Różyczki u Ewki cz. III

Zablokowany
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Różyczki u Ewki cz. III

Post »

Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Różyczki u Ewki cz. III

Post »

Ewuniu, masz kolejny superowy watek ;:215 ostatnio byłam zapracowana i nie zaglądałam na watki , zaglądam, ;:oj Jadzia zamknęła watek,
Ewunia leci jak burza z nowo otwartym wątkiem. ;:131 muszę być bardziej aktywna . Na temat róż nie zabieram głosu bo od Was
dopiero uczę rozpoznawania róż ;:180 Róże masz piekne ;:108 :wit Teraz biegnę do Jadzi czy nie otworzyła nowego wątku ;:196
Awatar użytkownika
wisia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1725
Od: 8 lut 2012, o 18:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Jędrzejów

Re: Różyczki u Ewki cz. III

Post »

Ewuniu , ja mam różę Paul Ricard, ta róża jest bardzo zmienna jeśli chodzi o jej kolor, ciągle mnie zadziwia, ale jest jedną z moich ulubionych ,mogę wkleić jej zdjęcia, ale nie chcę Ci zaśmiecać wątku.
Wiesława.
Tu jestem szczęśliwa Część II- aktualna
Ogród z zapachem róż, część I.
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12942
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Różyczki u Ewki cz. III

Post »

Ewuniu wstawiłam fotki Vanilla Perfume ale zerknij też do róży Rokoko ale jej nie mam.
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
Georginia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6068
Od: 10 lis 2009, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Różyczki u Ewki cz. III

Post »

Ewcia ,raczej to nie Doktorek,znajdę chwilę to wkleję kilka zdjęć w swoim wątku.Twoja dużo jaśniejsza.
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Różyczki u Ewki cz. III

Post »

Ewuniu tak się składa ,że mam doktorka i M. Monroe , i ona nie jest podobna do żadnej z nich. ;:185
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Różyczki u Ewki cz. III

Post »

:( Co wydaje mi się, że znalazłam, to okazuje się, że moja róża nie istnieje. Ani nie jest Vanillą ani Rokoko, na domiar złego nie jest także Doktorkiem czy też M. Monroe. Nadzieja jest w Paulu Ricard, może to ona? Wiesiu zaśmiecaj mój wątek do woli, może uda się odkryć nazwę tej tajemniczej różyczki? Patrzyłam pod linkiem, który wkleiła Jadzia, na oko się zgadza, ale czy to może być ona?
Jadziu, Wando,Wiesiu, Aniu, Alu, Teresko jesteście wielkie! Bardzo Wam dziękuję za zaangażowanie i chęć pomocy ;:162 Czuję się, jakbyśmy żyły za czasów Dumasa i jego "Trzech muszkieterów": Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4551
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Różyczki u Ewki cz. III

Post »

Ewcia nie przejmuj się w końcu znajdziesz imię dla swojej pięknej różyczki. Ja dla swojej Princess szukałam baaardzo długo, a póki co nazwij ją sama imieniem, które miło Ci się kojarzy, lub które lubisz ;:333
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
wisia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1725
Od: 8 lut 2012, o 18:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Jędrzejów

Re: Różyczki u Ewki cz. III

Post »

To Paul Ricard w całej krasie, prawda , że zmienny:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
A tu razem z kawałkiem mojego buta.
Obrazek

Obrazek


Ewuniu, jeśli nie ta to napisz , a ja usunę zdjęcia.
Wiesława.
Tu jestem szczęśliwa Część II- aktualna
Ogród z zapachem róż, część I.
Awatar użytkownika
krystyna2201
500p
500p
Posty: 546
Od: 9 lut 2010, o 17:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: między Wschową a Głogowem

Re: Różyczki u Ewki cz. III

Post »

Ewuś coś mi się zdaję że będę u ciebie częstym gościem bo jednak róże to jest to co najbardziej kocham. Były pierwsze w moim ogrodzie po zlikwidowaniu żywopłotu. Niestety jeszcze nie tak dawno u mnie był tylko żywopłot i trawa a teraz trawy prawie nie ma a po żywopłocie nawet nie zostało wspomnienie ;:306
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Różyczki u Ewki cz. III

Post »

Z nazwą Twojej nn nie pomogę, ale muszę przyznać, że piękna z niej panna i wcale mnie nie dziwi, że chcesz poznać jej imię ;:108
Też od kilku lat mam taką wyjątkowo piękną nn i jak do tej pory nikt jej nie rozpoznał. Męczy mnie, że nie znam jej imienia...
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Różyczki u Ewki cz. III

Post »

Daysy - szczęściara z Ciebie, że udało Ci się znaleźć imię swojej róży. Na szczęście istnieje nasze forum i już niejedna różyczka została tu nazwana. Pewnie gdybym Was nie poznała, nie tylko nie wiedziałabym, że jest tyle rożnych róż.
Wiesiu - i w rozkwicie i w pączku Paul Ricard przypomina moją, ale brak jej tego żółtawego środka, chyba że na zdjęciu nie został uchwycony. Czy ta róża pachnie? Jakie osiągnęła u Ciebie rozmiary? Będę przyglądać się tej róży i dalej jej porównywać. Ładne zdjęcia, proszę nie usuwaj ich.
Krysiu - wpadaj, wpadaj kiedy tylko chcesz. U mnie trawnik był też bardzo długo, a żywopłot z tui jest do teraz. W najbliższym czasie nie wyrzucę go, troszkę chroni mnie bowiem przed głośnymi sąsiadami uwielbiającymi disco polo.
Dorotko - pamiętam Twoje poszukiwania , kibicowałam Ci, bo sama byłam ciekawa jej imienia. Kiedyś nie wiedziałam, że Olympic Palace to właśnie Olympic. Dostałam ją od koleżanki, która nie przywiązuje wagi do nazw. Zanim znalazłam dla niej imię, nazwałam ją Kasia - tak jak ma na imię moja przyjaciółka.

Kolejny piękny dzień w Poznaniu niestety już minął. Niewielkie ilości śniegu wsiąknęły w ziemię i spacerując po ogrodzie, zobaczyłam pierwsze noski tulipanów. Do letnich widoków niestety jeszcze trzeba cierpliwie czekać.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12942
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Różyczki u Ewki cz. III

Post »

Ewuniu widzę Piano to jedna z tych żelaznych różyc, dokupiłam dwie nie było jeszcze różowej ciekawe czy będą takie mocne jak czerwona.
Piano to bardzo dekoracyjna, zdrowa i długo kwitnąca wad wedle mnie nie ma.
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”