawe jakie będzie u Ciebie wybarwienie. Już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć.

Andrzeju Już niedługo nr 36 będzie znów kwitł, zaś 41 i 43 dopiero zaczynają się puszczać, więc jeszcze trochę poczekamy na kwitnienie.
Ps mi jeszcze nic grdyki nie przegryzło za zdradę, więc spokojnie ;:170
Awatar użytkownika
Asia7084
200p
200p
Posty: 395
Od: 16 lut 2015, o 10:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Kontakt:

Re: Storczykowe fiksacje Marty

Post »

Marto bardzo się cieszę z Twojego "szału pędów" :D myślę, że jednak bardzo dobrze im u Ciebie i już niemogę się doczekać co nam tu zaserwujesz ;:138 ;:138
Awatar użytkownika
zabkamarta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2062
Od: 1 maja 2017, o 18:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław okolice

Re: Storczykowe fiksacje Marty

Post »

No już powoli się szykują do sesji foto ;:63 tylko brak czasu żeby zrobić parę fotek. A co cały czas czekam "bo przecież zaraz następny rozkwitnie to już zaczekam na niego" :lol:
Awatar użytkownika
duju
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3962
Od: 13 paź 2008, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Storczykowe fiksacje Marty

Post »

Wiem coś o tym ;) Pokazuj po kolei, a później zbioróweczka :wink: ;:108
Pozdrawiam - Justyna
Awatar użytkownika
zabkamarta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2062
Od: 1 maja 2017, o 18:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław okolice

Re: Storczykowe fiksacje Marty

Post »

:D tak Justyno będę musiała się wziąć do pracy :uszy tylko jeszcze zaczekam :wink: na dwa :wink: i tak niestety brak czasu. O zgrozo nawet podlać nie mam czasu - jakoś muszą wytrzymać do czwartku ;:14 nic im nie będzie ;:108
Awatar użytkownika
duju
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3962
Od: 13 paź 2008, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Storczykowe fiksacje Marty

Post »

Im na pewno nie, ale my tu ;:185 nie wytrzymamy ;)
Pozdrawiam - Justyna
Awatar użytkownika
Milenaa
200p
200p
Posty: 222
Od: 9 lis 2013, o 18:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnysląsk

Re: Storczykowe fiksacje Marty

Post »

Jeeejku ale śliczne kwiaty mają Twoje storczyki podziwiam osoby ,którym tak ślicznie rosną i kwitną no mi niestety się nie udało ale próbowałam no i jednak nic z tego nie wyszło może dlatego ,że miały złe podłoże ;:oj
" Możesz być dziś nikim dla całego świata, pamiętaj dla niewielu jesteś całym światem "
Moje wątki :Rośliny doniczkowe
Winorośla-sadzonki
Awatar użytkownika
zabkamarta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2062
Od: 1 maja 2017, o 18:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław okolice

Re: Storczykowe fiksacje Marty

Post »

Mileno może jak domyślasz się gdzie leży problem związany z Twoim niepowodzeniem z uprawą storczyków to może warto by dać sobie jeszcze jedną szanse. Storczyki to takie piękne i wdzięczne kwiaty. Wystarczy ciut wiedzy i miłości do nich a odwdzięczają się stukrotnie. ;:4

Dziś kupiłam 4 nowe Phalaenopsisy ;:333 jutro wrzucę parę fotek moich zdobyczy. ;:215
Awatar użytkownika
olcia84
200p
200p
Posty: 337
Od: 8 gru 2013, o 20:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Storczykowe fiksacje Marty

Post »

już byś zdążyła kilka razy wrzucić a nie tak zapowiadasz tylko.. ;:224 ;:224 Ja tu się nie mogę doczekać już ;:65 ;:65 ;:65 ;:65

Ciekawa jestem czy upolowałaś tego co ja jeszcze chciałam wziąć. Bo miałam 2 w ręku ale w drodze do kasy odłożyłam jeden :)
Storczyki na poddaszu
Pozdrawiam, Ola
Awatar użytkownika
zabkamarta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2062
Od: 1 maja 2017, o 18:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław okolice

Re: Storczykowe fiksacje Marty

Post »

Hehe no wrzucić bym mogła, ale że późno wróciłam, to już światła nie było żeby fotki zrobić. Będę robić jutro rano, jak mi córka pozwoli :lol:

Poza tym jak mogłaś odłożyć storczyka - ja zawsze żałuję ;:306 tak jak w piątek. Widziałam pięknego w Auchan tylko że się obraziłam, że inna cena na półce a inna rzeczywiście i odłożyłam. Cały weekend przeżywałam ;:306 dziś pognałam do Auchan ale już go nie było ;:145 mówię Ci miał warżke jak schilleriana i kurde go zostawiłam ;:145

No ciekawe czy mamy taki sam gust. Bo ten co Ty kupiłaś to mój ulubiony w mojej kolekcji ;:333
Awatar użytkownika
Asia7084
200p
200p
Posty: 395
Od: 16 lut 2015, o 10:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Kontakt:

Re: Storczykowe fiksacje Marty

Post »

Cztery!!!?? ;:oj ;:oj Czekamy czekamy ;:65 ;:65 ;:65 ;:65
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”