Balkonowe Rosarium / 2.

Zablokowany
Awatar użytkownika
alexia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1673
Od: 1 lut 2011, o 18:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: HN-D

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Cześć Majka, cieszę się, że podoba Ci się Evy..., mam nadzieję, że Twoje maleństwo przeistoczy się w "kawał baby" ;:108 .
W razie czego to posiłki w drodze ;:306 .
Jasne, że napiszę o Ventilo, tylko jeszcze za wcześnie na wykopanie...

Alegorio, masz wspaniałą pamięć, należy Ci się nagroda:

Obrazek


Obrazek
https://forumogrodnicze.info/viewtopic. ... 96&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
x-al-ia

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Zapamiętam tę nagrodę! ;:167 Jest taka urokliwa i subtelna... wezmę ją pod poduszkę. ;:19
Myślę, że widok i posiadanie tak zdrowych i pięknych róż, spełniłby oczekiwania każdego wielbiciela tych kwiatów, nawet tych najbardziej wymagających. ;:180
Awatar użytkownika
jonatanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3255
Od: 4 mar 2012, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Szkółka wygląda jak pokazowy ogród ;:oj Chętnie bym się do takiej szkółki wybrała. DicEvi urocza,lubię takie pastelki.Co to za roślina na" ręcznikowej rabatce" ?
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Alexio podziwiam balkonowe widoczki, a między innymi LFC ;:180
Swoją odkupiłam, ale chyba nie mam do niej szczęścia, bo zupełnie mnie nie zachwyca. Kwiaty przekwitły migiem, a teraz też jakaś opieszała i zbiera się do powtórki i zebrać nie może :roll:
Awatar użytkownika
alexia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1673
Od: 1 lut 2011, o 18:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: HN-D

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

;:7
Alegorio, Ty znowu mnie :oops: , ale ;:180 .

Jonatanko, bo to jest ogród pokazowy połączony ze sprzedażą ;:108 .
Ta roślina, to hortensja ogrodowa, NN-ka.

Dorotko, L.F.C. pokazuje różne oblicza..., u Majki wielkie krzaczysko, wyczaiła w necie nawet taką na 180 cm. ;:224 , Tolinka ma młodą sadzonkę, pierwszy kwiat nie zachwyca... ;:131

Nie będzie nowych zdjęć..., czekam, aż zakwitną kolejne odmiany, bo ile można pokazywać tylko Evy i L.F.C. ;:24

;:100
https://forumogrodnicze.info/viewtopic. ... 96&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
x-ja-a

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Lavender F.C. na 1.80m ????? ;:oj Ona ma robić u mnie za obwódkę (tak, nówka sztuka, jeszcze ciepła). A jak Tobie taka kobyła wyrośnie w donicy, to dopiero będzie! Moja przyjechała z klasycznymi kwiatami, teraz ma pąki, ciekawa jestem co zobaczę jak rozkwitnie :D
Nie mogę mówić za innych, ale ja tam mogę oglądać Evy i L.F.C. na okrągło... ;:167
Awatar użytkownika
jonatanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3255
Od: 4 mar 2012, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

I ja też mogę tak bez końca...........właściwie możesz już teraz dawać foty Evy i L.F.C. .z przyjemnościa na nie popatrzę i mysle ze nie ja jedna :tan
x-al-ia

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Ja też jestem z tych, którym Twoje różane fotki się nie nudzą, ale to już chyba powszechnie wiadomo... :;230 Niedługo Evy pokaże w pełni rozkwitnięte kwiaty, więc mam nadzieję, że nie pozwolisz nam ich przegapić? :)

Zawsze też mogłabyś Alexio, poszperać w swoim "archiwum". Pamiętam jak zapytałam Ciebie o różę Biedermeier, a Ty "wyczarowałaś" mi fotkę. ;:167 Ciekawa jestem róż, które uczyły Cię doświadczenia zanim powstał Twój obecny wątek z "Balkonowym Rosarium". Być może jakiś ślad po niektórych, ładnych odmianach róż gdzieś zachowałaś...
Awatar użytkownika
Ewa7
200p
200p
Posty: 264
Od: 27 paź 2013, o 09:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kujawsko -pomorskie
Kontakt:

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Dic Evy i Ventilo cudny, mam je Dzięki tobie i Majce , :wink: moj LFC tez poszybowal do gory :)
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Lavender F.C 1,80 cm ;:202 o nie ,nie ,nie może być posadziłam dwie nówki przy samej ścieżce,moje mają być malutkie ;:124
Awatar użytkownika
alexia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1673
Od: 1 lut 2011, o 18:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: HN-D

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

:wit Dziewczyny, powstała prawie panika, przez L.F.C. :oops:
Swoją mam od kilku lat, co prawda różne egzemplarze, ale nigdy nie była wyższa niż 50 cm.
Obecna ma ok. 40 cm. Dla mnie budowa krzaka nie wskazuje na kolosa... Obok stoi P.F.C., młoda sadzonka wiosenna, na wysokość już dogania Lavender, a ta nie przekroczy 70 cm.
Nie wiem dlaczego bywają takie ogromne, może to powoduje podkładka, może końskie g..., może ten kolos internetowy nie był kilka lat cięty... ;:24 .
Ewa, jak wysoka jest Twoja :?:
Nie chciałam Was niepokoić, tylko pocieszyć , właścicielki tych słabiej rosnących ... ;:223 .


W takim razie będą kolejne zdjęcia.
Na sugestię Alegorii kilka fotek , chyba z 2008 roku...


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


I aktualne.

Obrazek

Obrazek
https://forumogrodnicze.info/viewtopic. ... 96&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

alexia pisze::wit Dziewczyny, powstała prawie panika, przez L.F.C. :oops:
Swoją mam od kilku lat, co prawda różne egzemplarze, ale nigdy nie była wyższa niż 50 cm.
Obecna ma ok. 40 cm. Dla mnie budowa krzaka nie wskazuje na kolosa... Obok stoi P.F.C., młoda sadzonka wiosenna, na wysokość już dogania Lavender, a ta nie przekroczy 70 cm.
Nie wiem dlaczego bywają takie ogromne, może to powoduje podkładka, może końskie g..., może ten kolos internetowy nie był kilka lat cięty... ;:24 .
Ewa, jak wysoka jest Twoja :?:
Nie chciałam Was niepokoić, tylko pocieszyć , właścicielki tych słabiej rosnących ... ;:223 .
Alexia żadna panika ;:306 to tylko wymiana doświadczeń mogą z nich skorzystać te miłośniczki róż, które
nie kochają przesadzać krzaczków ;:180
Sama nie wiem czy Lavender Flower Circus tak rośnie po kupkach końskich czy to taka super podkładka :D
Mogę tylko dodać, że po ostatnich deszczach dalej rośnie, przybyło jej kolejne 20 cm. ;:204
Jest zdrowa jak rydz i wypuszcza kolejne nowe długie pędy hihihihi drożdży nie stosuję ;:185
Rozarium z 2008 roku ;:180 ;:167
Awatar użytkownika
alexia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1673
Od: 1 lut 2011, o 18:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: HN-D

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Wiem, że to tylko ja wpadłam w panikę, bo nie chcę mieć na sumieniu biegania naszych koleżanek z łopatami.
Majeczko ;:167 , to może zmierz tego potwora..., dobrze, że napisałaś, że nie stosujesz drożdży, bo
bym zapytała ;:306 .
Popatrz mój wypuszcza krótkie pędziki, które się natychmiast rozgałęziają... ;:108
Zupełnie tego nie rozumiem..., wygląda, jakby była rozmowa o różnych odmianach... :shock:
;:196
https://forumogrodnicze.info/viewtopic. ... 96&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”