Balkonowe Rosarium / 2.

Zablokowany
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

:;230 :;230 potwór ma obecnie ponad 80cm może, to nie jest bardzo dużo, ale on zaczął tak rosnąć dopiero po
pierwszym kwitnieniu. Do końca sezonu mamy jeszcze sporo czasu, a on wypuszcza nowe badylki ;:oj i pnie się w górę.
Zmierzyłam od razu Olivię ma 60 cm a, rośnie za tymi dwoma potworkami. :wink:
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4551
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Alexio przyszłam po dłuższej przerwie,/komputer :evil: / patrzę i napatrzeć się nie mogę na Twoje cudowności. Dochodzę do wniosku, że mając tak piękne róże mogłabym mieć tylko balkon. Takie wypasione te krzaczki i co jedna to piękniejsza. Nie umiałabym powiedzieć, która najładniejsza, bo wszystkie prezentują się znakomicie. Do tego jeszcze te cudne donice ;:224 .
Evy ;:167 to chyba nowa różyczka, czy coś mi umknęło?
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
Ewa7
200p
200p
Posty: 264
Od: 27 paź 2013, o 09:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kujawsko -pomorskie
Kontakt:

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Moja zachowuje się podobnie jak Majki. Grzecznie zakwitla na parterze a Pieterko rośnie prosto jak drut i dopiero zaczyna tworzyć pączki, w tej chwili sięga mi prawie do pasa. :wink:
Awatar użytkownika
alexia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1673
Od: 1 lut 2011, o 18:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: HN-D

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Alegorio, co prawda mam okropny bałagan w zdjęciach, ale znalazłam jeszcze z lat 2003, 2004.
Nie nadają się jednak do publicznego pokazywania, bo różyczki wlazły w kadr tak przez przypadek.
Wtedy jeszcze nie robiłam im zdjęć.
Tak, G. of Roses kwitnie, bez przerwy, zawsze ma chociaż 1 kwiat. Teraz pół krzaka w kwiatach, a pół w pąkach.

Majeczko, potwór ma 80 cm., a raczej 2 potwory ;:oj , mojego też zmierzyłam..., 35 cm. ;:306

Daysy, jestem pewna, że nie zamieniłabyś Twojego ogrodu na nawet najpiękniejszy balkon ;:108 . ;:180 jednak za uznanie :!:
Historia Evy trwa już 3-ci sezon. Można powiedzieć, że jest to wspólna róża Majki i moja... , w zeszłym roku u niej błyszczała, w tym u mnie daje popis :;230 .

Ewo, dzięki za info. Do mojego pasa to tak 1 m. :shock: :shock:

;:168
https://forumogrodnicze.info/viewtopic. ... 96&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
justi177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3224
Od: 22 wrz 2011, o 17:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze, 6a/6b

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Koleżanko Droga,
A czy ja mogłabym zobaczyć 'Melinę' niejaką z bliska, tzn. z kwiatka??? Jak ona teraz wygląda?
Nie wiedziałam, że tu taki ruch, w wątku panuje.... 8-)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
alexia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1673
Od: 1 lut 2011, o 18:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: HN-D

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Droga koleżanko, oczywiście, że możesz zobaczyć..., Ty przecież "Matka Chrzestna".
Co prawda dzisiaj wyciełam masę przekwitniętych, ale coś się znalazło. Dalej nie wiem, czy to jest Melina czy Eva, ale dzielnie się pnie i pasuje do mojego kramu.

Obrazek

Obrazek

Obrazek


A to zdjęcie lipcowe;

Obrazek
https://forumogrodnicze.info/viewtopic. ... 96&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
x-al-ia

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Wiem, że to dla Justi, ale ja też zerknęłam... ;:173
Melina, czy Eva... (?) Co do nazwy jak widzę, nadal jest wątpliwość, ale mam absolutną pewność, że ta róża jest stworzona do podziwiania. ;:167 Trzy pierwsze fotki najwyraźniej ją uwidaczniają i upewniają w przekonaniu, że to bardzo piękna róża. W tle fioletowa smagliczka..., jestem o to wszystko zazdrosna! :uszy
x-ja-a

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Oj, piękna jest ta Melina/Eva. I w czerwcu i teraz ;:167 Kurcze, nawet miejscówkę dla takiej zdrowej, pnącej panny bym znalazła... Hmmm... ;:204
Ja też spojrzałam na moje LFC i my jesteśmy gdzieś po środku. Mój, podobnie jak u Majki, zaczął po kwitnieniu wypuszczać proste pędy i teraz sięga mi tak trochę powyżej połowy uda (niestety, jak dawali długie nogi to ja stałam w innej kolejce, więc mam raczej przeciętne wymiary kończyn). Przerósł już Jalitah, która rośnie trochę za nim. Ciekawe co będzie się działo w przyszłym sezonie :D
Awatar użytkownika
justi177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3224
Od: 22 wrz 2011, o 17:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze, 6a/6b

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Hej, a mi się wydaje, że to jednak Melina, tak patrząc oczywiście na zdjęcia, ważne, że daje radę :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25116
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Chyba muszę w przyszłym roku zatosować Twoją metodę nawożenia, bo moje róże po pierwszym kwitnieniu stoją w miejscu.
Powoli, bardzo powoli ruszają
Awatar użytkownika
alexia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1673
Od: 1 lut 2011, o 18:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: HN-D

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

;:7
Alegorio, no tak nie jestem pewna, ale Justi uważa, że to Melina, to niech tak zostanie.
Cieszę się, że zdjęcia Ci się podobają.

Jagno, pewnie, że dla takiej malutkiej znajdziesz miejsce..., rośnie dość szybko, już ma ~ 1 metra ;:224 .
Natomiast mój malutki L.F.C. już prawie przekwitł, ostatnie kwiatki są mega maluteńkie (2,5 - 3 cm.).

Justi, koleżanko nie ważne jak jej na imię, ważne, że super rośnie ;:108.

Margo, nie wiem czy nawożenie płynne zda egzamin w gruncie i przy dużej ilości róż... ;:24



Obrazek

Obrazek

Obrazek
https://forumogrodnicze.info/viewtopic. ... 96&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Hejka. :wit
Dawno mnie tu nie było i mam straszne zaległości. :oops:
Muszę jak najszybciej nadrobić, bo widzę, że sporo straciłam.
Pogoda u nas coraz gorsza i zimna, róże zaczynają łapać plamy.
A jak twoje się trzymają ?

PS
Nadrobiłam zaległości i w pamięci mi zapadła ta parada kwiatów. ;:224
Niesamowicie to musiało wyglądać na żywo.
Patrzę na twoje nowe zakupy i tak dumam sobie - czy aby nie zaanektowałaś przypadkiem tego dachu garażu sąsiada pod nowe różyczki. ;:306
Gdzie to wszystko mieścisz ? :roll:
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4551
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Widzisz, moja pamięć też zawodzi ;:173 , skoro zapomniałam lub przeoczyłam takie cudo ;:173 .
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”