Balkonowe Rosarium / 2.

Awatar użytkownika
nena08
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2648
Od: 8 lut 2012, o 10:06
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Majeczko, C.K. nie zając nie ucieknie. Poczekam co powiesz po następnym sezonie. :D
W takim razie przetestuję Mariner.
Ciekawe czym mogę przekupić Alexię. ;:306 Kawę dobrą umiem zrobić, gorzej z plackami ziemniaczanymi ;:223

Też mi się nie chce robić.
Awatar użytkownika
alexia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1673
Od: 1 lut 2011, o 18:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: HN-D

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Koleżanki ;:167 , czuje się zaszczycona, że u mnie prowadzicie dyskusje i to na temat Angielek ;:224 .

Nena, wiesz przecież, że róże zachowują się inaczej w każdym ogrodzie. Super, że zbierasz informacje o interesujących Cię odmianach, ale w końcu i tak o zakupie decyduje przyspieszone bicie ;:167 . Nie musisz mnie niczym przekupywać, zapraszam do dalszych dyskusji ;:101
Widziałam w szkółce obok siebie S.S. i C.K., obie piękne, tylko kolor C.K. jakby przydymiony... ;:131

Majeczko, wybieram placki... ;:306
;:196
https://forumogrodnicze.info/viewtopic. ... 96&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
nena08
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2648
Od: 8 lut 2012, o 10:06
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Alexia, wiem,że decyzję podejmuje się ;:167
Dlatego jeszcze nie wywaliłam S.S. Chodzi mi coś po głowie , ale czasu brak na realizację.
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Placki i zupa kurkowa ;:306 na przeprosiny, a nie za przekupywanie hihihi.. ;:196
Alexia tymi wpisami u Ciebie odblokowałam niemoc pisania na forum, chyba jesienna chandra mi przechodzi :D
bo jak myślę o nowych różyczkach, to od razu żyć się chce :heja :heja :heja
Awatar użytkownika
Marta+
200p
200p
Posty: 310
Od: 4 wrz 2016, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Ziemia Przemyska

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Alexia, mój balkon to 1,2×3,8 (zmierzyłam, bo sama byłam ciekawa, gdzieś wcześniej podałam złe wymiary).
10 róż, 9 odmian, z tego 5 to miniaturki- w sezonie będą na desce zawieszonej przy balustradzie, już to sprawdziłam i super wygląda, tylko brat będzie musiał przyciąć mi taką ładną deseczkę, bo to co mam teraz to woła o pomstę do nieba.
Z większych róż są dwie pnące przy kratkach-jako osłona przed sąsiadami (jeden bardzo wścibski ;:209 wiecznie i kuka ,,mimochodem"). Poza tym Kazanlik i dwie wielkokwiatowe, świeżo wsadzone (Chopin ;:108 i ,,Ahned"- róża niespodzianka). Na wiosnę chcę(!!!) Fresię na pniu.
Zobaczymy ile mi z tych dziesięciu przeżyje zimę...
Awatar użytkownika
AnaAn
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1963
Od: 10 gru 2012, o 17:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Jak ja lubię takie pogaduchy :D Majeczko, te placki i zupa kurkowa... Ty to potrafisz podziałać na wyobraźnię :;230
Alexia, śliczna jest ta "Daysy". Taka miniaturowa Edenka. Rzeczywiście do twarzy jej w niebieskim. Starlet świetnie sobie poradziła przez jeden sezon.
Olivka pięknie rośnie. Nie zrobiłam jej jeszcze fotki, ale ma parę nowych pąków, więc z pewnością jeszcze przez jakiś czas będzie kwitła ;:196
Domówiłam kolejną Parfum Flower Circus. Masz pojęcie, co za szajba ;:14
Do Nenki ? Austin mówił o Olivii, że to jedna z najzdrowszych jego róż. Mój krzaczek jest bardzo kształtny. Bardzo pełny kwiat ma piękny, porcelanowy kolor (jaśniejszy niż w katalogu) i cudowny, intensywny zapach.
Pozdrawiam, Ania
Ogród 100 róż cz. IV
x-al-ia

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Czy ten biały obłoczek drobnych kwiatów, który rośnie w skrzyni obok fioletowej smagliczki to Euphorbia Diamond? Jeśli tak, to mamy jedną, wspólną roślinkę, bo u mnie również ona jest, tyle że o połowę mniejsza. Niby robię co mogę ;:306 , a wigorem moje roślinki nie chcą dorównać Twoim, Alexio.
Uwielbiam róże w kompozycjach z bardzo drobnymi kwiatami, a jeśli na dodatek kolorem tworzą mój ulubiony wachlarz barw, to zachwyt dodatkowo się podwaja. ;:97
Starlet'ka jak widzę również u Ciebie nie próżnuje... Pięknie rośnie, aż trudno uwierzyć, że to taka młoda różyczka. Nie ma już kwiatów, a mimo to, bez wątpienia daje dowód na to, że potrafi zachwycić i ewentualne wątpliwości co do jej wyboru, byłyby zupełnie niepotrzebne. ;:167
Awatar użytkownika
alexia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1673
Od: 1 lut 2011, o 18:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: HN-D

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Majeczko, nie ma mowy o przeprosinach, bo i za co :?: Na takie pyszności nie musisz mnie namawiać, zawsze chętnie i to w Twoim towarzystwie ;:108 .
Cieszę się, że mogłam przyczynić się do poprawy Twojego humoru ;:215 .

Marto, masz sporo osiągających duże rozmiary odmian, to dla uprawy donicowej wyzwanie. Powodzenia i zdawaj nam relację. Jak nie chcesz otworzyć własnego wątku, jest wątek o uprawach donicowych.

Aniu koleżanko, zawsze możesz dołączyć do naszej uczty..., masz dużo bliżej niż ja... ;:306
Starlet ładnie się rozrosła, a pamiętasz jaka bida była na wiosnę :shock:
Kolejna PFC ;:131 , nie przejmuj się, mało jest tu normalnych ;:306 .

Alegorio, tak ten biały obłoczek, to Diamond Cloud.
Bardzo lubię smagliczki, są dobrym towarzystwem dla róż, korzenie nie są głęboko, wiec nie konkurują o jedzonko i do tego są ładne i kwitną bez końca.
Starlet nie próżnuje, tak jak pozostałe zdecydowała się teraz rosnąć ;:224 .

;:100
https://forumogrodnicze.info/viewtopic. ... 96&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4551
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Alexia to i ja się podłączę do placków ziemniaczanych, podobno robię baaardzo dobre :) , więc możemy smażyć z Majką na zmianę :;230 a świeże grzybki na zupę mam w zamrażalniku ;:333, zapraszam, a na deser pyszne ciasto drożdżowe z dodatkami lub bez ;:215
W sobotę biorę się za sadzenie doniczkowych różyczek, od dwóch dni nie pada, więc można sadzić. Dzisiaj miałam przymrozek nad ranem ;:224 . Muszę się spieszyć z robotą ;:202 .
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
alexia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1673
Od: 1 lut 2011, o 18:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: HN-D

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

;:oj Daysy kusisz ;:108 . Poproszę o komplet... :tan .

Na zakończenie sezonu zostawiam Wam moje ulubione fotki, nie znaczy to, że są najlepsze..., ale te najbliższe ;:167



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
https://forumogrodnicze.info/viewtopic. ... 96&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
alexia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1673
Od: 1 lut 2011, o 18:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: HN-D

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dziękuję wszystkim odwiedzającym i do zobaczenia na wiosnę.

;:cm
https://forumogrodnicze.info/viewtopic. ... 96&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”