Balkonowe Rosarium / 2.

Zablokowany
Awatar użytkownika
alexia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1673
Od: 1 lut 2011, o 18:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: HN-D

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Pati, to jak masz taaaka nauczycielke , to efekty musza byc !
Jak nie chcesz otwierac watku , to prosze , ale koniecznie , wklejaj zdjecia roz u mnie ;:108 ;:108 .
Musisz mnie zmobilizowac do wyprawy z sekatorem... ;:306 . ;:196 ;:100
https://forumogrodnicze.info/viewtopic. ... 96&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Roze piekne. Jak sie kocha zielone to i balkon wystarczy.Dobrze miec takiego bzika.Niech wszyscy patrza i sie ucza jak z balkonu zrobic ogrod.jeśli mozna to chcialabym zapytac jak duzy ma byc pojemnik do ukorzeniania i w jakim miejscu trzeba go postawic szczegolnie zima.Ma miec widno czy ciemno i co z temperatura ?POzdrawiam serdecznie i dziekuje . Ela
;:63
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Herzogin fantastyczna ;:167 piszesz że nie potrzebuje parasola....od słonka czy od deszczu? Lubię wytrzymałe różyczki.
I Ventilo też przypadł mi do gustu. Lubię takie żaróweczki, dlatego nie oparłam się jak zobaczyłam w sklepie Claire Marshall ;:170

pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
alexia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1673
Od: 1 lut 2011, o 18:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: HN-D

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Elu, milo mi , ze mnie odwiedzilas ;:108 . bardzo trafne okreslenie... ; bzik ;:306 .

Wielkosc pojemnika jest obojetna, zalezy tylko od ilosci patyczkow . U mnie "inkubator" stoi caly rok na balkonie . W zimie stoi na drewnianej palecie i jest okrecony folia. Caly czas ma swiatlo , ale nie pelne ;:3 . W razie potrzeby cieniuje wloknina.

Aprilku, mimo , ze to arystokratka , nie potrzebuje koronkowych rekawiczek , ani parasolki , ani od slonca ,ani od deszczu . OK, jak dlugo pada ma pare piegow...
Ventilo , tylko w paku jest zarowa... Claire Marshall , bedzie w donicy ? Ona taka delikatna...
;:100
https://forumogrodnicze.info/viewtopic. ... 96&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
AnaAn
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1963
Od: 10 gru 2012, o 17:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Instrukcja inkubaturowa ? rewelka ;:215 Ja jednak się za to nie biorę. Zostawiam temat patyczkowania bardziej uczonym w tej dziedzinie ;:108 ;:196
Pozdrawiam, Ania
Ogród 100 róż cz. IV
Awatar użytkownika
Allhambra
100p
100p
Posty: 190
Od: 17 lip 2012, o 21:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: blisko morza...strefa 7a,Pomorze

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Alexia:);0;)
Matka chrzestna mojej nieustającej różyczki:)
Moje róże cięłam wczoraj w mżawce deszczu, niedobrze, pewnie będe ciąć jeszcze raz.Przyrosty sa bardzo duze, a kwitnienia forsycji nie widać.
Jak boksio?
Pozdrowienia :););)
Sylwia
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Tak, Claire Marshall będzie w donicy :tan i pod okapem dachu ;:306 Warunki niemal szklarniowe. W kompozycji z bladawcami lilia i ostrymi Old Port powinna dać zamierzony efekt. Będą wzajemnie podkreślać swoją urodę.
Swoimi sukcesami w ukorzenianiu róż, dodałaś mi odwagi i zarazem zaciekawiłaś, czy ja też jestem w stanie cokolwiek osiągnąć.
Przycięłam Mini Edena, którego dostałam od miłej koleżanki z forum. I tak mi było żal patyczków że kilka potraktuję eksperymentalnie i spróbuję ukorzenić.
Czy uważasz, że Mini Eden nadaje się do ukorzeniania?
Awatar użytkownika
alexia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1673
Od: 1 lut 2011, o 18:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: HN-D

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

;:7 Aniu, zawsze do Twoich uslug i to z ogromna pezyjemnoscia ;:108 .

Allhambra :wit , nie martw sie o rozyczki , masz racje , deszczyk nie jest optymalnym czasem na ciecie . Nasze ulubienice tez musza sie przystosowac do istniejacych warunkow.
Pamietasz mojego boksia... , trzyma sie dzielnie , ale on juz staruszek... ;:145 .
U Was juz OK ? ;:196 ;:100 .

April , efekt Twoich kompozycji tarasowych murowany ;:224 . A do tego biale i niebieskie pojemniki ;:215 . (tez lubie niebieski ;:108 ).
Mini Eden nie znam. "Patyczkowac" zawsze mozna , i tak obicnalas. Praktycznie kazda roza da sie ukorzenic , tylko co dalej ? Sa odmiany , ktore szaleja i po roku sa wypasionymi krzaczyskami , inne wolniej... Co ciekawe , ze sa duze roznice w rozwoju patyczkow tej samej odmiany .
Jeszcze nie wiem od czego to zalezy . :wit .

Tez , juz nie chce pokazywac odgrzewanych kotletow... ;:108 . Przedstawie Wam , "rozyczke" , ktora niespodziewanie , ale uroczo u mnie zakwitla ;:138 Obrazek
;:100
https://forumogrodnicze.info/viewtopic. ... 96&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11686
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Śliczna różyczka...takiego koloru jeszcze się nie dorobiłam ;:108
Awatar użytkownika
Allhambra
100p
100p
Posty: 190
Od: 17 lip 2012, o 21:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: blisko morza...strefa 7a,Pomorze

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Mąż jeszcze raz pójdzie na oddział po ostateczna diagnozę - z dwa dni jedziemy do Bydgoszczy. Na razie opcją jest sarkoidoza płucna, którą leczy się sterydami.
Sylwia
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

:wit Cześć ;:196
bardzo urocza kompozycja ;:215 moje ulubione kolory ciemierników ;:168 jak ładnie pasują
do kobaltowych donic. :D
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Alexio wielkie ;:cm za śliczną " Zochę ".
Dzisiaj ją posadziłam do donicy :D
Awatar użytkownika
mati1999
1000p
1000p
Posty: 4200
Od: 3 maja 2013, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

:wit I czekam na więcej portrecików niekoniecznie ubiegłorocznych ;:138 ;:167
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”