Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2016

Zablokowany
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2016

Post »

Dorotka, ładnie to tak pisać o wyprzedażach w OBI ;:224 Muszę się trzymać z daleka od takich miejsc, tym bardziej, że zrezygnowałam w tym roku z niemal pewnego wydatku niezwiązanego z ogrodem i nagle została mi wolna gotówka w kieszeni ;:306 Mąż się już śmieszkuje, że jestem gorsza niż dzieci - one w takiej sytuacji odkładają, a ja już patrzę na jakie chwasty wydać :;230 Zdradź jeszcze jakie austinki dokupiłaś. Nie mieli chyba jakiegoś dużego wyboru :roll: Chyba że ja czegoś nie zrozumiałam i to już zakupy poza obi...
A skoro mowa o zakupach.. oj, zazdroszczę tych szałwii. Chciałabym gdzieś dostać jakieś niskie odmiany, bo te co mam to jakieś skaranie rozłażą się i bez podwiązywania nie mają prawa bytu.
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2016

Post »

Dorotko chciałam kupić jakąś angielkę, lecz wszystkie takie wysokie, a ja potrzebuję rabatówek .Zastanawiam się nad Bengali,Rosenfaszination, Kosmos, Sangerhäuser Jubileumsrose, .Nie wiem które z nich zagoszczą u mnie zależy co jeszcze będzie w szkółce, bo to róże w donicach.Jednak mam juz z tej szkółki Muzykantów i jestem zadowolona.Myślałam jeszcze o Avalonie, lecz zrezygnowałam .Fajne łany tulipanów moje te nowsze jeszcze nie rozkwitły lecz na razie przestało padać to cieszy lecz na jak dlugo ta pociecha.Zdróweczka Dorotko i szanuj kręgosłup .Dobrze ,że z pieskiem wszystko w porządku ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
jol_ka
1000p
1000p
Posty: 1974
Od: 27 lip 2007, o 12:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pojezierze Brodnickie

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2016

Post »

Doruś ;:196 cieszę się bardzo, że z kręgosłupem już lepiej ;:215
Tulipany w blokach startowych, tylko gdzie jest to słoneczko??
U mnie od wczoraj pada i pada, a ostatnio kupione róże moczą nogi i czekają na chwilę przerwy w deszczu...

Jak dobrze, że ja mam daleko do obi :;230 przynajmniej tam nic mnie nie skusi ;:131

Stoliczek pięknie ozdobiłaś ;:167

Kochana, udanej majówki Ci życzę ;:304
Pozdrawiam Jola
jo_linki
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2016

Post »

Witaj Dorotko :wit . Nie zazdroszczę Ci tych zastrzyków w tyłek, oj nie ;:185 . Przykro mi, że musiałaś to przechodzić :( . Stoliczek wygląda świetnie a po nałożenie lakieru będzie cudny ;:138 . Niby kiedyś oglądałam jak ozdabia się takie rzeczy i podobno to nie jest takie trudne ale jednak czasochłonne. Ja chyba wolę pielić w ogródku ;:306 . Bardzo ładne łupy ;:215 . Piszesz o tych gnojówkach to ja nie zapomnę jak dwa lata temu dostałam od sąsiadki kurzaka i zalałam to wodą. Po 9 dniach miałam rozrabiać w konewce i podlewać co tam chciałam. Matko jak to śmierdziało ;:306 . Jak wróciłam do domu to mój eM tak na mnie popatrzył i powiedział " Idź się lepiej umyj " ;:306 . No co ja brudna byłam czy jak :;230 ?? Zapaszek miałam cudny ;:306 . Fajnie, że Wedding Piano odbija ;:215 . Moja posadzona i jestem ciekawa co też mi pokaże taki młodzik ;:224 . sporo cebulowych i bardzo ładnie u Ciebie. Mimo brzydkiej pogody masz sporo koloru. Teraz czekamy na słońce. Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2016

Post »

Dorotko , stolik wyszedł ślicznie , więc i kawka na nim będzie lepiej smakowała .Ostatnio omijam już wszelkie wyprzedaże bo i tak ciągle mam pełno różności do sadzenia :;230 .Powiem szczerze że wolę kupować jak potem sadzić ;:306 Dobrze że już lepiej się czujesz , tylko za szybko nie forsuj się znowu , wiesz , pomaleńku i ostrożnie .Miłej pracy i odpoczynku w ogrodzie w wolne dni majowe Ci życzę . ;:167
Awatar użytkownika
alana
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2439
Od: 2 wrz 2007, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Węgorzewo

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2016

Post »

Dorotko, stolik śliczny, no i oczywiscie taki różany :D A żółtego nic nie widać, bardziej taki ecri, bardzo ładny.
Jeśli chodzi o nową rabatę, to jak dla mnie jedne z najmniej ekspansywnych dzwonków, to dz. skupiony. Ale może dosadź jakieś trawy? Żeby jesienią coś jeszcze tworzyło ładny obraz. A szałwie to rewelacyjny zakup, uwielbiam te rośliny, też bym nakupowała chętnie różnych odmian.
Zazdroszczę możliwości zakupów wyprzedażowych :wink: Przydałoby się kilka dalii, jeszcze na domiar złego wszystkie wypisujecie o przecenach w szkółkach różanych, no jak tu przestać? :;230
Wiosna mimo chłodu ładna u Ciebie, tulipany ślicznie kwitną, takie zdrowe.
;:196
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2016

Post »

Dorotko byłam dzisiaj w obi ale u nas nic ciekawego nie było na wyprzedażach ,angielki w balotach bez nazw ,a Austinki drogie jak diabli zresztą odmiany które mnie już nie interesują bo mam,po za tym w domku moczyły nóżki piękności z F. na które skutecznie skusiłam się za twoją sprawą ;:173 Stoliczek wyszedł ci boski ;:oj ale ciekawa jestem tego malutkiego ,bardzo lubię takie stare rodzinne pamiątki ,mam do takich rzeczy wielki sentyment ,nieraz może bez wyglądu ,ale jaką mają duszę ;:108
Łany tulipanów ;:215 oj narobiłaś się kobietko jesienią ,ale było warto ,widoki zachwycające ;:173
Awatar użytkownika
Minnie
200p
200p
Posty: 273
Od: 11 kwie 2016, o 15:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2016

Post »

Witaj Dorotko,

Cale szczęście mam daleko do Obi, a z pewnością dokupilabym co nieco. Tylko w tym roku rozczarowaly mnie dalie z woreczków marketowych. Z sześciu zakupionych tylko jedna wypuściła liście. Na przyszłość będę tylko kupowac takie, które puszczają zielone już w woreczku...

Stoliczek piękny, widać ile pracy włożyłaś. A jaka to satysfakcja zrobić coś samemu.

Kiedyś tak przeforsowalam kręgosłup i od tego czasu musze go oszczędzać. Ćwiczenia bardzo pomagają. Dobrze, że wynioslaś z tego naukę i teraz się będziesz oszczędzać. Trzymam cię w każdym razie za słowo. ;)

U ciebie prace idą pełną parą. Ja żyję już tworzeniem nowej rabatki w przyszlym roku. Calkiem sporo roslinek sie zmieści :)
Tylko nie wiem, ile róż tam zagości... mam chwilowo nerwa na róże (moje ukochane), bo oprócz mszyc, ktore już u wielu siedzą, to odkrylam wczoraj skoczka - ledwo cos wyroslo i juz musze pryskac, jak ja tego nie lubie!

Tobie życzę pięknej pogody, zdrówka i zielonosci i kolorów w ogrodzie

Pozdrawiam, Ania
Pozdrawiam serdecznie, Ania
Bylinowo-różany ogród u Minnie
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11515
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2016

Post »

Dorotko dobrze, że już z kręgosłupem lepiej. ;:215 Pogoda dla Ciebie właściwa, możesz trochę oszczędzać kręgosłup, gdyby było ciepło i słonecznie, to dopiero byłby ból dla ogrodniczki. ;:108 Młody Charles Darwin już piękny, a jak zakwitnie. ;:oj Tulipanom i innym kwitnącym, taka paskudna aura przedłuży kwitnienie. Stolik pięknie ozdobiłaś, ;:138 kawa będzie smakować wyjątkowo. Szaloną ogrodniczkę, tylko wpuścić do nowej szkółki, a przytarga tyle roślin ile uniesie. ;:306 Szałwie nazwane? chętnie podglądnę, bo jestem ich fanką. Pieska pomiziaj, niezłe przejścia mieliście. ;:202 Cieplejszych dni i zdrowia. ;:196 ;:3
Awatar użytkownika
Ann_85
1000p
1000p
Posty: 1209
Od: 26 mar 2010, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2016

Post »

dorotka350 pisze: F zrobiła super obniżki ;:215 ]
Jakże ja tego nie chciałam wiedzieć! Cierpię... ;:145

No to jest masakra jakaś, wyprzedaż w Obi przemilczałam.. Ale to? To?! ;:306
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2016

Post »

Dorotko, a co to za szkółka, gdzie tyle dobra
Ja znam ZP, czy to ona?
Ja tej wiosny nie kupiłam ani jednej róży
Czekam czy mi coś nie wypadnie. Mam 2,3 marne, nie wiem, czy sie pozbierają
Najwyzej będę kupowała jesienią
Tulipanów jak zawsze mało
Ja mam totalne pustki na tylnej rabacie
W zeszłym roku nie posadziłam tam ani jednej cebulki, a stare niestety w większosci pokazały same liście
JagiS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5044
Od: 8 kwie 2012, o 14:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2016

Post »

Dorotko ;:196 !
Jak to dobrze, że wykaraskałaś się z bolesnej przypadłości. Powiedziałabym, że w samą porę, bo przed Tobą (i nami) cieplejsze i milsze (mam nadzieję) dni.
Podoba mi się, że sprzętom ogrodowym nadajesz osobisty wygląd. Dzieło Twoich rąk + róże nadają ogrodowi miły romantyczny i niepowtarzalny wyraz.
Na tej rabacie bez cebulowych rośnie zagadkowy zagajnik kijaszków. Możesz powiedzieć co one znaczą?

Serdeczności - Jagi
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Róże u Doroty - mój mały różany raj, sezon 2016

Post »

Śliczne masz rabaty, tak piękne krawędzie otoczone ;:138 masa tulipanów i jeszcze na jesień planujesz 200 ;:oj no no :wink:
Śliczny stoliczek zrobiłaś, masz zdolności ;:63
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”