Kolczaste serce Jagny

Zablokowany
x-ja-a

Re: Kolczaste serce Jagny

Post »

Dorotko, zawsze będziesz mile widziana, ale ja nie mogę obiecać, że zawsze będzie na wesoło. Może mnie ogarnąć zupełnie poważny, wręcz mroczny nastrój. Czasami ;:224

Sabinko, dzięki, że wpadłaś. I na dodatek pocieszyłaś w kwestii First Lady, bo ja byłam gotowa kupić drugą, żeby zobaczyć jak wyglądają jej "normalne" wymiary. A z tego co czytam, to mam na to szansę i teraz, z moją kurdupelką. Metr to i tak sukces. Szacun ;:180
Mówisz, że Queen of Sweden taka mocarna jest? To super. Ja też jestem pod ogromnym jej wrażeniem, a teraz jeszcze większym. Do jakich rozmiarów u Ciebie dorasta? U mnie ma ok. metra, ale ślicznie się zagęszcza. Pozdrawiam i zapraszam :D
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Kolczaste serce Jagny

Post »

Potwierdzam opinię Sabinki, Queen Of Sweden mam od 3-ch lat i jeszcze nigdy nie chorowała, prawdziwa królowa, bardzo dostojna, u mnie wszystkie dwórki składają jej pokłony a ona nawet tracąc płatki stoi dumna, bo przecież za chwilę znowu rozkwitnie następny, prześliczny pączuś ;:108
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
x-ja-a

Re: Kolczaste serce Jagny

Post »

Daysy, a jak wysoka jest Twoja Królowa?
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Kolczaste serce Jagny

Post »

Myślę, że tak 160 to na pewno ma, bo patrzymy sobie w oczy ;:306 , a ja do tych średnich należę. ;:224
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Kolczaste serce Jagny

Post »

Daysy Queen of Sweeden ma u ciebie 160cm? ;:202 ło matko!a w opisach dają jej max 1metr ;:218 no to super...ja posadziłam ją z niskim różami ;:224
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Kolczaste serce Jagny

Post »

Dobrze, żeby te niskie były przed Królową, zasłonią dolną, raczej nie kwitnącą część róży. U mnie rośne w kółeczku . Królowa musi mieć dwórki do towarzystwa ;:333 Często się tak zdarza, że opisy ze szkółek nie do końca się zgadzają z rozmiarami jakie róża osiąga w ogrodzie :D . Po prostu robią im i nam psikusa. ;:306
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
x-ja-a

Re: Kolczaste serce Jagny

Post »

Hmmm... Ja też ją dałam z przodu :shock: Daysy, jesteś pewna, że masz tyle wzrostu ile myślisz, że masz? Może jesteś małą, metrową kobietką i dlatego "patrzycie sobie w oczy"? :wink: :lol:
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Kolczaste serce Jagny

Post »

:D :D :D :D Aż poszłam się zmierzyć :;230 i muszę Cię rozczarować.... niestety 160, nie chce być inaczej ;:131
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kolczaste serce Jagny

Post »

Moja królowa ma niewiele ponad metr i jest ładnie "zakrzaczona", ale to dopiero jej drugi sezon i powiedzmy to głośno, upały nie zachęcają do wzrostu :roll:
160 cm to olbrzymka :shock: Pierwszy raz się spotykam z tak dużym egzemplarzem. A może Daysy patrzy jej w oczy, ale z pozycji pokłonów dla królowej ;:224 :wink:
x-ja-a

Re: Kolczaste serce Jagny

Post »

nifredil pisze:Moja królowa ma niewiele ponad metr i jest ładnie "zakrzaczona", ale to dopiero jej drugi sezon i powiedzmy to głośno, upały nie zachęcają do wzrostu :roll:
160 cm to olbrzymka :shock: Pierwszy raz się spotykam z tak dużym egzemplarzem. A może Daysy patrzy jej w oczy, ale z pozycji pokłonów dla królowej ;:224 :wink:
;:306 To by też wiele tłumaczyło :D
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Kolczaste serce Jagny

Post »

He he he, bardzo śmieszne ;:333 . Rozczaruję Was, ja z tych krnąbrnych, co to przed królową karku nie zginają ;:224 :;230 . Tak mam od dziecka ;:215
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
monimg
500p
500p
Posty: 565
Od: 13 lut 2012, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie jakie cudne

Re: Kolczaste serce Jagny

Post »

Tak je lubię, że nie mam ani jednego zdjęcia ;:14 - no tym stwierdzeniem rozłożyłaś mnie na łopatki.
o matko, dużo masz tych róż
x-ja-a

Re: Kolczaste serce Jagny

Post »

daysy pisze:He he he, bardzo śmieszne ;:333 . Rozczaruję Was, ja z tych krnąbrnych, co to przed królową karku nie zginają ;:224 :;230 . Tak mam od dziecka ;:215
Kochana, specjalnie dla Ciebie sesja Królowej. Ja tam chowam dumę do kieszeni jak widzę takie cudo i nawet klękam przed nią (jakoś pielić muszę, nie?)

Portret współczesny (rumieniec naturalny):

Obrazek

Portret zabytkowy:

Obrazek

Audiencja:

Obrazek

;:167 ;:167 ;:167 Queen rulllleezzzz ;:172
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”