Ach te róże! ach te różyczki!

Zablokowany
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ach te róże! ach te różyczki!

Post »

Wandziu, dzięki za zdjęcia hortensji
Wyglądają pięknie. Mam nadzieje, że moje przetrwają i kiedyś też tak zakwitną
Trzymam kciuki za patyczki ;:215
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Ach te róże! ach te różyczki!

Post »

Wandziu mam Auguste Luise pierwszy rok, miała już kilka kwiatków, lubię takie nie do końca zdecydowane kolorki ;:333 Też kilka różanych patyczków wsadziłam do piasku, ale będę do nich zaglądać w styczniu... niech siedzą i pokarzą co potrafią ;:306
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Ach te róże! ach te różyczki!

Post »

Szkoda, że o tym piasku do patyczków nie poczytałam wcześniej. Swoje wsadziłam do ziemi. Ale jak mi z nimi nie wyjdzie, to w następnym roku tak właśnie zrobię. piasek mam na działce, to nie ma problemu. Twoje patyczki jak na razie wyglądają obiecująco ;:63
Agrowłóknina niestety też nie zawsze zabezpieczy odpowiednio, moje hortensje mimo okrycia i tak zawsze marzły. Ale na coś musimy liczyć, dalej w nią zawijam. Pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Ach te róże! ach te różyczki!

Post »

A widzisz Wando, też uważasz,że mamy podobne pieski. Mój taki mały nie jest, waży ok 7 kg :wink: i straszny chuligan, rozpieściłam go , pozwoliłam na wszystko a teraz nie mam chwili spokoju, chce sie bawić. A jak tylko go spuszcz,ę oka to coś ukradnie, pogryzie. Przed chwilą rozmawiałam z koleżanką przez telefon, spuściłam go z oka , to sobie wziął nożyczki ( coś tam zszywałam) i pogryzł plastikowe uchwyty --no i co mu zrobisz ? ;:306 tłumacze ale on się nie słucha nic a nic ;:306
Jarmark dał nam poczucie ,że blisko święta. Ja uwielbiam takie rzeczy, nie koniecznie kupować , ale pooglądać ...np wiosną rośliny...itp ;:306 :wit
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
iwwa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2253
Od: 27 sty 2013, o 18:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Ach te róże! ach te różyczki!

Post »

Wandziu, wpadłam z rewizytą :wit z duuuużym opóźnieniem, sorki ;:168 ale mam jakąś deprechę, mało wchodzę na forum. Ta aura za oknem mnie przytłacza....
Jednak dzisiaj zajrzałam, a tam patrzę Wandzia mnie odwiedziła :)
Wpadłam zaraz do Twojego ogródka. Przeszłam krok po kroczku zatrzymując się przy wszystkich różanych okazach . Niesamowite róże,aż buzia mi się uśmiechała. Ale i cała reszta obfitej roślinności jest piękna. Hortensje to cudo natury,a razem z różami zaczarowały Ci ogródek, wyglądają przecudnie. Jestem pod dużym wrażeniem Twojej pracy włożonej i opieki nad roślinkami. Widać, jak o nie dbasz i takie są efekty ;:333
Bedę wpadać i ładować akumulatory , tak chcę już wiosny ;:65
Pozdrawiam Cię serdecznie, wszystkiego dobrego , pogodnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia
wątek aktualny Ogródek Asi- cz 3
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Ach te róże! ach te różyczki!

Post »

Gosiu, na pewno hortensje będą Tobie pięknie kwitły , masz duże doświadczenie w uprawie kwiatów , co tu będę nawijać ,
masz piękny ogród ;:215 Po świętach zrobię jednak hortensją parawaniki aby je osłonić od północnych wiatrów. ;:168

Obrazek

Obrazek

Ewuniu, Auguste Luise mam drugi sezon teraz nie wiem jak będzie rosła bo przesadziłam ją na słoneczne miejsce a do tej pory rosła w półcieniu pierwszym rzucie kwiaty miała bardzo duże a w drugim kwitnieniu kwiaty miała dużo mniejsze, może to kwestia nieodpowiedniego
nawożenia muszę to wyczaić , teraz święta to możemy odkładać ości z rybek, mają dużo fosforu, kwiaty to lubią. ;:168

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Kochani musze Was na chwileczkę opuścić zaraz wrócę . ;:180
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Ach te róże! ach te różyczki!

Post »

Iwonko, ja z patyczkami zdrewniałymi, param się już jakiś czas ale z marnym skutkiem ;:131 natomiast z pędów zielonych w czerwcu
patyczki łatwiej mi sie ukorzeniały ;:108 . Teraz ukorzeniam raczej aby się czymś zająć i z tęsknotą za wiosną , bo jak widzimy nabrzmiałe
oczko a potem rozwijające listki, ;:oj jak to uskrzydla i już snujemy marzenia, ze to coś malutkiego wyrośnie na piękny krzaczek i zakwitnie . ;:138
a czasem okazuje sie ,że pęd niby ładnie sie rozwijał i jeden moment usycha, czyli nie rozwiną korzonków ;:202
Część róż owinęłam agrowłóknina a hortensjom zrobię tylko parawaniki ale dopiero po świętach. ;:168

Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek


Karolinko, to nasze pieski psotniki mają podobne charakterki, Roki w ogrodzie tylko patrzy i kombinuje jak by mi ukraść sekator albo rękawiczki a potem gania po ogrodzie i chce abym go ganiła. Na szczęście już troszkę spoważniał i się troszkę słucha. Roki, jak go przywieźli ze schroniska to ważył 8 kg a teraz waży 24 kg to już duzy pies a zapewniali nas ,że będzie malutki ,malutki ;:306 na szczęście w domu już nic nie gryzie poza swoimi zabawkami. W pierwszym roku uwielbiał kopać w ogrodzie , W jednym dniu posadziłam róże a na drugi dzień miałam je wykopane , na spółkę z kretami przekopywał ogród, miałam istne pobojowisko. , to był prawdziwy KŁOPOTEK :;230 Teraz już nie kopie tylko chce się bawić i zawsze coś mi podprowadzi. Fajnie jest tak czasem wyskoczyć na jakąś wystawę, czy teraz na świąteczne jarmarki .
Życzę, zdrowych , rodzinnych świąt Bożego Narodzenia. ;:196

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Asiu, bardzo mi miło ,że wpadłaś do mnie i wpadaj kiedy tylko masz ochotę aby doładować akumulatorki ,z miłą przyjemnością ugościła
bym Ciebie filiżanką kawy i ciasteczkiem ;:40 Ja też często miewam chandrę , dzień krótki , szaro za oknem ,ani to jesieni ani to zima , jak by spadł śnieg to w około zrobiło by sie jaśniej i weselej . Pociesza mnie to ,że po nowym roku dnia zacznie przybywać i może częściej zacznie świecić słonko, to zaraz zrobi się raźniej na duszy ;:3 Asiu życzę ,zdrowych ,rodzinnych,radosnych świąt Bożego Narodzenia ;:196

Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Ach te róże! ach te różyczki!

Post »

Goździkiem róża Ci zakwitła ;:oj Uzupełniają się jak mogą ;:306
5o-cio letnie krzaki? Cudne, ogromne i jak pięknie kwitną ;:138 Z przyjemnością patrzę na kolorowe kule. Zawsze chciałam takie mieć, a miałam chyba tylko raz. ale miałam :tan I mogłam na nią patrzeć i patrzeć. Ale ona tego nie doceniła i więcej już tak nie zakwitła. i już jej nie ma. Teraz tam rośnie róża i mam nadzieję, że lepiej jej to wyjdzie
Wesołych świąt ;:196
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Ach te róże! ach te różyczki!

Post »

Takie fotki mogę wciąż oglądać to zaraz serce mi się raduje i tęskno do takich widoczków w realu.Swoim patyczkom trochę ostudziłam zapędy niech się zbytnio nie nadwyrężają bo jeszcze długi czas przed nimi.Wandziu radosnych Świąt ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Ach te róże! ach te różyczki!

Post »

Wandziu piękne zdjęcia :) nie mogę oglądać róż, bo moja lista już jest ogromna, a co podpatrzę u kogoś to zaraz mi się coś podoba i też chciałbym takie a miejsca nie ma ;:224 Pozdrawiam przedświątecznie :)
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Ach te róże! ach te różyczki!

Post »

Z okazji Bożego Narodzenia, składam Wam serdeczne życzenia.
Niech Wam święta miłe będą , z dźwiękiem śpiewu i kolędą .
Z wigilią tuż po zmroku z pierwszą gwiazdką i opłatkiem na sianku.
Wesołych i zdrowych świąt w gronie rodzinnym.




Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kochani a teraz idę ubierać moją jodełkę ;:196

Obrazek
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ach te róże! ach te różyczki!

Post »

Przepiękna jodełka.
Wesołych Świąt :wit
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Ach te róże! ach te różyczki!

Post »

Wandziu jodełka jak z obrazka... Pomyślności w Nowym 2018 Roku ;:168
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”